Szkoła dla sędziów i prokuratorów

Tutaj możemy podzielić się informacjami z MS, tym co nas czeka, wszczętymi postępowaniami itp itd

Postprzez cin » środa, 29 lutego 2012, 00:35

falkenstein napisał(a):na razie!

Czy to oznacza, że ta wolność też jest zagrożona? Nie słyszałem o tym żeby były zakusy na tą sferę swobody. Może nie przesadzajmy...
cin
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Johnson » środa, 29 lutego 2012, 01:03

cin napisał(a):
falkenstein napisał(a):na razie!

Czy to oznacza, że ta wolność też jest zagrożona? Nie słyszałem o tym żeby były zakusy na tą sferę swobody. Może nie przesadzajmy...

Np. studia podyplomowe organizowane przez tzw. szkole. Od tego roku mają być tylko w weekendy, a nie na tygodniu. Podobno MS tak zarządził. Możesz się szkolić ale tylko kosztem wolnych weekendów, byle nie urwać jakiegoś dnia sesyjnego. Taki mały kroczek. A przecież takie dokształcanie winno się odbywać w czasie pracy.
Johnson
VIP
VIP

Kim jestem ?: nieważne

Postprzez gilgamesz » środa, 29 lutego 2012, 10:11

Johnson napisał(a): A przecież takie dokształcanie winno się odbywać w czasie pracy.
ale przecież sędzia jest zawsze w czasie pracy :evil:
gilgamesz
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez cin » czwartek, 1 marca 2012, 13:56

bzyk napisał(a):No chyba, że w pewnym ministerstwie pracuje jako urzędnik. Wtedy w czasie pracy może wykonywać też różne zlecenia za dodatkowego pieniążka.

Nie ma takiej możliwości. Musi wziąć urlop. Nawet jeżeli to robi dla idei albo za bezcen.
cin
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Poprzednia strona

Powrót do Nowinki z MS...