Najnowszy minister spr. K.Kwiatkowski

Tutaj możemy podzielić się informacjami z MS, tym co nas czeka, wszczętymi postępowaniami itp itd

Postprzez larakroft » niedziela, 17 października 2010, 19:25

A może tak akcja na facebooku dotycząca pana ministra?

http://www.facebook.com/KancelariaPreze ... 2373072738
larakroft
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Włóczykij » niedziela, 17 października 2010, 23:18

Wypatrzyłam przy dzisiejszym wejściu na forum, że osatnio zarejestrowany user, to "Ministrer".
Ale który ? Przyszły .... ?
Włóczykij
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: sobą

Postprzez falkenstein » poniedziałek, 18 października 2010, 07:23

MiniDre?
To, co zaakceptowano nie żądając dowodów, może być odrzucone bez przedstawiania dowodów - Christopher Hitchens
mój blog: http://sub-iudice.blogspot.com
moje fotki: http://www.garnek.pl/falky/a
moje filmiki: http://www.youtube.com/user/FalkySubIudice#p/a
falkenstein
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez buszmen » poniedziałek, 18 października 2010, 23:42

naiwny.super napisał(a):cóż, przestępstwa w tym nie było, ale zażenowanie podnoszące włosy na głowie - jak najbardziej.

Sytuacja patowa. Przesłuchiwano dzisiaj kierowniczkę pracowni fonoskopowej.

Z cytatu: Minister rządu Donalda Tuska w biały dzień, wykorzystując swoje uprawnienia i kusząc podległą mu placówkę ofertą finansowej pomocy, ewidentnie łamie prawo. A premier milczy - podkreślił Czarnecki. Dodał też, że "Kwiatkowski to młody człowiek i zachował się bardzo młodzieńczo". - Instytut Ekspertyz Sądowych dostał sowite wynagrodzenie za udostępnienie materiałów. Jak w Afryce - zaatakował Czarnecki. Szefa resortu sprawiedliwości broniła wiceprzewodnicząca PO Małgorzata Kidawa-Błońska. - Chodziło o to, żeby pokazać, jak żmudny jest proces odsłuchiwania tych materiałów - powiedziała posłanka. Przyznała, że "jeśli były zaniedbania, to trzeba je wyjaśnić". - Ludzie czasem robią błędy - dodała wiceszefowa PO.
:?
buszmen
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez markosciel » wtorek, 19 października 2010, 00:47

Coś mi to przypomina zarzuty dotyczęce tego, że premier Jarosław Kaczyński zapoznawał się z aktmi w sprawie Blidy. I wtedy PIS nie miał wątpliwości co do tego, że miał on do tego prawo. A już zupełnie nie kwestionowali prawa misistra sprawiedlwości do zapoznania się ze sprawą :-P
Do tego, żeby żyć normalnie, trzeba mieć wiele odwagi - Søren Kierkegaard
markosciel
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Johnson » wtorek, 19 października 2010, 07:29

markosciel napisał(a):Coś mi to przypomina zarzuty dotyczęce tego, że premier Jarosław Kaczyński zapoznawał się z aktmi w sprawie Blidy. I wtedy PIS nie miał wątpliwości co do tego, że miał on do tego prawo. A już zupełnie nie kwestionowali prawa misistra sprawiedlwości do zapoznania się ze sprawą :-P

Należy jednak przyznać ze wtedy sytuacja była inna: MS = Prokurator Generalny.

Ale poza tym to politycy i dziennikarze jak zwykle zajmują się bzdurami.
Johnson
VIP
VIP

Kim jestem ?: nieważne

Postprzez krysia59 » wtorek, 19 października 2010, 08:21

A ja myślę, że skoro politycy tak ochoczo podkreślają standardy demokratycznego państwa prawa, to sami winni ich przestrzegać. Kwiatkowski aż się pławił w samozadowoleniu. No ale wszelkie standardy dotyczą onych nie nas. Popatrzcie jak ładnie Jan Vincent uzasadnił wyższe dotacje dla partii politycznych z budżetu który podobno ledwie zipie ponoć sytuacja bez precedensu w Europie i co i nic, zwycięzca bierze wszystko.
krysia59
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez buszmen » sobota, 23 października 2010, 21:44

....Spodziewać się można, że prokuratura sprawę umorzy..... :?

http://wyborcza.pl/1,75248,8550263,Kto_ ... chac_.html
buszmen
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez censor » sobota, 23 października 2010, 22:43

Pewnie że umorzą.
A beknąć powinni ci, którzy ciągnęli za sznurki, czyli spece od PR-u, którzy w swych mózgownicach już przeliczyli o ile procent wskutek takiego zagrania wzrosną słupki. :evil:
Ocen okresowych sędziów nie wymyśliły nawet władze PRL. To zamach na niezawisłość sądów. Za wszelką cenę i wszelkimi sposobami nie można dopuścić do ich wprowadzenia. Ostatnie odkrycie kart potwierdziło: to rezygnacja z zasady nieusuwalności sędziów.
censor
VIP
VIP

Postprzez Darkside » niedziela, 24 października 2010, 05:58

censor napisał(a):Pewnie że umorzą.
A beknąć powinni ci, którzy ciągnęli za sznurki, czyli spece od PR-u, którzy w swych mózgownicach już przeliczyli o ile procent wskutek takiego zagrania wzrosną słupki. :evil:

czy umorzą nie wiem, pewnie tak.
zgadzam się z 2-gą częścią wypowiedzi censora, było to ukartowane zagranie ... normalnie gdy patrzę na naszą klasę polityczną ... mdli mnie :/:
Darkside

Postprzez Volver » niedziela, 24 października 2010, 13:42

markosciel napisał(a):I wtedy PIS nie miał wątpliwości co do tego, że miał on do tego prawo.

"nie patrz na innych", "nie patrz , że kolega się ślizga..."mawiała moja matka...

Kwiatkowski, skoro jest aż tak arcypoprawny i należy do opcji politycznej ,odcinającej się z obrzydzeniem od poprzedniej ekipy... powinien ponieść konsekwencje swojego młodzieńczego wybryku... tym bardziej, że patrząc na to , na co on pozwala w sprawie u.s.p. to nam z nim ...nie po drodze, ani z jego ekipą...taki atak, nawet oszołomski, mu się należy...taki jest styl uprawiania polityki w tym kraju...jeżeli normalne głosy, mówiące, że prawdopodobnie prawo naruszył sam Minister Sprawiedliwości, dla nędznego słupka poparcia.. i nie reaguje nikt, a sprawa się "rozmywa...to niestety..taka reakcja jest jak tego Czarneckiego ..jest znów"uzasadniona"
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Postprzez Darkside » niedziela, 24 października 2010, 16:12

Volvie nie ma znaczenia, kto z której strony, wszystko to jedno i to sam *******
Darkside

Postprzez Volver » niedziela, 24 października 2010, 20:47

Darkside napisał(a):nie ma znaczenia, kto z której strony

w tej chwili ma...bo bardzo mi się nie podoba sposób forsowania i przyjeta metoda..przyspieszenia...nawet za cenę...ogólnego oburzxenia jakichś środowisk...oznacza to, że albo ktoś tam wpada w panikę..i szykuje mu się "wylot", allbo czują się "za pewni".jedno i drugie jest złym doradcą u natur małostkowych, ograniczonych, że nie powiem głupich i krótkowzrocznych...i nic dobrego n a m nie wróży. Mówię o grupie z która na ten moment łączy mnie moje miejsce pracy...
a tak ...odchodzi ekipa i zabiera ze sobą swoje popaprane zabawki , albo nowa ekipa kopie je w kąt...i zanim, ta nowa ekipa, zacznie układać je po swojemu...znów coś się stanie...d e m o k r a t y c z n e g o...a jest zawsze taka opcja, że któregoś tam guru olśni i wreszcie coś pożytecznego wykreuje...rozumiesz darki?dlatego wręcz nie mogę się doczekać aż przyjdą te duże wybory...albowiem na dzisiaj--pozostaje tylko, to co nam pozostaje...o co pozostaje -- to każdy z nas mniej więcej wie...
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Postprzez Darkside » niedziela, 24 października 2010, 20:52

Volver napisał(a):a tak ...odchodzi ekipa i zabiera ze sobą swoje popaprane zabawki , albo nowa ekipa kopie je w kąt...i zanim, ta nowa ekipa, zacznie układać je po swojemu...znów coś się stanie...d e m o k r a t y c z n e g o...a jest zawsze taka opcja, że któregoś tam guru olśni i wreszcie coś pożytecznego wykreuje...rozumiesz darki?dlatego wręcz nie mogę się doczekać aż przyjdą te duże wybory...albowiem na dzisiaj--pozostaje tylko, to co nam pozostaje...o co pozostaje -- to każdy z nas mniej więcej wie...

Volvie podziwiam Twą wiarę

Ja natomiast złudzeń nie mam , po obecnych 4 ugrupowaniach parlamentarnych NICZEGO SIĘ NIE SPODZIEWAM :/:
KULT - Czarne słońca
http://www.youtube.com/watch?v=FjC-korP-QI

Kończy się tydzień, nie ma nadziei
Że następny coś jeszcze zmieni
Złość jest niedobra gdy z tobą stoję
Gdy ciebię widzę, gdy ciebie czuję
Kończy się rok i słuchaj słowa
By zacząć to wszystko od nowa
Obejrzyj to sobie, sam sobie odpowiedz

Sam sobie odpowiedz...

:/:
Darkside

Postprzez Volver » niedziela, 24 października 2010, 20:54

[PS. glosa : bo niejasno napisałem

" n a m nie wróży--to jest ta grupa ,o której mówię, a nie ta co leje nas po głowach swoimi zabawkami. w tej grupie pracuję- z tą się" utożsamiam "-tam, ci od tych zabawek, którymi leją nas po głowach... to te zue którkowzroczne małostowe istoty...(rzecz jasna i ci spośród nas, którzy im pomagają)
Volver
VIP
VIP

Postprzez Darkside » niedziela, 24 października 2010, 20:55

Volver napisał(a):PS. glosa : bo niejasno napisałem

glossować siebie samego :? <mysli2> :-P
Darkside

Postprzez Volver » niedziela, 24 października 2010, 21:02

Darkside napisał(a):Ja natomiast złudzeń nie mam

och, ja tez nie mam złudzeń, co do elyt rządzących i partii.ale , kiedy popapraniec już tak zabagni sytuację, z powodu braku wizji, lub tak się zagmatwa we własnej rozpaczy i spiskach, albo tak zakopie w dostawach paliwowych, albo jako playboyowi będzie mu nos się rozpadał, że nie będzie wiedział, co zrobić, to w końcu przyjdą do mędrców...z pokłonem...oczywiście z ofertami władzuchny...

powstaje wtedy pytanie tylko do j a k i ch mędrów przyjdą...lecz nie mozna wykluczyć , ze trafi się co jakiś czas uczciwy mędrzec...historia pokazuje, że tak zawsze się dzieje w demokracjach...totalitarne systemy upadają, albo topią bunt we krwi i idą jeszcze bardziej pod brudną podszewkę świata..i na jego śmierdzący margines..
Volver
VIP
VIP

Postprzez buszmen » niedziela, 24 października 2010, 21:35

Volver napisał(a):Darkside napisał/a:
nie ma znaczenia, kto z której strony

w tej chwili ma...bo bardzo mi się nie podoba sposób forsowania i przyjeta metoda..przyspieszenia...nawet za cenę...ogólnego oburzxenia jakichś środowisk...oznacza to,

Zgadzam się z Darkiem. Z naszej historii (ostatnie 21 lat) większość rządząca robiła to co chciała i przyspieszała wprowadzenie ustaw jak chciała, nawet DU były drukowane nocami aby zdążyć z ogłoszeniem.

Volver napisał(a):popapraniec już tak zabagni sytuację, z powodu braku wizji,

Wizje politycy zawsze maja to jest ich wizja widzenia świata, w którym tylko oni są nieomylni. Pytanie czy jak byśmy byli na ich miejscu byłoby inaczej.???
Zobacz jak wizja szkolnictwa zmienia się na przestrzeni ostatnich lat. Co ekipa to nowe zmiany programów, podręczników, dzielenia szkól i łaczenia (obecna propozycja to łączenie gimnazjum i liceum). Przypomina mi to sytuację iz każdy kto jest przy władzy chce coś zmienić aby być zauważony zapamiętany. Jeszcze najlepiej sytuacja wygląda w MSZ, pomimo zmian ministrów to pozostała ekipa starych dyplomatów pozostała.

[ Dodano: Pią Lut 18, 2011 10:42 pm ]
Nie wiem czy to było w innym temacie, dopiero dzisiaj przeczytałem :shock:

http://www.rp.pl/artykul/612467_W-co-gr ... Tuska.html

[ Dodano: Wto Lut 22, 2011 12:55 pm ]
Przesłuchanie Kwiatkowskiego

http://wyborcza.pl/1,75248,9144294,Prze ... hania.html
buszmen
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez censor » niedziela, 10 lipca 2011, 20:40

Ocen okresowych sędziów nie wymyśliły nawet władze PRL. To zamach na niezawisłość sądów. Za wszelką cenę i wszelkimi sposobami nie można dopuścić do ich wprowadzenia. Ostatnie odkrycie kart potwierdziło: to rezygnacja z zasady nieusuwalności sędziów.
censor
VIP
VIP

Postprzez Rafał R » czwartek, 21 lipca 2011, 07:12

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sciaga-o ... omosc.html

W tym to on jest doskonały.Po prostu politruk a nie żaden tam minister.
Rafał
Rafał R
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez demokryt » czwartek, 21 lipca 2011, 11:08

Rafał R napisał(a):W tym to on jest doskonały.Po prostu politruk a nie żaden tam minister.

A tak pięknie się prezentował w Zegrzu II
Cichojta, ścierwy, bo ano sąd idzie!
W.S. Reymont "Chłopi"
demokryt
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez kazanna » czwartek, 21 lipca 2011, 11:11

bo zdolności aktorskie to w polityce podstawa :mrgreen:
"Nie narzucaj światu swojego formatu."
Sztaudynger
kazanna
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Jestem fanem tego forum :)

Postprzez Gotka » czwartek, 21 lipca 2011, 12:47

demokryt napisał(a):A tak pięknie się prezentował w Zegrzu II

żeście się dali nabrać na to
Bądź wierny Idź
Gotka
VIP
VIP

Postprzez demokryt » czwartek, 21 lipca 2011, 13:07

Ja się nie dałem. Za stary jestem i z zasadny nie ufam nikomu, kto nie odpowiada na pytania "tak-tak, nie-nie" (czyli w praktyce prawie wszystkim politykom <lol> )
Cichojta, ścierwy, bo ano sąd idzie!
W.S. Reymont "Chłopi"
demokryt
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez censor » czwartek, 21 lipca 2011, 13:39

Gotka napisał(a):żeście się dali nabrać na to
Trudno tak rzecz ujmować, bo jego wystąpienie w Zegrzu II nie miało przełożenia na wyniki zjazdu. Faktem jest, że na części delegatów wrażenie zrobił, miał taki PR.
censor
VIP
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Nowinki z MS...