Piszą o nas w sierpniu 2019 r.

Szeroka dyskusja nad naszymi protestami, prasą, propozycjami działań

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Re: Piszą o nas w sierpniu 2019 r.

Postprzez forget-me-not » czwartek, 22 sierpnia 2019, 15:53

suzana22 napisał(a):
jak2006 napisał(a):https://wpolityce.pl/polityka/460339-sasin-minister-piebiak-i-jego-wspolpracownicy-zawinili Nawet politycy PIS nie dają wiary Piebiakowi...

Ano są to niestety porachunki między sędziami. Przykre, nieprzyjemne, na dłuższą metę chyba bardzo szkodliwe dla wymiaru sprawiedliwości w ogóle; już po prostu nie wiem, co myśleć i co pisać...

Wczoraj myślałam, że doszliśmy już do dna. Dziś okazuje się, że jest chyba coś jeszcze niżej. Bardzo, bardzo bym chciała, żeby to wszystko okazało się nieprawdą :( Ta lawina błota oblepi wszystkich :(
forget-me-not
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez jak2006 » czwartek, 22 sierpnia 2019, 15:56

Zachciało się flirtu z politykami, to się ma. A oni bez skrupułów poświęcą wszystkich.
jak2006
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Geralt » czwartek, 22 sierpnia 2019, 17:34

jak2006 napisał(a):Zachciało się flirtu z politykami, to się ma. A oni bez skrupułów poświęcą wszystkich.
To nie ulega wątpliwości.

Wysłane z mojego LM-X410.FN przy użyciu Tapatalka
IUDEX.PL - Portal informacyjny dla sędziów i o sędziach

Facebook: https://www.facebook.com/iudexpl-498591913823548/
Geralt
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez agnieszka10 » czwartek, 22 sierpnia 2019, 18:20

Nie ma gorszego wroga niż porzucona kobieta .Mąż i adorator pani Emi powinni to wiedzieć ,to duzi chłopcy.Rozmowa była dużo bardziej rozsadna niż wysyłanie policji w marcu .Po tej akcji pani Emi zachowała się jak rasowa kobieta ;) . Polecam "fatalne zauroczenie" jak ktoś myśli ,ze można się łatwo wycofać .
agnieszka10
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Jestem fanem tego forum :)

Postprzez suzana22 » czwartek, 22 sierpnia 2019, 18:35

agnieszka10 napisał(a):Nie ma gorszego wroga niż porzucona kobieta .Mąż i adorator pani Emi powinni to wiedzieć ,to duzi chłopcy.Rozmowa była dużo bardziej rozsadna niż wysyłanie policji w marcu .Po tej akcji pani Emi zachowała się jak rasowa kobieta ;) . Polecam "fatalne zauroczenie" jak ktoś myśli ,ze można się łatwo wycofać .

Żałosne to.
suzana22
VIP
VIP

Postprzez anpod » czwartek, 22 sierpnia 2019, 18:40

regis napisał(a):najświeższe z onet
Prezydium KRS negatywnie ocenia fakt zgłoszenia się członków KRS na sędziów Sądu Najwyższego. Prezydium oczekuje że sędziowie wycofają swoje zgłoszenie, albo zrzekną się mandatów członków KRS - podał rzecznik.
- Członkowie rady powinni rozważyć czy zasadne jest, aby zgłaszali się na wyższe stanowiska sędziowskie. Powinni oni powściągliwie korzystać z tego prawa - powiedział Mitera.

<okok>

Cały czas pokresla się to kandydowanie do SN ( nota bene słusznie ), natomiast nikt nie zwraca uwagi na to, co mi wydaje się kwestią wykluczającą- panowie kandydują do ID SN, KRS ma dość szerokie kompetencje w zakresie postępowań dyscyplinarnych od wskazywania RD do ingerencji w konkretne postępowania, imho z tego też powodu te funkcje w żaden sposób nie powinny być łączone. Kiedy L. Mazur po raz pierwszy wypowiedział sie o tym kandydowaniu obu panów i pewnym zapętleniu w związku z ich członkostwem w KRS byłam pewna, że mówi o tym właśnie, ale jakoś nikt potem tego nie ruszał.
aby pomóc, wystarczy kliknąć - dzieciom :) psiakom :) chorym :)
anpod
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Geralt » czwartek, 22 sierpnia 2019, 19:31

anpod napisał(a):
regis napisał(a):najświeższe z onet
Prezydium KRS negatywnie ocenia fakt zgłoszenia się członków KRS na sędziów Sądu Najwyższego. Prezydium oczekuje że sędziowie wycofają swoje zgłoszenie, albo zrzekną się mandatów członków KRS - podał rzecznik.
- Członkowie rady powinni rozważyć czy zasadne jest, aby zgłaszali się na wyższe stanowiska sędziowskie. Powinni oni powściągliwie korzystać z tego prawa - powiedział Mitera.

<okok>

Cały czas pokresla się to kandydowanie do SN ( nota bene słusznie ), natomiast nikt nie zwraca uwagi na to, co mi wydaje się kwestią wykluczającą- panowie kandydują do ID SN, KRS ma dość szerokie kompetencje w zakresie postępowań dyscyplinarnych od wskazywania RD do ingerencji w konkretne postępowania, imho z tego też powodu te funkcje w żaden sposób nie powinny być łączone. Kiedy L. Mazur po raz pierwszy wypowiedział sie o tym kandydowaniu obu panów i pewnym zapętleniu w związku z ich członkostwem w KRS byłam pewna, że mówi o tym właśnie, ale jakoś nikt potem tego nie ruszał.
ID nie powinna być łączona z niczym innym. Z KRS zwłaszcza.

Wysłane z mojego LM-X410.FN przy użyciu Tapatalka

Geralt
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Morg » czwartek, 22 sierpnia 2019, 19:40

https://twitter.com/gazeta_wyborcza/sta ... 5756839936

Nawet nie wiem jak to skomentować…
„The courts must declare the sense of the law; and if they should be disposed to exercise WILL instead of JUDGMENT, the consequence would equally be the substitution of their pleasure to that of the legislative body.”
Morg
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Hammurabi » czwartek, 22 sierpnia 2019, 20:11

Morg napisał(a):https://twitter.com/gazeta_wyborcza/status/1164569225756839936

Postaram się to skomentować - gdyby ktoś mnie zapytał, czy biorę w łapę za korzystne wyroki, to bym z czystym sumieniem odpowiedział, że nie, a nie że nie pamiętam i - to a propos rozmowy w programie "Tak jest" pana Morozowskiego - że wolę się nie wypowiadać, bo mogę być przesłuchiwany w przyszłych postępowaniach. :roll:
Hammurabi
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Born to be online

Postprzez Geralt » czwartek, 22 sierpnia 2019, 20:23

Morg napisał(a):
Włóczykij napisał(a):https://wpolityce.pl/polityka/460416-to-nie-spisek-czy-mafia-lecz-raczej-wojenki-amatorow
Upubliczniono zapisy rozmów sędziów z Emilią S. i między sobą na komunikatorze WhatApp oraz w serwisie Twitter, i ich poziom jest żałosny. Ale nie ryzykuję wiele, gdybym się założył, że zapisy rozmów tych, których „nakryci” sędziowie obsobaczają niczym specjalnie się nie różnią. Są zapewne tak samo żenujące, tylko mają przeciwny polityczny znak.

no nie, są finezyjniejsi, bo skuteczniejsi w takich działaniach
i nikt im nie mówi, że są niegodni orzekać i nie wyobrażają sobie ich orzekania na sali, a niektórych nawet opisuje się jako niezłomnych bohaterów prawa

Cóż, każdy mierzy własną miarą, pan redaktor również. Ja takiego języka, jaki wyłania się z tych rozmów, nie używam nigdy, nawet prywatnie, i wierzę że zdecydowana większość sędziów również zachowuje pewne standardy.

Cóż, gdy pare lat temu upubliczniono korespondencję pewnego SSN z pewnym SNSA to się okazało, że treśc i forma trochę jednak odbiega od standardowej powagi urzędu...

Geralt
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Morg » czwartek, 22 sierpnia 2019, 20:36

Pamiętam. Ale chcę wierzyć, że to jednak są wyjątki.
„The courts must declare the sense of the law; and if they should be disposed to exercise WILL instead of JUDGMENT, the consequence would equally be the substitution of their pleasure to that of the legislative body.”
Morg
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez jak2006 » czwartek, 22 sierpnia 2019, 20:44

Przejrzyj stare posty z forum, kto ich najgłośniej krytykował :D
jak2006
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Hammurabi » czwartek, 22 sierpnia 2019, 20:47

Akurat 3. część publikacji Onetu była najsłabsza, bo rzeczywiście dotyczyła prywatnych "żartów" w męskim gronie. Panowie zapomnieli tylko, że jedyna członkini tej grupy może wziąć te żarty serio i wyszły z tego bodajże trzy kartki do pani I PSN. W odróżnieniu od dwóch pierwszych części tu powinni odpuścić publikację, bo to był jedynie magiel.

Mnie na razie zastanawia, że jeśli w grupie był "MSII" zidentyfikowany jako s. Piebiak, to czy był również "MSI", a jeśli tak, to kto nim był. Potencjalny kandydat na razie rozmawia tylko z mediami, które nie zadają trudnych pytań.
Hammurabi
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Born to be online

Postprzez anpod » czwartek, 22 sierpnia 2019, 21:16

Hammurabi napisał(a):Akurat 3. część publikacji Onetu była najsłabsza, bo rzeczywiście dotyczyła prywatnych "żartów" w męskim gronie. Panowie zapomnieli tylko, że jedyna członkini tej grupy może wziąć te żarty serio i wyszły z tego bodajże trzy kartki do pani I PSN. W odróżnieniu od dwóch pierwszych części tu powinni odpuścić publikację, bo to był jedynie magiel.

Po przeczytaniu tego artykułu chyba rano bardzo podobnie to oceniłam i nawet coś w ten desen tu napisałam, że publikacja tego materiału, to rozmywanie całej sprawy, bo nie ma wokól czego sensacji robić, bo co z tego, że sobie po "męsku" gadają i nawet k..rzucą.
Ale po chwili przemyslenia wykasowałam to, bo tak naprawdę - przy załozeniu, że w rozmowie faktycznie uczestniczyły te osoby, które tam są z nazwisk opisane mamy upublicznione cos, co może nam tu (szczególnie starym forumowiczom )się wydaje dość oczywiste, ale z punktu widzenia zasad trudno tego bronić- SSN*, kilku prezesów "przyfaksowanych"-jeden zresztą tego określenia sam uzywa, członkowie KRS, Z-ca RD, wiceMS, pracownik MS - już sama taka mieszanka na wspolnym czacie dużo mówi o obecnych układach, a do tego nie spotkali się na pokera, a w tym składzie przy wspólnym stole naśmiewają sie z IPSN każąc jej w...ć, panowie sędziowie trzymają kciuki za WiceMS za przemówienia w sejmie komentując opozycję, a do wicemsa mówiąc herszcie ( w tym są oczywiście ci, którzy na tych faksach wyskoczyli ), wspólnie - także sędziowie i WceMS wspierają się w tym, ze ani kroku wstecz. Tu to, co istotne, to, ze takie rozmowy w tym składzie funkcyjno stanowiskowym się toczą- mniej, a nawet wcale "męski" ton tych rozmów.

*, a, przepraszam, nie SSN, a wtedy jeszcze niżej. Z panami z KRS.
aby pomóc, wystarczy kliknąć - dzieciom :) psiakom :) chorym :)
anpod
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez iga » czwartek, 22 sierpnia 2019, 22:33

https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ko/jg5lhx7

zwóćcie uwagę na dyskusję o Brysi na końcu artykułu - ja nie wiem jak to się fachowo nazywa - ale w tej części gdzie jest rzekomo tekst Nawackiego jest podpis "nemo index in causa sua"

który sędzia napisałby "index" zamiast "iudex" ?
a inni sędzowie też tego nie zauważyli?

to chyba szyte jest, przynajmniej po części
iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez efa » czwartek, 22 sierpnia 2019, 22:41

iga napisał(a):zwóćcie uwagę na dyskusję o Brysi na końcu artykułu - ja nie wiem jak to się fachowo nazywa - ale w tej części gdzie jest rzekomo tekst Nawackiego jest podpis "nemo index in causa sua"

który sędzia napisałby "index" zamiast "iudex" ?
a inni sędzowie też tego nie zauważyli

nie chodzi o to, że chcę za wszelką cenę wierzyć, że te rozmowy są prawdziwe. Wręcz przeciwnie, źle mi z tym. Sprawdziłam teraz i mój telefon, jeśli chcę wpisać "iudex", od razu zamienia na "index" :/:
kto z nas nie zrobił literówki przez tego podpowiadacza z telefonu?
efa
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez iga » czwartek, 22 sierpnia 2019, 22:43

ale sędzia by poprawił od razu
iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez iga » czwartek, 22 sierpnia 2019, 22:57

Geralt napisał(a):
Morg napisał(a):
Cóż, każdy mierzy własną miarą, pan redaktor również. Ja takiego języka, jaki wyłania się z tych rozmów, nie używam nigdy, nawet prywatnie, i wierzę że zdecydowana większość sędziów również zachowuje pewne standardy.

Cóż, gdy pare lat temu upubliczniono korespondencję pewnego SSN z pewnym SNSA to się okazało, że treśc i forma trochę jednak odbiega od standardowej powagi urzędu...

mnie się zdarzają wulgaryzmy - a nawyku tego nabrałam właśnie w pracy, po dyktowaniu do protokołu setek razy takich słów

jak2006 napisał(a):Przejrzyj stare posty z forum, kto ich najgłośniej krytykował :D

no przejrzyj przejrzyj, a nie insynuuj - krytyka dotyczyła korzystania przez sędziego wysokiej rangi z usług prostytutek i uzgadniania treści kasacji, a nie wulgaryzmów
iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez iga » czwartek, 22 sierpnia 2019, 23:43

anpod napisał(a):
Hammurabi napisał(a):Akurat 3. część publikacji Onetu była najsłabsza, bo rzeczywiście dotyczyła prywatnych "żartów" w męskim gronie. Panowie zapomnieli tylko, że jedyna członkini tej grupy może wziąć te żarty serio i wyszły z tego bodajże trzy kartki do pani I PSN. W odróżnieniu od dwóch pierwszych części tu powinni odpuścić publikację, bo to był jedynie magiel.

Po przeczytaniu tego artykułu chyba rano bardzo podobnie to oceniłam i nawet coś w ten desen tu napisałam, że publikacja tego materiału, to rozmywanie całej sprawy, bo nie ma wokól czego sensacji robić, bo co z tego, że sobie po "męsku" gadają i nawet k..rzucą.
Ale po chwili przemyslenia wykasowałam to, bo tak naprawdę - przy załozeniu, że w rozmowie faktycznie uczestniczyły te osoby, które tam są z nazwisk opisane mamy upublicznione cos, co może nam tu (szczególnie starym forumowiczom )się wydaje dość oczywiste, ale z punktu widzenia zasad trudno tego bronić- SSN*, kilku prezesów "przyfaksowanych"-jeden zresztą tego określenia sam uzywa, członkowie KRS, Z-ca RD, wiceMS, pracownik MS - już sama taka mieszanka na wspolnym czacie dużo mówi o obecnych układach, a do tego nie spotkali się na pokera, a w tym składzie przy wspólnym stole naśmiewają sie z IPSN każąc jej w...ć, panowie sędziowie trzymają kciuki za WiceMS za przemówienia w sejmie komentując opozycję, a do wicemsa mówiąc herszcie ( w tym są oczywiście ci, którzy na tych faksach wyskoczyli ), wspólnie - także sędziowie i WceMS wspierają się w tym, ze ani kroku wstecz. Tu to, co istotne, to, ze takie rozmowy w tym składzie funkcyjno stanowiskowym się toczą- mniej, a nawet wcale "męski" ton tych rozmów.

*, a, przepraszam, nie SSN, a wtedy jeszcze niżej. Z panami z KRS.

weź pod uwagę, że poziom emocji u wielu się podnosi, nie może być tak, że jednych się uniewinnia, a innych odsądza od czci i wiary
https://www.wprost.pl/kraj/10155688/jes ... owiak.html
W uzasadnieniu sędzia Sławomir Jęksa uznał, że czyn „z punktu widzenia przesłanek przedmiotowych i podmiotowych nie jest poważny”. Jak dodał, sama wypowiedź została błędnie oceniona przez sąd pierwszej instancji, bo „w oderwaniu od obecnej sytuacji politycznej”. - Wypowiedź obwinionej miała związek z wydarzeniami poprzedzającymi i wiemy też, że gdyby oceniać ją z punktu widzenia wydarzeń następczych, to ta wypowiedź – pomijając wulgaryzmy – byłaby jeszcze bardziej uzasadniona – ocenił sędzia Sławomir Jęksa.

a co do układów - to one w mniejszym czy większym składzie zawsze będą
chodzi o to, by się zmieniały
iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez efa » czwartek, 22 sierpnia 2019, 23:50

iga napisał(a):a co do układów - to one w mniejszym czy większym składzie zawsze będą
chodzi o to, by się zmieniały

chodzi o to, że dla niektórych (jeśli te rozmowy, a zwłaszcza rozmowa Jakuba z Emi, są prawdziwe) wygląda to tak, jak w tym tekście

https://krytykapolityczna.pl/felietony/ ... a-piebiak/
efa
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Włóczykij » piątek, 23 sierpnia 2019, 00:04

Hammurabi napisał(a):
Morg napisał(a):https://twitter.com/gazeta_wyborcza/status/1164569225756839936

Postaram się to skomentować - gdyby ktoś mnie zapytał, czy biorę w łapę za korzystne wyroki, to bym z czystym sumieniem odpowiedział, że nie, a nie że nie pamiętam i - to a propos rozmowy w programie "Tak jest" pana Morozowskiego - że wolę się nie wypowiadać, bo mogę być przesłuchiwany w przyszłych postępowaniach. :roll:

brzmi faktycznie źle, ale słuchałam cały wywiad w TVN i mogę się domyślać, że poza uzasadnieniem, by nie wyjawiać tego, co ma być w ewentualnych postępowaniach - po prosto skorzystał z porady kogoś doświadczonego przez tę stację,
gdyby powiedział tak po prostu, to szłoby to potem w różnych wydaniach jako przyznanie się do całości z pominięciem wyjaśnienia, które podał

oglądałam właśnie sekwencję o sprawie z dzisiejszego dnia i trudno to skomentować
sama sprawa jest trudna, bo brzydko wygląda nawet, gdy nie jest zbrojną grupą przestępczą, gdy nawiążę do tych komentarzy, ale co się nasłuchałam o wykładni prawa ..., w tym i od RPO (bo innych nawet nie chce mi się wymieniać), to ...
o kwestiach karnych nie będę pisać, ale dane osobowe to jednak dane identyfikujące osobę, a nie o faktach z życia - bo to jest kwestia ochrony prywatności, a nie sprawa dla UODO
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dane_osobowe
Ostatnio edytowano piątek, 23 sierpnia 2019, 00:11 przez Włóczykij, łącznie edytowano 1 raz
Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów (art. 54 Konstytucji RP)
Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania
poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei (art. 10 EKPC)
http://www.liberties.eu/pl
https://www.facebook.com/SlepymOkiemTem ... =3&theater
? http://www.rp.pl/Opinie/304129969-Gwiaz ... w-KRS.html
Włóczykij
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: sobą

Postprzez iga » piątek, 23 sierpnia 2019, 00:09

oświadczenie Konrada Wytrykowskiego https://twitter.com/KKWytrykowski

ciekawy fragment o rozmowie z Gersdorf
iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez Włóczykij » piątek, 23 sierpnia 2019, 00:13

iga napisał(a):oświadczenie Konrada Wytrykowskiego https://twitter.com/KKWytrykowski

dziś I PSN w Kropce na i nie mówiła o tym
Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów (art. 54 Konstytucji RP)
Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania
poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei (art. 10 EKPC)
http://www.liberties.eu/pl
https://www.facebook.com/SlepymOkiemTem ... =3&theater
? http://www.rp.pl/Opinie/304129969-Gwiaz ... w-KRS.html
Włóczykij
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: sobą

Postprzez iga » piątek, 23 sierpnia 2019, 00:28

Włóczykij napisał(a):
iga napisał(a):oświadczenie Konrada Wytrykowskiego https://twitter.com/KKWytrykowski

dziś I PSN w Kropce na i nie mówiła o tym

mnie już nic nie zdziwi po tym jak "zapomniała", że poprzedniego dnia świeczkę paliła

Maciej Nawacki:
https://twitter.com/Maciej_Nawacki
iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez Morg » piątek, 23 sierpnia 2019, 04:21

iga napisał(a):Maciej Nawacki:
https://twitter.com/Maciej_Nawacki

Nie chciałem tego tutaj cytować, bo uważam to za przykre, natomiast skoro już padł link do Twittera, to nie będę go ignorował. Niestety, ale tłumaczeń sędziego Nawackiego (link do tweeta) nie jestem w stanie traktować serio. Sugerowanie, że konwersacja jest sfałszowana, bo słowami "nemo iudex in causa sua" sędzia Nawacki posłużył się w poście na tym Forum – co ma być dowodem na to, że zostały one przez kogoś przepisane na zrzut ekranu... nie wiem czemu ma służyć taka teoria, ale niestety ma ona dla mnie trochę zbyt dużo elementów spiskowych. :roll:

Wystarczyłoby powiedzieć po prostu, że nigdy w takiej rozmowie udziału się nie brało, nie ma się z tym nic wspólnego i na tym to uciąć. Albo Onet w takiej sytuacji pokazałby, że rozmowa jest jednak prawdziwa i uczestniczyli w niej wymienieni sędziowie, albo nie pokazałby i temat by się zakończył.

Oświadczenie s. Wytrykowskiego, choć ze wszystkich najjaśniejsze, również nie jest tak klarowne jak mogłoby się na pierwszy rzut oka wydawać.

Wszelkie podane tam informacje są nieprawdziwe – Ale które konkretnie? Przecież nie wszystkie, bo choćby informacje o tym kim jest sędzia Wytrykowski są prawdziwe, zacytowana jego odpowiedź na doniesienia też jest chyba prawdziwa. Taka generalizacja zaciemnia, a nie rozjaśnia sprawę.

Nie ulega wątpliwości, że każdy użytkownik aplikacji WhatApp jest w stanie stworzyć fikcyjną konwersację grupową, określając zarówno wyświetlającą się w oknie konwersacji nazwę grupy jak i nazwy jej uczestników w dowolny, wybrany przez siebie sposób. – Prawda, tylko że to co jest istotne w tej sprawie to to, czy konwersacja o której pisze Onet jest taką konwersacją, czy konwersacją prawdziwą i czy sędzia Wytrykowski brał w niej udział, czy nie.

Raz jeszcze oświadczam, że nigdy nie brałem udziału w fikcyjnej konwersacji grupowej o nazwie Kasta – No cóż, w fikcyjnej konwersacji grupowej brać udziału się nie da, więc to nie podlega dyskusji. Znów, pytanie jest o to czy konwersacja przytoczona przez Onet jest fikcyjna, czy nie. Na to pytanie odpowiedzi w dementi brak, są tylko sugestie. Z kolei skarżenie się na środowisko i Prezes Gersdorf nijak się mają do padających oskarżeń.

I cóż, możnaby powiedzieć że po prostu się czepiam, ale dementi zawsze należy analizować bardzo uważnie, co pokazała choćby sprawa Billa Clintona w USA. Nie wiem oczywiście jak było naprawdę, ale sytuacja w której wszystkie padające oświadczenia formułowane są w zauważalnie ostrożny sposób na pewno nie wygląda dobrze.
Morg
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do PROTEST SĘDZIÓW...LIST OTWARTY..POZWY..