Nowa Konstytucja?

Tutaj zamieszczamy informacje o różnych projektach

Re: Nowa Konstytucja?

Postprzez Volver » czwartek, 30 lipca 2020, 18:54

jak to takie piękne- to dlaczego robią to w nocy?
Zresztą nagrodę nobla dla tego kto zrobi tęcze w nocy.
Co do zmiany Konstytucji, to konieczna jest jej zmiana , tak aby sądownictwo mogło w końcu zostać zreformowane oraz aby zaistnieli sędziowie pokoju. ;)
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Postprzez Johnson » czwartek, 30 lipca 2020, 18:56

Volver napisał(a):jak to takie piękne- to dlaczego robią to w nocy?

Też się zastawiałem, dlaczego PAD wręczał niektóre nominacje nocami a sejm poprzedniej kadencji lubił uchwalać wtedy ustawy.
Johnson
VIP
VIP

Kim jestem ?: nieważne

Postprzez Volver » czwartek, 30 lipca 2020, 18:58

Johnson napisał(a):

Też się zastawiałem, dlaczego PAD wręczał niektóre nominacje nocami a sejm poprzedniej kadencji lubił uchwalać wtedy ustawy.

Ale nikogo nie okrywał tęczowa flagą, przyjacielu.To po pierwsze.A po drugie Włoczka zachwycała się jej pięknem. a Ty do czego nawiązujesz?Bo coś nie po kolei czy jak? ;)
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Postprzez Johnson » czwartek, 30 lipca 2020, 19:08

Volver napisał(a):
Johnson napisał(a):

a Ty do czego nawiązujesz?Bo coś nie po kolei czy jak? ;)

To chyba oczywiste? Do twojego twierdzenia, że w nocy robi się tylko brzydkie rzeczy.
Johnson
VIP
VIP

Postprzez Volver » czwartek, 30 lipca 2020, 19:18

Johnson napisał(a):
Volver napisał(a):
Johnson napisał(a):

a Ty do czego nawiązujesz?Bo coś nie po kolei czy jak? ;)

To chyba oczywiste? Do twojego twierdzenia, że w nocy robi się tylko brzydkie rzeczy.

Odnosiłem się do twierdzenia o pięknie tęczowej flagi zawieszanej w nocy.Do flagi tego ruchu czy symbolu? grupki ludności. Do tego konkretnego zdarzenia,a nie że w nocy robi się tylko brzydkie rzeczy.
PS.Nie powinieneś się tak traktować, ani innych jesli ten traf ciebie nie dotyczy-nie jesteś brzydką rzeczą.
Volver
VIP
VIP

Postprzez Johnson » czwartek, 30 lipca 2020, 19:19

Volver napisał(a):PS.Nie powinieneś się tak traktować, ani innych jesli ten traf ciebie nie dotyczy-nie jesteś brzydką rzeczą.

Napisz to zdanie może to zrozumiale, bo nie zrozumiałem.

Z reszty zrozumiałem że nie kwestionujesz że to były brzydkie rzeczy ...
Johnson
VIP
VIP

Postprzez Volver » czwartek, 30 lipca 2020, 19:20

Johnson napisał(a):
Volver napisał(a):PS.Nie powinieneś się tak traktować, ani innych jesli ten traf ciebie nie dotyczy-nie jesteś brzydką rzeczą.

Napisz może to zrozumiale, bo nie zrozumiałem.

szkoda.
Volver
VIP
VIP

Postprzez Cunctatorus » czwartek, 30 lipca 2020, 23:50

Johnson napisał(a):Ja wczoraj oglądałem coś tam na youtube i dowiedziałem się że nasze prawo pracy jest niezgodne z Biblią.

„Będziesz zważał na szabat, aby go uświęcić jak ci nakazał Pan, Bóg twój. Sześć dni będziesz pracował i wykonywał twą pracę, lecz w siódmym dniu jest szabat Pana, Boga twego. Nie będziesz wykonywał żadnej pracy ani ty, ani twój syn, ani twoja córka, ani twój sługa, ani twoja służąca, ani twój wół, ani twój osioł, ani żadne twoje zwierzę, ani obcy, który przebywa w twoich bramach; aby wypoczął twój niewolnik i twoja niewolnica, jak i ty. Pamiętaj, że byłeś niewolnikiem ziemi egipskiej i wyprowadził cię stamtąd Pan, Bóg twój, ręką mocną i wyciągniętym ramieniem: przeto ci nakazał Pan, Bóg twój, strzec dnia szabatu” (Pwp 5, 12–15).

Wychodzi na to że tydzień pracy winien być 6 dniowy ... może by to wpisać do Konsytuacji ??

To, co piszesz, dowodzi świętości liczby 7. 6 dni Bóg stwarzał świat, a 7 odpoczął. Dlatego 7 dzień jest święty i powinien być wolny od pracy, inne nie muszą. Z tego powodu zakaz handlu w niedzielę jest OK.
Cunctatorus
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Hammurabi » czwartek, 30 lipca 2020, 23:57

Na świecie jest tyle wyzwań (chociażby załogowy lot na Marsa) i tyle zagrożeń różnego kalibru (wyczerpujące się paliwa kopalne, globalne ocieplenie, demolka gospodarki przez koronawirusa, etc.), a jakieś dwie grupki się spierają, czy kawałek tkaniny pokolorowanej w paski odzwierciedlające zjawisko rozdzielenia się fali świetlnej na składowe o różnej długości, położonej na ociosanym kamieniu, odlewie czy innym betonie kogoś obraża czy nie.
Hammurabi
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Born to be online

Postprzez Włóczykij » piątek, 31 lipca 2020, 00:45

Hammurabi napisał(a):Na świecie jest tyle wyzwań (chociażby załogowy lot na Marsa) i tyle zagrożeń różnego kalibru (wyczerpujące się paliwa kopalne, globalne ocieplenie, demolka gospodarki przez koronawirusa, etc.), a jakieś dwie grupki się spierają, czy kawałek tkaniny pokolorowanej w paski odzwierciedlające zjawisko rozdzielenia się fali świetlnej na składowe o różnej długości, położonej na ociosanym kamieniu, odlewie czy innym betonie kogoś obraża czy nie.

lepiej skasować post, zanim tu ktoś stwierdzi ból wiernych

to jednak symbol na symbol

ale faktycznie nic tu nie znieważa i nie obraża
wolność wypowiedzi w dochodzeniu równości/niedyskryminacji poprzez performanc (często jednak przy takim zbiorze okoliczności urządza się go nocą)
w dzień wystarczy posprzątać (też w miarę elegancko)
angażowanie aparatu państwa to nadużycie
Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów (art. 54 Konstytucji RP)
Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania
poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei (art. 10 EKPC)

? http://www.rp.pl/Opinie/304129969-Gwiaz ... w-KRS.html
? https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... eniem.html
Włóczykij
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: sobą

Poprzednia strona

Powrót do Projekty