zamykanie i przenoszenie , inne żale - czy to czenzura

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Postprzez romanoza » wtorek, 22 czerwca 2010, 22:52

Dred napisał(a):
Ama napisał(a):
romanoza napisał(a):
Dred napisał(a):ossa, z wyznaniowego dotarliście do gejów.....to chyba lekka przesada, co?!
To wydziel odrębny wątek i będzie po sprawie :roll:

Sędziowie o gejach :cool:

znakomicie! <rotfl> <rotfl> <rotfl>

romi....wydziel :-P

Jak mam wydzielić, jak zamknięte :-P A tytuł Ama <brawo>
δоκει δε μоι και Кαρχεδονα μη ειναι
romanoza
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez Dred » wtorek, 22 czerwca 2010, 22:54

tak samo jak się tam dopisałeś :-P
Dred

Postprzez romanoza » wtorek, 22 czerwca 2010, 22:56

Dred napisał(a):tak samo jak się tam dopisałeś :-P
Przyjdzie lucka i Cie z Larrego Flynta potraktuje :-P
δоκει δε μоι και Кαρχεδονα μη ειναι
romanoza
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez ossa » wtorek, 22 czerwca 2010, 22:58

iga się już nagadała, Dred uważa, ze to przesada.

Administracjo nie trudź się z tym wydzielaniem.

Mnie też się odechciało gadać
ossa
VIP
VIP

Postprzez Dred » wtorek, 22 czerwca 2010, 22:59

romanoza napisał(a):
Dred napisał(a):tak samo jak się tam dopisałeś :-P
Przyjdzie lucka i Cie z Larrego Flynta potraktuje :-P

żadne takie :cool:
Dred

Postprzez monikissima » piątek, 25 czerwca 2010, 21:20

Gdzie znajdę tematy o ETE oraz o umieszczaniu w ZOL? Help :?
monikissima

Postprzez Dreed » piątek, 25 czerwca 2010, 21:31

monikissima napisał(a):Gdzie znajdę tematy o ETE oraz o umieszczaniu w ZOL? Help :?

Wejść w wyszukiwarkę i wpisać np. ETE

Mi znalazło w cywilnym ;)
Dreed
Site Admin
Site Admin

Obrazy: 7
Kim jestem ?: Zły admin

Postprzez ossa » czwartek, 8 lipca 2010, 10:40

Zgadzam się z chomikiem i Francem.

Mania zamykania watków, w których jeszcze toczy się jakaś żywa dyskusja na tematy trudne i kontrowersyjne zniecheca do dyskutowania na forum. Nie długo po prostu zamknie sie forum, bo każdy temat, w którym użytkownik będzie chciał zabrać głos zostanie zamkniety.

Rzecz tylko w tym aby na każdy temat rozmawiac merytorycznie i różnić sie ładnie. Kto jak nie my powinniśmy umieć podnosić tematy nie tylko trudne dla naszego środowiska ale i trudne społecznie!

Posty nieeleganckie moderatorzy powinni przenosic na z góry upatrzone pozycje i to wszystko!!!!!!
ossa
VIP
VIP

Postprzez ossa » czwartek, 8 lipca 2010, 10:55

ludzka napisał(a):zastrzeżenia dot. zamykania tematów, piszcie w stosownym miejscu, a mianowicie w temacie:"Zamykanie i przenoszenie tematów na Forum - czy to cenzura". Temat taki istnieje i proszę tam wylewać swoje żale.

Lu, wylane w tamtym temacie żale pozostały bez odzewu, a mania zamykania tematów nasiliła sie (i nie chodzi tylko o watek Themisowy). Zatem żale chyba trzeba wylac wszędzie lub dac sobie spokój.

Dziekuję za uwagę ;)
ossa
VIP
VIP

Postprzez ossa » czwartek, 8 lipca 2010, 11:02

chomik napisał(a):Temat Miry właśnie z rana został zamknięty. Próbowałem tam się wpisać lecz był zamknięty. dlatego utworzyłem nowy.

[ Dodano: Czw Lip 08, 2010 10:59 am ]
i w tej chwili też jest zamknięty.

PRECZ Z CENZURĄ !!!

Sprawdziłam - jest zamkniety!!!!! Precz z cenzurą!!!!!!!!!!

Niewatpliwie dobry sposób to tworzenie nowych tematów, aż....... nas zbanują...... ale wtedy to już się zamknietymi tematami nie bedziemy przejmować ;)
ossa
VIP
VIP

Postprzez abak » czwartek, 8 lipca 2010, 11:47

a ja lubię iść pod prąd i powiem tak ;) ........... szef wszystkich szefów decyduje o tym forum...... bo jest jego pomysłodawca i twórcą (zaznaczam, że nie wiem kto zamknął temat! !), nie podoba się? to se załóżcie nowe forum na którym cenzury nie będzie i tam załóżcie temat Temis, wolno wam, na tym forum zdecydowano nie dawać reklamy temu stowarzyszeniu (moja wolna niekoniecznie trafna! interpretacja), bo tak odczytuję temat założony przez użytkowniczkę Mirę, ponieważ znalazły się tam wyłącznie linki do art. gloryfikujących/no.. stawiających w dobrym świetle stowarzyszenie i jego Przewodniczącą........ o IS i (uogólniam!) forum i tak panuje w określonych środowiskach zła opinia i tak, niezależnie od faktów. I tak pisze się o gnębieniu, tłamszeniu, zakrzyczeniu i w ogóle to............... w reszcie będzie choć jeden fakt to potwierdzający :-P :mrgreen:
Ostatnio edytowano czwartek, 8 lipca 2010, 12:00 przez abak, łącznie edytowano 3 razy
abak
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: RACZEJ KIM NIE JESTEM? :(, sędzią :(

Postprzez chomik » czwartek, 8 lipca 2010, 11:49

takie myślenie to nas, sędziów na manowce może sprowadzić...
chomik
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez abak » czwartek, 8 lipca 2010, 11:58

a czy gdzieś napisałem, że mi się nie podoba ? :-P jedyne co mi się nie podoba to Państwo, ale ostatnio drobnych nie mam to sobie nie kupę wyspy i własnego nie stworzę.
A nie brzmi podobnie bo forum jest inicjatywą prywatną i działa według norm ustalonych przez tą osobę która wedle własnej woli może być dyktatorem lub demokratą, sądownictwo inicjatywa prywatną nie jest, własnego stworzyć sobie nie można! :-P

po drugie jak sami zauważyliście wielu się nie podoba i odchodzi do wolnych zawodów...... :p

[ Dodano: Czw Lip 08, 2010 12:05 pm ]
aha, jeszcze jedno :-P , moim zdaniem linki owe podwieszone przez Mirę spokojnie nadawały się do tematu piszą o nas :-P :-P zakładanie tematu tylko po to by je podwiesić? niecelowe :-P :-P

dobra koniec tych prowokacji, poproszę do kosza, bo sam tego zrobić nie mogę :-P :mrgreen:
abak
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez censor » czwartek, 8 lipca 2010, 12:07

ossa napisał(a):Nie podoba się? to se załóżcie nowe sądownictwo bez ocen, albo idźcie do wolnych zawodów prawniczych. Brzmi podobnie
Nie, bo fora internetowe lub stowarzyszenia to inicjatywy prywatne, a sądownictwo jest jedno i państwowe.
Ocen okresowych sędziów nie wymyśliły nawet władze PRL. To zamach na niezawisłość sądów. Za wszelką cenę i wszelkimi sposobami nie można dopuścić do ich wprowadzenia. Ostatnie odkrycie kart potwierdziło: to rezygnacja z zasady nieusuwalności sędziów.
censor
VIP
VIP

Postprzez ossa » czwartek, 8 lipca 2010, 12:09

ależ oczywiście - nasz twórca zrobi co uważa za stosowne, amy sie dostosujemy.

To jednak nie zmienia faktu, że biorąc pod uwagę iz mamy do czynienia z forum D Y S K U S Y J N Y M, więc i na temat jego funkcjonowania możemy prowadzić D Y S K U S J Ę ;) ........ az nam zamkną temat .........

[ Dodano: Czw Lip 08, 2010 12:10 pm ]
censor napisał(a):
ossa napisał(a):Nie podoba się? to se załóżcie nowe sądownictwo bez ocen, albo idźcie do wolnych zawodów prawniczych. Brzmi podobnie
Nie, bo fora internetowe lub stowarzyszenia to inicjatywy prywatne, a sądownictwo jest jedno i państwowe.

jasne censorze - zwróciłam tylko uwage na warstwę semantyczną ;)
ossa
VIP
VIP

Postprzez Ama » czwartek, 8 lipca 2010, 12:13

abak napisał(a):a ja lubię iść pod prąd i powiem tak ;) ........... szef wszystkich szefów decyduje o tym forum...... bo jest jego pomysłodawca i twórcą (zaznaczam, że nie wiem kto zamknął temat! !), nie podoba się? to se załóżcie nowe forum na którym cenzury nie będzie i tam załóżcie temat Temis, wolno wam, na tym forum zdecydowano nie dawać reklamy temu stowarzyszeniu (moja wolna niekoniecznie trafna! interpretacja), bo tak odczytuję temat założony przez użytkowniczkę Mirę, ponieważ znalazły się tam wyłącznie linki do art. gloryfikujących/no.. stawiających w dobrym świetle stowarzyszenie i jego Przewodniczącą........ o IS i (uogólniam!) forum i tak panuje w określonych środowiskach zła opinia i tak, niezależnie od faktów. I tak pisze się o gnębieniu, tłamszeniu, zakrzyczeniu i w ogóle to............... w reszcie będzie choć jeden fakt to potwierdzający :-P :mrgreen:

:mrgreen:
Ama
Moderator
Moderator

Postprzez abak » czwartek, 8 lipca 2010, 12:14

dyskusja hmmmmmmm na temat funkcjonowania forum.........? dopiero ta dyskusja może nas sprowadzić na manowce :mrgreen: , jak wiadomo gdzie dwóch POlaków tam trzy zdania, a ja jako rasowy Polak sam mam dwa zdania :mrgreen: :mrgreen:
Est modus in rebus, sunt certi denique fines
Horacy Satyry
abak
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez ossa » czwartek, 8 lipca 2010, 12:16

abak napisał(a):jako rasowy Polak sam mam dwa zdania

Ja też abaku!!!! :mrgreen: a w kwestii funkcjonowania forum tym bardziej!!!!!!! :-P Tylko ja to nazywam "biciem się z myslami" ;)

O ludzkiej obsługi forum:
Prosiłam, żebyście pisali na temat. Nie, to nie. Dochrapaliście się i za chwilę zostaniecie rozczłonkowani :-P .

Dziękuję za uwagę.
Ostatnio edytowano czwartek, 8 lipca 2010, 12:20 przez ossa, łącznie edytowano 1 raz
ossa
VIP
VIP

Postprzez Franc » czwartek, 8 lipca 2010, 14:47

abak napisał(a):a ja lubię iść pod prąd i powiem tak ;) ........... szef wszystkich szefów decyduje o tym forum...... bo jest jego pomysłodawca i twórcą (zaznaczam, że nie wiem kto zamknął temat! !), nie podoba się? to se załóżcie nowe forum na którym cenzury nie będzie i tam załóżcie temat Temis, wolno wam, na tym forum zdecydowano nie dawać reklamy temu stowarzyszeniu (moja wolna niekoniecznie trafna! interpretacja), bo tak odczytuję temat założony przez użytkowniczkę Mirę, ponieważ znalazły się tam wyłącznie linki do art. gloryfikujących/no.. stawiających w dobrym świetle stowarzyszenie i jego Przewodniczącą........ o IS i (uogólniam!) forum i tak panuje w określonych środowiskach zła opinia i tak, niezależnie od faktów. I tak pisze się o gnębieniu, tłamszeniu, zakrzyczeniu i w ogóle to............... w reszcie będzie choć jeden fakt to potwierdzający :-P :mrgreen:

Twój pomysł wpisuje się dokładnie w ideę, którą kierowali się zakładający Themis. Nie podoba się - to załóż swoje. :?
Franc
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez abak » czwartek, 8 lipca 2010, 15:00

Franc........... ;) nie bądź taki poważny ;)

a czy źle , że założyli? moim zdaniem nie. Pytanie moim zdaniem jest nie o to jakie podejmą działania..... nakierowane na zwalczanie IS czy współpracę.......... ja nie wiem i nie muszę wiedzieć.
W ten sposób to nawet nowe Państwa powstawały ;) i powstają, ludziom się nie podobało wyjechali do hameryki, wyrżnęli rdzennych mieszkańców i se założyli własne ...... .......

Dalej........ a chciałbyś by ktoś na tym forum założył temat proszek x najlepszym proszkiem do prania jest? ;)

[ Dodano: Czw Lip 08, 2010 3:01 pm ]
nie ma edycji.....miało być moim zdaniem nie. Pytanie moim zdaniem jest nie o to czy to źle czy dobrze, lecz o to jakie podejmą działania..... nakierowane na zwalczanie IS czy współpracę.......... ja nie wiem i nie muszę wiedzieć
Est modus in rebus, sunt certi denique fines
Horacy Satyry
abak
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Volver » wtorek, 28 sierpnia 2012, 10:11

Proszę otworzyć temat smoleński.Okay?
Nikomu nerwy nie puszczają.Uważam to za argument nie trafiony.Jeśli np.K.Ierownik tak odbiera uwagi ogólne to jego sprawa.
Uważam że zamkniecie tematu "chwilowe" jest to nie fair wobec userów takich jak ja czy abak czy Joasia czy innych .
Proszę Admina o otwarcie tematu.
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Postprzez Johnson » wtorek, 28 sierpnia 2012, 10:18

Volver napisał(a):Proszę otworzyć temat smoleński.Okay?

Okay.
Johnson
VIP
VIP

Kim jestem ?: nieważne

Postprzez Volver » wtorek, 28 sierpnia 2012, 10:19

Dziękuję Johnson.
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Postprzez K.Ierownik » wtorek, 28 sierpnia 2012, 14:04

Volver napisał(a):Nikomu nerwy nie puszczają.Uważam to za argument nie trafiony.Jeśli np.K.Ierownik tak odbiera uwagi ogólne to jego sprawa.

Jak nie masz informacji Volvi to nie pisz. <nono>
Nie mam nic wspólnego z zamknieciem tematu. O tym, że był zamkniety dowiedziałem sie już po jego otwarciu.
K.Ierownik

Postprzez Dreed » niedziela, 11 listopada 2012, 19:29

ludzka napisał(a):A propos mającego miejsce dzisiaj przeniesienia pewnego tematu do kosza.......:
http://www.youtube.com/watch?v=S4LYzqaoP9Y

:lol:

Jeden z tematów osobiście przeniosłem do kosza, do czasu zastanowienia się nad właściwym miejscem... Temat dotyczył finansowania szkolenia oddziału IS, a nie zaproszenia...

p.s.
Dedykacja ładna, dziękuję:)
Dreed
Site Admin
Site Admin

Kim jestem ?: Zły admin

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do INFORMACJE TECHNICZNE