^^@^^ U W A G A ^^@^^

Tutaj zapraszamy każdego po rejestracji - przedstawiamy się, poznajemy

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Postprzez butada » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 13:12

Trzeba wrzucić retrospekcję ;-)
butada
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez wanam » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 13:39

Było, było potwierdzam, chociaż trafiłem psim swędem :mrgreen:
wanam
VIP
VIP

Postprzez Dred » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 13:39

Dzięki!!!! :D Do zobaczenia o 22.00!!!!!
Dred

Postprzez Dred » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 19:41

Jaki wynik Cię zadowoli, Dreed?! ;)
Dred

Postprzez Dreed » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 19:43

Dred napisał(a):Jaki wynik Cię zadowoli, Dreed?! ;)

2000 osób w ankiecie oraz 1000 osób wysyłających maile w odpowiedzi na apel Pani Prezes i 102 osoby w jednej chwili na forum :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Wówczas podyskutujemy skąd wziąć pieniądze na nowy serwer, ponieważ słyszałem już, że opozycja nas finansuje, ale widać kiepsko się składa :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dreed
Site Admin
Site Admin

Obrazy: 7
Obrazy: 7
Kim jestem ?: Zły admin

Postprzez Dred » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 19:48

to do dzieła!!! :)
Dred

Postprzez suzana22 » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 19:49

Hmm, opozycja mówisz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Nazwał was ktoś tak kiedyś? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
suzana22
VIP
VIP

Postprzez M.A.E. » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 23:03

22.00 - udało się :?:
M.A.E.

Postprzez kzawislak » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 23:04

Nie :( nawet się nie zbliżyliśmy do dzisiejszego południowego ...
kzawislak

Postprzez samsara » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 23:08

Żadnej dyscypliny jednak.
samsara
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez M.A.E. » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 23:11

no widziałam ale myślałam, że może tak jak o 12 za mało mi się wyświetla :sad:
M.A.E.

Postprzez kzawislak » poniedziałek, 19 stycznia 2009, 23:15

następnym razem lepiej zaglądac na : ShoutBox - tam są najbardziej aktualne dane :D
kzawislak

Postprzez M.A.E. » wtorek, 20 stycznia 2009, 21:40

kzawislak napisał(a):następnym razem lepiej zaglądac na : ShoutBox - tam są najbardziej aktualne dane :D

zawsze patrzę na Shoutboxa :grin:
kzawiślaku wysłałam Ci PW ale wyświetla mi się, że nie dotarł, oczekuje...
przy okazji GRATULUJĘ UCHWAŁY WROCŁAWSKIEJ IUSTITII :!:

[ Dodano: Wto Sty 27, 2009 2:13 pm ]
butada napisał(a):Trzeba wrzucić retrospekcję ;-)

wiem, że jest gorący czas, TBW, nowy Mini Sprawi, uchwały I.,czy TU ktoś się pojawia?
jak się czuje Wrocław i okolice?
pozdrawiam WSZYSTKICH?
M.A.E.

Postprzez Dred » niedziela, 22 lutego 2009, 12:51

PIERWSZY DZIEŃ PROTESTU W DRUGIM MIESIĄCU NOWEGO ROKU!!!! PONIEDZIAŁEK 23 lutego 2009 r. W SAMO POŁUDNIE 12.00 - BIJEMY REKORD FREKWENCJI NA FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POWTÓRKA WIECZOREM O 22.00!!!!!

Matysiak został uchwalony. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że gdyby nie nasze działania nie byłoby mowy o jakimkolwiek ruchu dwuwładzy zmierzającym do wyrównania strat w wysokości wynagrodzeń sędziów powstałych w ciągu ostatnich lat. Mamy odniesienie wysokości wynagrodzenia do średniego wynagrodzenia w gospodarce.
To wszystko osiągnęliśmy w ciągu 1 (jednego) roku!!!!!!!!!!!

Zatem udowodniliśmy, że TBW są bardzo skuteczne!

Pojawiają się głosy na forum, że TBW wygasają. Wiadomości z mojego podwórka są zupełnie inne. Wiele osób mówi, że ma już tego dosyć i właśnie od teraz weźmie udział w tej formie protestu. Jeżeli dodamy do tego niewyznaczanie wokand przez asesorów, co wkrótce nastąpi oraz następnie przyłączenie się tych osób do protestu, to myślę, że wyniki TBW będą z każdym miesiącem lepsze.

Pamiętajmy, że kryzys nie jest żadnym kontrargumentem dla naszych słusznych żądań. Nie było kryzysu, wynagrodzenia sędziów spadały! To może właśnie teraz jest ten moment by rosły?!
Skoro dwuwładza potrafi w ciągu kilku tygodni znaleźć oszczędności na poziomie 20.000.000.000 zł, to żadnym wysiłkiem dla budżetu nie jest kwota 650.000.000 zł (podwyżka o 5.000 brutto miesięcznie + 13 pensja).

Dwuwładza ma problem z kryzysem ekonomicznym. My taki kryzys mamy od kilku lat, a teraz nastąpi tylko jego pogłębienie. Tylko my za chwilę odczujemy skutki kryzysu ekonomicznego w naszych referatach - wzrost drobnej przestępczości, zaprzestanie regulowania zobowiązań w terminie, zwolnienia pracowników. W maju tylko nam dojdzie kolejny miejmy nadzieję kilkumiesięczny kryzys związany z brakiem asesorów (zwiększenie obciążenia, powstanie zaległości). Podzielmy się nim z dwuwładzą! Zażądajmy delegowania sędziów z MS do sądów powszechnych!!!!!!

Kontynuujmy więc TBW i odmawiajmy udziału w komisjach wyborczych do PE. Działając nadal w takim tempie nasze żądania płacowe zostaną spełnione w ciągu kolejnego roku...a może nawet szybciej!!!!! Jednocześnie pilnujmy realizacji pozostałych postulatów!

Jutro w samo południe zapraszam WSZYSTKICH na forum! Po raz kolejny pobijmy rekord frekwencji pokazując również w ten sposób, że jest nas coraz więcej. Muszę dodać, że DREED również bardzo ucieszy się z kolejnego rekordu :D Tak więc 23.02.2009 r. tuż przed godz. 12.00 logujemy się na forum, kto chętny wchodzi do tzw. krzynki (Shoutbox'a na samym dole strony głównej), kto sądzi zarządza przerwę ;), a kto tak jak ja będzie na urlopie i w podróży, włącza prawy kierunkowskaz, zjeżdża na prawe pobocze, hamuje i łączy się z forum przez komórę :twisted: Niech się pojawi jedynka z przodu !!!! Do dzieła !!!!!!
Ostatnio edytowano czwartek, 1 stycznia 1970, 02:00 przez Dred, łącznie edytowano 1 raz
Dred

Postprzez kazanna » niedziela, 22 lutego 2009, 13:11

będę :grin:
"Nie narzucaj światu swojego formatu."
Sztaudynger
kazanna
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Jestem fanem tego forum :)

Postprzez K.Ierownik » niedziela, 22 lutego 2009, 13:51

Załatwię to z ludzką i będę razem z Krystyną :mrgreen:
K.Ierownik

Postprzez Darkside » niedziela, 22 lutego 2009, 15:21

Dred napisał(a):PIERWSZY DZIEŃ PROTESTU W DRUGIM MIESIĄCU NOWEGO ROKU!!!! PONIEDZIAŁEK 23 lutego 2009 r. W SAMO POŁUDNIE 12.00 - BIJEMY REKORD FREKWENCJI NA FORUM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

POWTÓRKA WIECZOREM O 22.00!!!!!

Matysiak został uchwalony. Chyba nikt nie ma wątpliwości, że gdyby nie nasze działania nie byłoby mowy o jakimkolwiek ruchu dwuwładzy zmierzającym do wyrównania strat w wysokości wynagrodzeń sędziów powstałych w ciągu ostatnich lat. Mamy odniesienie wysokości wynagrodzenia do średniego wynagrodzenia w gospodarce.
To wszystko osiągnęliśmy w ciągu 1 (jednego) roku!!!!!!!!!!!

Zatem udowodniliśmy, że TBW są bardzo skuteczne!

Pojawiają się głosy na forum, że TBW wygasają. Wiadomości z mojego podwórka są zupełnie inne. Wiele osób mówi, że ma już tego dosyć i właśnie od teraz weźmie udział w tej formie protestu. Jeżeli dodamy do tego niewyznaczanie wokand przez asesorów, co wkrótce nastąpi oraz następnie przyłączenie się tych osób do protestu, to myślę, że wyniki TBW będą z każdym miesiącem lepsze.

Pamiętajmy, że kryzys nie jest żadnym kontrargumentem dla naszych słusznych żądań. Nie było kryzysu, wynagrodzenia sędziów spadały! To może właśnie teraz jest ten moment by rosły?!
Skoro dwuwładza potrafi w ciągu kilku tygodni znaleźć oszczędności na poziomie 20.000.000.000 zł, to żadnym wysiłkiem dla budżetu nie jest kwota 650.000.000 zł (podwyżka o 5.000 brutto miesięcznie + 13 pensja).

Dwuwładza ma problem z kryzysem ekonomicznym. My taki kryzys mamy od kilku lat, a teraz nastąpi tylko jego pogłębienie. Tylko my za chwilę odczujemy skutki kryzysu ekonomicznego w naszych referatach - wzrost drobnej przestępczości, zaprzestanie regulowania zobowiązań w terminie, zwolnienia pracowników. W maju tylko nam dojdzie kolejny miejmy nadzieję kilkumiesięczny kryzys związany z brakiem asesorów (zwiększenie obciążenia, powstanie zaległości). Podzielmy się nim z dwuwładzą! Zażądajmy delegowania sędziów z MS do sądów powszechnych!!!!!!

Kontynuujmy więc TBW i odmawiajmy udziału w komisjach wyborczych do PE. Działając nadal w takim tempie nasze żądania płacowe zostaną spełnione w ciągu kolejnego roku...a może nawet szybciej!!!!! Jednocześnie pilnujmy realizacji pozostałych postulatów!

Jutro w samo południe zapraszam WSZYSTKICH na forum! Po raz kolejny pobijmy rekord frekwencji pokazując również w ten sposób, że jest nas coraz więcej. Muszę dodać, że DREED również bardzo ucieszy się z kolejnego rekordu :D Tak więc 23.02.2009 r. tuż przed godz. 12.00 logujemy się na forum, kto chętny wchodzi do tzw. krzynki (Shoutbox'a na samym dole strony głównej), kto sądzi zarządza przerwę ;), a kto tak jak ja będzie na urlopie i w podróży, włącza prawy kierunkowskaz, zjeżdża na prawe pobocze, hamuje i łączy się z forum przez komórę :twisted: Niech się pojawi jedynka z przodu !!!! Do dzieła !!!!!!

Dred to Ty potrafisz tyle napisać :shock: :???: :wink: :grin:
Darkside

Postprzez Dred » niedziela, 22 lutego 2009, 15:27

Nie. Kupiłem ten tekst na bazarze :razz:
Dred

Postprzez K.Ierownik » niedziela, 22 lutego 2009, 18:44

A majo na tym bazarze jakieś uzasadnienia z rodzinnego? :roll:
K.Ierownik

Postprzez Alicja » niedziela, 22 lutego 2009, 19:19

K.Ierownik napisał(a):A majo na tym bazarze jakieś uzasadnienia z rodzinnego? :roll:

A jo, chętnie kupię z karnego :wink: :oops:
Ps. cena nie gra roli! :razz:
Alicja

Postprzez dorota » niedziela, 22 lutego 2009, 19:39

K.Ierownik napisał(a):A majo na tym bazarze jakieś uzasadnienia z rodzinnego? :roll:

Ja Ci K.Ierowniku za przyzwoite pieniądze sprzedam uzasadnienia z rodzinnego na każdą okazję. Mi już i tak nie będą potrzebne :razz:
dorota
Junior admin
Junior admin

Postprzez Dred » niedziela, 22 lutego 2009, 23:47

odświeżanie
Dred

Postprzez Darkside » niedziela, 22 lutego 2009, 23:50

Dred napisał(a):odświeżanie

a jakiego odświeżacza używasz waść ???
Darkside

Postprzez K.Ierownik » poniedziałek, 23 lutego 2009, 00:09

dorota napisał(a):

Ja Ci K.Ierowniku za przyzwoite pieniądze sprzedam uzasadnienia z rodzinnego na każdą okazję. Mi już i tak nie będą potrzebne :razz:

Bez urazy Doris, ale po poście dreda sądzę, że na bazarze mają lepsze uzasadnienia. :razz:
K.Ierownik

Postprzez markosciel » poniedziałek, 23 lutego 2009, 00:18

K.Ierownik napisał(a):
dorota napisał(a):

Bez urazy Doris, ale po poście dreda sądzę, że na bazarze mają lepsze uzasadnienia. :razz:

A jak myślisz - kto takie teksty tam wyprzedaje :?: :roll:
Do tego, żeby żyć normalnie, trzeba mieć wiele odwagi - Søren Kierkegaard
markosciel
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajemy się