www.sedziowie.kei.pl

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

www.sedziowie.kei.pl

Postprzez Młody » sobota, 11 września 2010, 15:35

Mam pytanie.
Po zalogowaniu jestem przekierowywany na adres www.sedziowie.kei.pl. (?!). Wówczas muszę drugi raz się logować. Nie znam się na tym kompletnie, ale mam obawy o bezpieczeństwo mojego logowania. W trakcie pierwszego logowania w pasku loginu pojawia się jakiś drugi użytkownik (zawsze ten sam). Na pewno nikt u mnie w domu oprócz mnie nie korzysta ze strony www.sedziowie.net, więc nie mam pojęcia skąd wziął się w pasku loginu zapamiętany inny użytkownik. Z forum zawsze korzytałem jako "Młody". Nie jestem już pierwszej młodości :mrgreen:, więc komputeryzacja nie jest dla mnie zupełnie jak bułka z masłem. Proszę znawców problemu o wyjaśnienie.
Młody

Postprzez efa » sobota, 11 września 2010, 16:11

Również znawcą nie jestem, ale wydaje mi się, że znam powód pojawienia się "drugiego użytkownika" ;) Ja zauważyłam, że w pasku loginu pojawiają się nazwy użytkowników, do których np. pisałam pw. Czy w Twoim przypadku nazwa tego drugiego również zaczyna się na literę "M" ?
Jak wyczyścisz te ciasteczka, to problem zniknie - do następnego pw ;)
efa
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez anpod » sobota, 11 września 2010, 16:22

ha!! Dzięki Młodemu odkryłam ( chyba ) powody ponownego logowania się :). A moze raczej metodę uniknięcia tego.

ale najpierw problem z przekierowaniem się - domena sedziowie.kei.pl jest jak najbardziej prawidłowa i możesz sie, Młody, nie obawiac tego adresu. Jeśli chodzi o ten drugi nick, to u mnie sie to nie pojawia, także nic na ten temat nie mogę powiedzieć :).

Natomiast ja, w zakładkach przegladarki, z której głownie korzystam, mam własnie wpisany adres sedziowie.kei.pl , nigdy nie miałam na nim problemu z logowaniem się, nigdy nie musiałam logować sie podwójnie.

myslalam, ze to kwestia przegladarki, ale teraz sprawdzając problem Mlodego stwierdziłam, ze to zwyczajnie kwestia adresu. Jesli bedziecie od razu wchodzic z www.sedziowie.kei.pl , to powinno działać logowanie za pierwszym razem.
aby pomóc, wystarczy kliknąć - dzieciom :) psiakom :) chorym :)
anpod
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Młody » niedziela, 12 września 2010, 10:01

Dzięki. Uspokoiłem się. Ten drugi użytkownik nie zaczyna się na "M", ale na "G". Ale w tej sytuacji to już nie ma dla mnie znaczenia :mrgreen:
Młody

Postprzez Ama » niedziela, 12 września 2010, 23:51

Młody napisał(a):Dzięki. Uspokoiłem się. Ten drugi użytkownik nie zaczyna się na "M", ale na "G". Ale w tej sytuacji to już nie ma dla mnie znaczenia :mrgreen:

dobrze, że nie na A ... <rotfl>
Ama
Moderator
Moderator

Powrót do INFORMACJE TECHNICZNE