Dzień dobry,

Tutaj zapraszamy każdego po rejestracji - przedstawiamy się, poznajemy

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Dzień dobry,

Postprzez wezyr » piątek, 21 września 2018, 08:23

orzekam w dużym sądzie rejonowym w dużym mieście. Sytuacja (kadrowa, lokalowa, stopień opanowania wpływu) jest u nas tak tragiczna, że postanowiłam zarejestrować się na forum licząc, że - zwłaszcza od forumowiczów na szczytach - usłyszymy jakieś dobre informacje i coś, co tchnie trochę nadziei w orzeczników w dużych miastach.
wezyr
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: szeregowym orzecznikiem z rejonu.

Re: Dzień dobry,

Postprzez Hammurabi » piątek, 21 września 2018, 09:11

Spoko, zastępca rzecznika dyscyplinarnego sprawdzi Ci referat do 3,5 roku wstecz i wskaże wolne moce przerobowe. To taka nowa forma pomocy od bardziej doświadczonych kolegów ;)

A tak w ogóle to cześć! :)
Hammurabi
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Born to be online

Postprzez wanam » piątek, 21 września 2018, 09:20

wezyr napisał(a):orzekam w dużym sądzie rejonowym w dużym mieście. Sytuacja (kadrowa, lokalowa, stopień opanowania wpływu) jest u nas tak tragiczna, że postanowiłam zarejestrować się na forum licząc, że - zwłaszcza od forumowiczów na szczytach - usłyszymy jakieś dobre informacje i coś, co tchnie trochę nadziei w orzeczników w dużych miastach.

Pisz na KRS postaramy się pomóc.
wanam
VIP
VIP

Postprzez Volver » piątek, 21 września 2018, 09:56

WITAJ Wezyrko|!
Mam nadzieje źe wszystko co złe, i zapaść w sądownictwie będzie wspomnieniem, i nastąpi konieczny postęp.Także dzięki Twojemu wkładowi w toczone tutaj dyskusje.Nie zrażaj się niektórymi z dyskusji i "zaśmiecaniem " tematów dygresjami.Forum radzi sobie jak może najlepiej.Może wrócimy tutaj do pramitycznej jakości prowadzonych wtedy dyskusji ;)
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Postprzez Joasia » sobota, 29 września 2018, 21:48

wanam napisał(a):
wezyr napisał(a):orzekam w dużym sądzie rejonowym w dużym mieście. Sytuacja (kadrowa, lokalowa, stopień opanowania wpływu) jest u nas tak tragiczna, że postanowiłam zarejestrować się na forum licząc, że - zwłaszcza od forumowiczów na szczytach - usłyszymy jakieś dobre informacje i coś, co tchnie trochę nadziei w orzeczników w dużych miastach.

Sorry, Wanam, ale nie popadaj w populizm.
Chcesz 10 tys. listów o tym, że sędziom jest tragicznie ciężko, że przez ponad 2 lata nie było konkursów, że sekretarze zarabiają niegodnie?
Nie ma sprawy. Możemy wysłać.
Tylko... sami o tym nie wiecie?
Joasia
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez beee » sobota, 29 września 2018, 23:26

wanam napisał(a):

Dowcip roku <rotfl> <rotfl> <rotfl>
beee
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez M-B-C » niedziela, 30 września 2018, 00:25

A może nawet dziesięciolecia <okok>
M-B-C

Postprzez Volver » poniedziałek, 1 października 2018, 11:04

Joasia napisał(a):
wanam napisał(a):

Sorry, Wanam, ale nie popadaj w populizm.
Chcesz 10 tys. listów o tym, że sędziom jest tragicznie ciężko, że przez ponad 2 lata nie było konkursów, że sekretarze zarabiają niegodnie?
Nie ma sprawy. Możemy wysłać.
Tylko... sami o tym nie wiecie?

W sumie nie trzeba pisania listów.DOBRZE jednak będzie aby pewne rzeczy przedstawić w tym miejscu, nawet jak juz były powtarzane wiele razy i od wielu lat.Jeżeli ktoś nie jest trollem i widzi potrzebę aby napisać tutaj, to już sama taka możliwość i korespondencja jest cenna.Bo może i sam piszący zobaczy jak można jakiś problem rozwiązać lub czy rzeczywiście sytuacja pozostaje bez odpowiedzi i bez działań.
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Powrót do Poznajemy się