Zmiany techniczne na forum ??

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Postprzez ossa » poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 14:36

violan napisał(a):Osska, przecież te wszystkie problemy nie są przypadkowe... Nie sądzisz, że ktoś, jakieś wiadome siły, ja nie będę wskazywała palcem, ale wszystko wskazuje, że to niejaki Dred z Falkim, tak nas urządzili. No bo kto inny?

Oczywista, że to zmowa, spisek i w ogóle normalnie BANDA!!!!!! jakaś!!!!!!!! <nerwus>
ossa
VIP
VIP

Postprzez Volver » poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 14:54

ossa napisał(a):
violan napisał(a):Osska, przecież te wszystkie problemy nie są przypadkowe... Nie sądzisz, że ktoś, jakieś wiadome siły, ja nie będę wskazywała palcem, ale wszystko wskazuje, że to niejaki Dred z Falkim, tak nas urządzili. No bo kto inny?

Oczywista, że to zmowa, spisek i w ogóle normalnie BANDA!!!!!! jakaś!!!!!!!! <nerwus>

Tak.Też mi to do głowy przyszło...ale po grze w "mafię",niezbyt wierzę w system "jury" <luzik>
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Postprzez K.Ierownik » poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 17:00

A może to te same zue siły, które sprzysięgły się przeciwko kawie? To co violan, odszczekasz? :-P
<rotfl>
K.Ierownik

Postprzez Dred » poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 17:08

właśnie piję kawę :cool:
Dred

Postprzez ossa » poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 17:10

z mlekiem poproszę <mniam>
ossa
VIP
VIP

Postprzez violan » poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 17:15

Tzn, ze to Ty Keruś???!!!! Byłeś poza podejrzeniem.

Też piję kawę. Z mleczkiem.
"Ideały są jak gwiazdy, nawet jeśli nie można ich dosięgnąć, trzeba się wedle nich orientować" G. B. Shaw
violan
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Obrazy: 0
Obrazy: 0

Postprzez kreska » poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 19:54

ja też, chociaż trochę już może późno?
Gdy wieje wiatr historii, ludziom jak pięknym ptakom rosną skrzydła, natomiast
trzęsą się portki pętakom...(K.I.Gałczyński)
kreska
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez K.Ierownik » poniedziałek, 26 kwietnia 2010, 20:03

violan napisał(a):Tzn, ze to Ty Keruś???!!!! Byłeś poza podejrzeniem.

Też piję kawę. Z mleczkiem.

Nie no violan, przeceniasz mnie. Kierownicze macki nie sięgają tak daleko, by dosięgnąć kawę. To jacyś inni szatani, znani na razie jedynie owemu userowi. :roll:
A mówiąc o odszczekaniu miałem na myśli to, że jednak owe zue siły istnieją, w co zdawałaś się wątpić w trakcie polemiki z kawą. :-P
K.Ierownik

Postprzez praefectus » środa, 28 kwietnia 2010, 11:07

OK - w końcu to napiszę. Uważam, że trzeba coś zrobić z podziałem na poszczególne części forum, wprowadzić jakiś elementarny porządek, bo obecny układ jest zupełnie nielogiczny (chyba, że działamy w warunkach konspiry i partyzantki i chodzi o to, żeby zmylić wchodzących tu z zewnątrz :mrgreen: ). Przykładowo - czym się różnią równolegle zapełniane komentarzami tematy "piszą o nas" i "piszą o nas c.d"? Czemu ten pierwszy jest oznaczony jako "tematy" a drugi jako "ważne tematy"? No i jak go znaleźć po tematach działów? Spójrzmy na to:

PROTEST SĘDZIÓW...LIST OTWARTY..POZWY.. » Piszą o nas cd...

A czemu nie w "media obietnice"? W końcu "piszą o nas" ma więcej wspólnego z mediami, niż z okazjonalną i już nieaktualną kwestią listu otwartego, czy pozwów. To tylko przykład, bo generalnie panuje chaos (inne przykłady to to, że są wątki o proteście w dziale media - obietnice)... ratuje mnie tylko opcja - "zobacz posty od ostatniej wizyty". Wiem, że łatwo krytykować z boku itp. No ale dyżurny krytyk też jest potrzebny :mrgreen:
praefectus
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez ossa » środa, 28 kwietnia 2010, 12:23

Praefectusie, konia z rzędem temu, kto zdoła uporządkowac tę stajnie augiasza

Oset!!!!! <rotfl>
ossa
VIP
VIP

Postprzez praefectus » środa, 28 kwietnia 2010, 12:43

A zatem znikąd nadziei??? :? Może chociaż zmiana samych nazw tematów głównych na bardziej adekwatne, to i ludzie będą trafiać częściej tam gdzie trzeba.
praefectus
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Darkside » środa, 28 kwietnia 2010, 13:07

praefectus napisał(a):A zatem znikąd nadziei??? :? Może chociaż zmiana samych nazw tematów głównych na bardziej adekwatne, to i ludzie będą trafiać częściej tam gdzie trzeba.

zaproponuj coś a ja zobaczę co da się z tym zrobić ;)
Darkside

Postprzez anpod » środa, 28 kwietnia 2010, 18:02

media są zamknięta częścią forum, dostepną tylko dla moderatorów tego działu, zatem umieszczanie tam otwartego z założenia wątku typu piszą o nas jest niemożliwe.

O ile sie orientuję ( a jestem przekonana, ze w tym zakresie nadal tak ;) ) , nie istnieją dwa równolegle prowadzone wątki "piszą o nas" pierwszy z nich został zamknięty, ponieważ tak sie rozrosł , iż stał sie niemoderowalny, a otwarto nowy pisza o nas c.d.

Taki zabieg był robiony juz poprzednio.

Ty, preafectusie zdaje sie byłes dosc długo nieobecny i pewnie dlatego w obu wątkach masz nieczytane posty, ale ten stary jest zamknięty.

co do umieszczenia w dziale protestowym, też juz o tym rozmawialismy, także na temat zmiany nazwy działów głownych...

...moze sprawa zostanie rozwiązana z założeniem nowej strony.
aby pomóc, wystarczy kliknąć - dzieciom :) psiakom :) chorym :)
anpod
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez praefectus » piątek, 30 kwietnia 2010, 08:53

Od dwóch dni mam problem, że po zamknięciu przeglądarki i włączeniu jej nie loguje mnie automatycznie na forum, pomimo zaznaczenia wcześniej podczas logowania znaczka "Zaloguj mnie automatycznie przy każdej wizycie". Dotyczy to zarówno Firefoxa jak i chrome, przez co wspomniana wcześniej opcja "zobacz posty od ostatniej wizyty" również nie działa :? Na innych stronach z autologowaniem nie mam tego problemu.

Help!

[ Dodano: Pią Kwi 30, 2010 8:54 am ]
Darkside napisał(a):
praefectus napisał(a):A zatem znikąd nadziei??? :? Może chociaż zmiana samych nazw tematów głównych na bardziej adekwatne, to i ludzie będą trafiać częściej tam gdzie trzeba.

zaproponuj coś a ja zobaczę co da się z tym zrobić ;)

Proponuję zmienić nazwy głównych tematów na bardziej adekwatne. :P
praefectus
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez wanam » niedziela, 16 maja 2010, 21:14

mam to samo, niezależnie od przeglądarki, nie wiem w czym tkwi problem :?
wanam
VIP
VIP

Postprzez Yossarian » wtorek, 25 maja 2010, 22:42

Darkside napisał(a):zaproponuj coś a ja zobaczę co da się z tym zrobi

to ja pozwolę sobie coś zaproponować:

Informacyjne:

Proponowałbym wydzielić do odrębnej kategorii działy, w których mogą pisać wyłącznie moderatorzy/administratorzy.

Informacje techniczne - niewiązane z resztą działów

PROTEST SĘDZIÓW...LIST OTWARTY..POZWY - zawartość nie przystaje do nazwy działu.

Kompendium PROTESTU - w tym dziale nic się nie dzieje i może warto zlikwidować go pozostawiając link do tematu.

Poznajemy się - może warto przesunąć go do kategorii Nasze grupy np. pod dział Sędziowie - Rozmowy na temat sędziów

PENSUM - też umieściłbym to w kategorii Nasze grupy

Proponowałbym też rozważyć czy tematy: Piszą o nas. itp. nie pasują bardziej do kategorii nowości
Yossarian
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Johnson » wtorek, 6 listopada 2012, 07:03

Znów zniknął mi link "Otwórz wszystkie na nowych kartach" w "Pokaż wszystkie nieprzeczytane"
Proszę o przywrócenie.
Johnson
VIP
VIP

Kim jestem ?: nieważne

Postprzez Dreed » wtorek, 6 listopada 2012, 08:47

Johnson napisał(a):Znów zniknął mi link "Otwórz wszystkie na nowych kartach" w "Pokaż wszystkie nieprzeczytane"
Proszę o przywrócenie.

To chwilowe wyłączenie... Szukam przyczyny obciążenia serwera. Podobnie nie działa wyszukiwarka.
Proszę o chwilę cierpliwości.
Dreed
Site Admin
Site Admin

Obrazy: 7
Obrazy: 7
Kim jestem ?: Zły admin

Poprzednia strona

Powrót do INFORMACJE TECHNICZNE