Nabór na redaktorów itp.

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Nabór na redaktorów itp.

Postprzez Dreed » czwartek, 25 marca 2010, 23:39

Moi drodzy użytkownicy.

Niedługo nastąpi zmiana wyglądu naszego forum. Będziemy mieli prawdziwy dziennik internetowy i przez stronę główną będziemy zaglądać na nasze forum. Zostanie on oficjalnie zgłoszony do rejestracji.

Uprzejmie zapraszam do zgłoszeń na redaktorów naszego czasopisma online !!!

Każdy artykuł napisany przez sędziego znajdzie u nas miejsce - nie trzeba będzie pisac do ściany lub wrzucać do szuflady tekst, którego nie opublikowały nam media.

Oczekuję na Wasze zgłoszenia przez opcję PW.

Pozdrawiam
Wasz admin
Dreed
Site Admin
Site Admin

Obrazy: 7
Kim jestem ?: Zły admin

Postprzez jano1976 » piątek, 26 marca 2010, 09:48

Czy możesz napisać coś więcej. Na czym miałaby polegać praca takich redaktorów i jakiego rodzaju artykuły będą tam zamieszczane.
jano1976
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Dreed » piątek, 26 marca 2010, 12:53

jano1976 napisał(a):Czy możesz napisać coś więcej. Na czym miałaby polegać praca takich redaktorów i jakiego rodzaju artykuły będą tam zamieszczane.

Pomysł ze zmianą formuły forum i jej przekształcenie w profesjonalny w miarę serwis powstał w mojej głowie ponad rok temu. Wiązał sie z tym, że wielu sędziów (w tym równiez ja) często chętnie zabrałaby głos na tematy związane, czy to z bzdurami ustawodawców, czy analizami stanu prawnego, czy też reakcją na bieżące wydarzenia.

Niestety z reguły jest tak, a właściwie w 90%, że to co nas interesuje, nie znajduje zainteresowania wśród mediów i naprawdę bardzo wiele ciekawych artykułów ląduje w szufladzie.

Tym samym uznałem, że skoro wydawnictwa nie sa zainteresowane naszym głosem, musi byc miejsce gdzie zamieścimy Wasze wypowiedzi.

Samo forum jest miejscem do dyskusji, ale w nim rzadko zamieszczamy posty w których w kilkunastu tysiącach znaków wypowiadamy się.

Dlatego redaktorzy, to będą osoby, chcące pisać i zamieszczać swoje publikacje.

tematyka będzie bardzo szeroko - właściwie wszystko. Począwszy od np. własnej opinii o art. 182 kks, przez polemikę z SN, az do krytyki rozwiązań nam proponowanych.

Oczywiscie jest tylko jeden warunek - będą to artykuły stricte merytoryczne.

Ponadto będzie grupa, która będzie działała na zasadzie quasi PAP-u z nowinkami.

Wszystko będzie powiązane z forum i na stronie będą np. fragmenty najnowszych postów., ale sama strona główna będzie prawdziwym dziennikiem w formie stron redakcji typu rp, gazetaprawna, monitorprawniczy czy lex ;)

Dlatego proszę o zgłaszanie się w pierwszym rzędzie osób, które chcą opublikować swój tekst, nawet jeżeli jest on gdzieś zapomniany w szufladzie - To ma być Wasz głos w sieci

Nasza gazeta online :mrgreen:
Dreed
Site Admin
Site Admin

Kim jestem ?: Zły admin

Postprzez Darkside » piątek, 26 marca 2010, 13:17

Dreed napisał(a):Ponadto będzie grupa, która będzie działała na zasadzie quasi PAP-u z nowinkami.

a możesz szerzej , co to będzie za grupa uderzeniowa ? :mrgreen:
Darkside

Postprzez suzana22 » piątek, 26 marca 2010, 14:03

Tak mi przyszło do głowy, że sporo z nas robi różne studia podyplomowe, niektóre z nich kończą się pracą pisemną; na moich studiach prowadząca je profesor chwaliła poziom, były liczne piatki i czwórki... może ludzie, którzy już te prace mają w szufladach napisane, ocenione, może po drobnych korektach (albo i bez korekt) mieliby ochotę je tu opublikować ? :roll:
suzana22
VIP
VIP

Powrót do INFORMACJE TECHNICZNE