biegły psycholog i ocena wiarygodności świadka

Tutaj możemy dyskutować bardzo szeroko na wszelkie tematy związane z opiniami biegłych sądowych

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Postprzez giedrys » wtorek, 6 lipca 2010, 14:51

violan napisał(a):
O kurczę, to takie teraz mamy kryterium rozróżnienia. Achaaaa <mysli> <mysli>

Violan, ja tym razem nie kłócę się z Censorem, czy proki to organy, a w szczególności ściągania, ale w temacie biegłych psychologów. Jeśli Censor pisze, że organa ścigania powołują takowego biegłego, to ja zwracam uwagę, by pisał wprost, że chodzi o prokuratora - dla jasności, bo inne organy mogą poczuć się dotknięte <lol>
O rany Violan, przez ciebie pewnie znowu nas wyrzucą :shock: I jeszcze poświadczą nieprawdę pisząc, że przenieśli <lol>
giedrys
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia
 
Posty: 553
Dołączył(a): czwartek, 6 sierpnia 2009, 10:22
Lokalizacja: Białystok
Kim jestem ?: jestem prokuratorem :)

Postprzez violan » wtorek, 6 lipca 2010, 14:59

O rany Violan, przez ciebie pewnie znowu nas wyrzucą :shock: I jeszcze poświadczą nieprawdę pisząc, że przenieśli <lol>


No i wszystko jasne. Jak przeniosą to przecież nie pierwszy raz, czas był się przyzwyczaić ;) ;)
"Ideały są jak gwiazdy, nawet jeśli nie można ich dosięgnąć, trzeba się wedle nich orientować" G. B. Shaw
Avatar użytkownika
violan
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia
 
Posty: 6864
Obrazy: 0
Obrazy: 0
Dołączył(a): środa, 14 stycznia 2009, 23:41
Lokalizacja: lubelskie

Postprzez censor » środa, 7 lipca 2010, 10:14

giedrys napisał(a):I skończ Censor z tymi organami ścigania, bo cię będę wyzywał od „organów wymiaru sprawiedliwości”.
To z mojej strony nie wyzwisko. Twoje (i w ogóle Wasze, środowiskowo-prokuratorskie) kompleksy sięgają zenitu. Wstydzisz się tego, kim jesteś? A określeniem "organ wymiaru sprawiedliwości" będę tylko zaszczycony.
Ocen okresowych sędziów nie wymyśliły nawet władze PRL. To zamach na niezawisłość sądów. Za wszelką cenę i wszelkimi sposobami nie można dopuścić do ich wprowadzenia. Ostatnie odkrycie kart potwierdziło: to rezygnacja z zasady nieusuwalności sędziów.
censor
VIP
VIP
 
Posty: 10202
Dołączył(a): wtorek, 1 kwietnia 2008, 13:48

Postprzez giedrys » środa, 7 lipca 2010, 11:48

Censor, ja z tobą o etykietki kłócił się nie będę. Jeśli chcesz pogadać o tym czym jest prokuratura, to załóż w tej sprawie odrębny watek. Ja ci tylko wskazałem, że określenie „organy ścigania” w zakresie powoływania biegłych psychologów jest co najmniej nieprecyzyjne. Sugerujesz w ten sposób, że inne organa ścigania, a nie tylko prokuratura, również to robią, co by świadczyło o twojej nieznajomości przepisów kpk, o która cię nie podejrzewam. :-P
Swoje zdanie na temat nazewnictwa organów wyjaśniłem ci już dawniej – to fragment postu z września 2009 „…możecie na mnie mówić o jakim chcecie organie, mogę nawet być śledziona. Mi tam wcale nie przeszkadza, jak ktoś mnie nazwie organem ściągania….”
giedrys
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia
 
Posty: 553
Dołączył(a): czwartek, 6 sierpnia 2009, 10:22
Lokalizacja: Białystok
Kim jestem ?: jestem prokuratorem :)

Poprzednia strona

Powrót do Biegli sądowi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości