zamykanie i przenoszenie , inne żale - czy to czenzura

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Re: Odp: Reklamacje do administracji

Postprzez Darkside » środa, 5 marca 2014, 13:19

kazanna napisał(a):a ja przypominam, że ten wątek to raczej do spraw technicznych ma służyć. Darujcie sobie te publicznie wymieniane uwagi. Włóczykiju, kontaktuj się proszę innymi sposobami z adminem w tej sprawie.

kazz zostałem wywołany do tablicy to odpowiedziałem

Wysłane z mojego HTC Desire SV
No pain no gain!
Darkside
Junior admin
Junior admin

Kim jestem ?: Jestem sobie

Re: Reklamacje do administracji

Postprzez totep » środa, 5 marca 2014, 13:20

kazanna napisał(a):a ja przypominam, że ten wątek to raczej do spraw technicznych ma służyć. Darujcie sobie te publicznie wymieniane uwagi. Włóczykiju, kontaktuj się proszę innymi sposobami z adminem w tej sprawie.

Masz oczywiście rację kazanko, nie zwróciłem uwagi na watek :x
totep
Moderator
Moderator

Postprzez Włóczykij » środa, 5 marca 2014, 14:14

totep napisał(a):
Volver napisał(a):
totep napisał(a):Po tym co Włóczykij napisała o Romim powinna dostać BANA, a nie ostrzeżenie.
Uważam, że Włóczykija ponosi ... bardzo

sądzę,że po to jest ostrzeżenie, może zmieni styl oraz "moc" ;)

Albo pojedzie jeszcze bardziej...

Proszę i tak wygląda prawda - mamy jawne grożenie.
Przy tym to tylko część pradwym, bo jednak nie piszę całości uzasadnionego zastrzeżenia, a miałabym o czym.

Znamienne jest, że konflikt wywołują moderatorzy, którzy z założenia powinni być obiektywni.
Znamienne jest, że w jedną dutkę odezwali sie moderatorzy, którz właśnie są "po jednym słowie"...
Znamienne jest, że ostrzeżenie przesłał moderator, który także był wymieniony w odpowiedzi, jako wg mnie obraźliwie się wobec mnie zachowujący.

Standardem jest, że nie sądzimy we własnych sprawach.

A tu mamy obraz ...

ps. nie wspomnę o tych osobach, które nie wdały się swoją obronę jak ja i odeszły same z forum, w tym które były tu moderatorami.

Zatem jakie forum ?
Prywtane czy publiczne ?

Pytanie wciąż aktualne, by było uczciwie dla logujących się.

ps. i bez PR, że można się odwołać, bo nie dostałam informacji o takiej możliwości, a sama nieraz zwracała uwagę na niewłaściwe odnoszenie się, zachowanie. Właśnie ono jest przyczyną moich wpisów, bo mi się nie chce wszczynać spięć. Jednak mimo, że ciągle piszę - proszę bez argumentow ad personam, notorycznie one są.
Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów (art. 54 Konstytucji RP)
Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania
poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei (art. 10 EKPC)

? http://www.rp.pl/Opinie/304129969-Gwiaz ... w-KRS.html
? https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... eniem.html
357
Włóczykij
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: sobą

Postprzez Darkside » środa, 5 marca 2014, 14:25

Proszę, podaj przykład obrazliwego zachowania z mojej strony, bo nie jest nim zwracanie Ci uwagi wobec nieczytelności Twoich wpisów, często na prośbę innych użytkowników forum. Podaj choć jeden przykład zastosowania z mojej strony słów takich jak Ty to dziś zrobiłaś.... Nie podasz ponieważ ja tak nie piszę. Zdecydowanie lepiej bić w cudze piersi niż uderzyć się we własne.

Wysłane z mojego HTC Desire SV
No pain no gain!
Darkside
Junior admin
Junior admin

Kim jestem ?: Jestem sobie

Postprzez kzawislak » środa, 5 marca 2014, 14:42

Włóczykij napisał(a):Proszę i tak wygląda prawda - mamy jawne grożenie.
Przy tym to tylko część pradwym, bo jednak nie piszę całości uzasadnionego zastrzeżenia, a miałabym o czym.
(...)
Znamienne jest, że konflikt wywołują moderatorzy, którzy z założenia powinni być obiektywni (...)

tak się składa, ze ostrzeżeń mogą udzielać tylko moderatorzy, wiec siłą rzeczy nikt inny decyzją o daniu ostrzeżenia konfliktu nie wywoła

skoro drążysz temat w tym miejscu :? to informacyjnie podaję, że ostrzeżenie zostało udzielone za personalną i niekulturalną wycieczkę w stosunku do jednego z userów. Mizogin - tj. mężczyzna odczuwający wstręt do kobiet, z całą pewnością nie jest neutralnym określeniem.
Kolejne posty zawierające "psychologiczną"analizę użytkowników forum, jeżeli będą obraźliwe, również mogą skutkować ostrzeżeniem.
kzawislak

Postprzez Włóczykij » środa, 5 marca 2014, 15:22

No właśnie i tu jest sprawa, bo ja nie uważam, że to inwektywa, a tylko określenie pewnego zachowania światopoglądu, zachowania (przy tym w opisie postu z tym słowem było uzasadnienie, dlaczego i w jakim zakresie uznałam, że tak należy odnieść się do stuacji):

Mizoginia lub mizoginizm (grec. μῖσος, misos – nienawiść, γυνή, gyne – kobieta) – nienawiść albo silne uprzedzenie w stosunku do płci żeńskiej. Często bywa też przyrównywany do antykobiecego seksizmu lub mizoandryzmu. Generalnie jest uważany za stosunek mężczyzny wobec kobiet, ale niewykluczona jest sytuacja, w której również kobieta może cechować się postawą mizoginistyczną[1][2].

Ciekawym jest wybór/pomysł, że na zarzut odpowiada kobieta moderator.

Istotą zagdanienie jest jednak to, że moja reakcja wynikęła z braku cierliwości na sytuację, o której już tu powyżej pisałam. Nierównej, nieobiektwynej oceny userów.

A rozmowa poszło tu, bo taki jest tytuł tego wątku, a przy tym kazus jest adekawtny.

I ktoś móglby rzec, żeby dać sobie spokój i po co mi to. Ale jednak wciąż lubię tu zaglądać i wdzieć się z pewnymi osobami, z którymi rozmawia się ok. I niestety nie wszyscy chcą to honorować, że ma się inne poglądy.

Znamienne jest, że ostatnio nie tylko ja (ale i Rudy Kot) cytował wypowiedzi wpisane przez "świętych forum", był pokazać, że takie słowa w innym autorstwie spowodowałyby to, co tu nastąpiło. Bylo to jednak bez reakcji.

Przy tym wobec tego, jak wyglądają tu wpisy Totepa ( już raz sygnalizował tak z pozycji siły) , powstaje pytanie - czy gdy to się przeniesie na real - uderzy ? To jest na serio do rozważenia. Bo taki jest klimat tego kontekstu (eskalacja) .

I tochę współczesnej literatury do zagdanienia:
http://portal.abczdrowie.pl/mizoginizm

No tu to już taki hardcore w drugą stronę, ale :
http://www.oczamikobiet.pl/art/Mizoginizm-17

I filmowo w obrazkach:
http://www.filmweb.pl/forum/filmy/Mizog ... ..,844093#
Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania

357
Włóczykij
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Re: zamykanie i przenoszenie , inne żale - czy to czenzura

Postprzez totep » środa, 5 marca 2014, 17:32

Mój wpis dotyczyl obawy - slusznie niestety - co do eskalacji twojego stylu. Sugestie, że coś ci grozi z mojej są wysoce niestosowne i nieetyczne.
totep
Moderator
Moderator

Postprzez Rosine » piątek, 17 marca 2017, 23:34

Pomylka.
"Hosti pectus, cor amico..."
Rosine
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: sympatyk forum

Postprzez Włóczykij » sobota, 18 marca 2017, 22:06

Administrator forum dostał niedawno nagrodę Białej Wstązki od szanownej kapituły, nadal można zobaczyć wymianę postów, które, gdyby faktycznie rzetelnie podszedł do szkoleń przemocowych, widziałby, że miały taki charakter.
Zatem takie mamy standardy publiczne... słowa a czyny

357
Włóczykij
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez ropuch » piątek, 7 kwietnia 2017, 21:39

Mam prośbę żeby administracja z łaski swojej chociaż informowała użytkowników o usuwaniu ich postów i przyczynach :roll:
ropuch

Postprzez iga » piątek, 7 kwietnia 2017, 22:59

ropuch napisał(a):Mam prośbę żeby administracja z łaski swojej chociaż informowała użytkowników o usuwaniu ich postów i przyczynach :roll:

Twój post został usunięty na prośbę innego usera, który Twój post zacytował, gdyż wprost zarzuciłeś jednemu z sędziów sympatyzowanie z okresloną partią polityczną. Usunięty został zarówno Twój post, jak i post zgłaszającego usera.
iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez jaro123 » sobota, 8 kwietnia 2017, 01:19

Ropuchu to może wyjaśnisz, o co Ci chodzi, bo do 23 pracowałem i nie miałem czasu zaglądać na forum? Więc zupełnie nie rozumiem tych odniesień do mnie.
A poza tym uważam, że tylko spłaszczenie struktury sądów powszechnych i zrównanie w statusie wszystkich sędziów sądów powszechnych są w stanie zmienić na lepsze polskie sądownictwo.
jaro123
VIP
VIP

Postprzez Włóczykij » sobota, 8 kwietnia 2017, 08:32

Jaro nigdy nie opowiedział się jako zwolennik jakiejś partii.
Przedstawia określone opinie, ale nie wskazuje, że dana konretna partia, to ta która, go zadowala.
Poprzez opinie ocenia krajową scenę polityczną.
To jaro mógłby stwierdzić, że jego prawa są naruszane poprzez brak reakcji.
Wpis usunięty był typowym przykładem wpisu hejtu netowego. Był bowiem oparty o personalny zarzut, a nie głosem w dyskusji, odniesieniem się argumentem do wypowiedzi, która tym wpisem została podsumowana. W ten sposób właśnie psują sie dyskusje netowe i schodzą na pyskówki.

Iustitia ma szczytną kampanię "STOP HEJTOWI". Jedna z członkiń zarząd wpisała ją do wykazu swoich prac, ale o tych pracach cisza. Na FIS zgłosiłam kiedyś filmik z youtuba dot. s. Ładosia do tych prac, ale żadnej odpowiedzi nie było.

Dodam, że na FIS nawet nie podjęto starań o minimum przyzwoitości, jeśli chodzi o odcinanie dostępu do konta, np. informując czy uzasadaniając. Nawet w PRL cenozorzy rozmawiali z ludźmi, a nie brutalnie ich odstrzeliwali w trakcie spokojnej wypowiedzi.

Liczę zatem na przemyślenia userskie, a nie tylko groźby, bo to szachowanie, że "będę tylko na 2 pozostałych forach" nie jest ok wobec wszystkich uczestników forum. Oznacza to żądanie dla siebie specjalnych standardów.

357
Włóczykij
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez iga » sobota, 8 kwietnia 2017, 08:44

ropuch napisał(a):Mam prośbę żeby administracja z łaski swojej chociaż informowała użytkowników o usuwaniu ich postów i przyczynach :roll:

Twój ostatni post został skasowany za ton wypowiedzi, swój post wyedytowałam
iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez ropuch » sobota, 8 kwietnia 2017, 13:22

jaro123 napisał(a):Ropuchu to może wyjaśnisz, o co Ci chodzi, bo do 23 pracowałem i nie miałem czasu zaglądać na forum? Więc zupełnie nie rozumiem tych odniesień do mnie.

Nie ma sensu do tego wracać ....

Widocznie źle zrozumiałem Twój wpis.
Przepraszam.
ropuch

Re: Piszą o nas w kwietniu 2017 r.

Postprzez romanoza » piątek, 28 kwietnia 2017, 13:02

Widzę, że ktoś już pozamiatał. Przecież wiesz jaro, co napisałeś.
δоκει δε μоι και Кαρχεδονα μη ειναι
romanoza
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez jaro123 » piątek, 28 kwietnia 2017, 13:07

romanoza napisał(a):Widzę, że ktoś już pozamiatał. Przecież wiesz jaro, co napisałeś.

Powiedz może wprost o co Ci chodzi, bo nie za bardzo rozumiem.
A poza tym uważam, że tylko spłaszczenie struktury sądów powszechnych i zrównanie w statusie wszystkich sędziów sądów powszechnych są w stanie zmienić na lepsze polskie sądownictwo.
jaro123
VIP
VIP

Postprzez romanoza » piątek, 28 kwietnia 2017, 13:18

jaro123 napisał(a):
romanoza napisał(a):Widzę, że ktoś już pozamiatał. Przecież wiesz jaro, co napisałeś.

zajrzyj dwie strony wstecz, nie ma już Twoich słów ani w Twoim poście ani w postach cytowanych, jest słówko "edit".
δоκει δε μоι και Кαρχεδονα μη ειναι
romanoza
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez Modern_judge » piątek, 28 kwietnia 2017, 15:23

romanoza napisał(a):
jaro123 napisał(a):

zajrzyj dwie strony wstecz, nie ma już Twoich słów ani w Twoim poście ani w postach cytowanych, jest słówko "edit".

A kto to Edit? :-P
Ważne są tylko czyny odważne.
Modern_judge
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Modern_judge

Postprzez jaro123 » piątek, 28 kwietnia 2017, 16:53

romanoza napisał(a):
jaro123 napisał(a):

Nie mam takich uprawnień, aby treść tych wypowiedzi zmieniać. A poza tym co ma, że tak powiem piernik do wiatraka, skoro zacytowałeś zupełnie inną moją wypowiedź, przypisując na dodatek coś czego tam nie było. Czemu to miało służyć?
jaro123
VIP
VIP

Postprzez jaro123 » piątek, 28 kwietnia 2017, 16:54

Modern_judge napisał(a):
romanoza napisał(a):
jaro123 napisał(a):

A kto to Edit? :-P

No właśnie sam chciałbym wiedzieć....
jaro123
VIP
VIP

Postprzez ropuch » piątek, 28 kwietnia 2017, 18:38

Tak czy siak drogi Jaro to stanowisko http://episkopat.pl/chrzescijanski-kszt ... ument-kep/

„W sytuacji głębokiego sporu politycznego, jaki dzieli dziś naszą ojczyznę, patriotycznym obowiązkiem wydaje się też angażowanie się w dzieło społecznego pojednania poprzez przypominanie prawdy o godności każdego człowieka, łagodzenie nadmiernych politycznych emocji, wskazywanie i poszerzanie pól możliwej i niezbędnej dla Polski współpracy ponad podziałami oraz ochronę życia publicznego przed zbędnym upolitycznianiem” – piszą biskupi. W tym kontekście zachęcają do refleksji nad językiem, „jakim opisujemy naszą ojczyznę, współobywateli i nas samych”. „Wszędzie bowiem, w rozmowach prywatnych, w wystąpieniach oficjalnych, w debatach, w mediach tradycyjnych i społecznościowych obowiązuje nas przykazanie miłości bliźniego”

... a to zdanie w szczególności za pokutę do rozważań Ci zadaję ;) <luzik>
ropuch

Postprzez jaro123 » piątek, 28 kwietnia 2017, 18:58

Mam nadzieję, że sobie również zadałeś, bo rzeczywiście pokora nikomu nie zaszkodzi. <luzik>
jaro123
VIP
VIP

Postprzez iga » piątek, 28 kwietnia 2017, 18:59

Panowie - religię zostawmy w spokoju.
iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez ropuch » piątek, 28 kwietnia 2017, 19:08

jaro123 napisał(a):Mam nadzieję, że sobie również zadałeś, bo rzeczywiście pokora nikomu nie zaszkodzi. <luzik>

Oczywiście Jaro. Mi na przykład, mimo, że nie zgadzam się np z Włóczką w zasadzie w niczym, nie przyszloby do głowy kojarzyć Ją z Targowicą ;)
ropuch

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do INFORMACJE TECHNICZNE