Automaty do gier

Tutaj możemy dyskutować bardzo szeroko na wszelkie tematy związane z opiniami biegłych sądowych

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Automaty do gier

Postprzez Ama » poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 22:13

obawiam sie że będzie mi potrzebny biegły do zbadania automatów do gier ... pod kątem spełniania przesłanek określonych w ustawie o grach hazardowych ...
póki co mam dwie sprzeczne opinie dwóch biegłych (jedna oskarżonego a druga oskarżyciela) ... jeszcze ich wysłucham .... ale czy ktoś mógłby polecić jakiegoś fachowca od tych automatów? tu lub na pw ;)
Avatar użytkownika
Ama
Moderator
Moderator
 
Posty: 5775
Dołączył(a): piątek, 14 marca 2008, 20:36

Re: Automaty do gier

Postprzez Darkside » poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 22:18

Ama napisał(a):obawiam sie że będzie mi potrzebny biegły do zbadania automatów do gier ... pod kątem spełniania przesłanek określonych w ustawie o grach hazardowych ...
póki co mam dwie sprzeczne opinie dwóch biegłych (jedna oskarżonego a druga oskarżyciela) ... jeszcze ich wysłucham .... ale czy ktoś mógłby polecić jakiegoś fachowca od tych automatów? tu lub na pw ;)

tak ale w środę , gdy dotrę do firmy i looknę w akta ;))
Darkside
 

Postprzez Ama » poniedziałek, 9 kwietnia 2012, 22:18

dzięki :D :D :D
Avatar użytkownika
Ama
Moderator
Moderator
 
Posty: 5775
Dołączył(a): piątek, 14 marca 2008, 20:36

Re: Automaty do gier

Postprzez giedrys » wtorek, 10 kwietnia 2012, 11:19

Ama napisał(a):obawiam sie że będzie mi potrzebny biegły do zbadania automatów do gier ... pod kątem spełniania przesłanek określonych w ustawie o grach hazardowych ...
póki co mam dwie sprzeczne opinie dwóch biegłych (jedna oskarżonego a druga oskarżyciela) ... jeszcze ich wysłucham .... ale czy ktoś mógłby polecić jakiegoś fachowca od tych automatów? tu lub na pw ;)

Proponuję sprawdzić, czy biegły oskarżonego już ma zarzuty poświadczenia nieprawdy. A tak na serio instalacja każdego automatu o "niskich wygranych" uzalezoniona była od opinii biegłego . A mimo to swego czasu żaden automat w kraju nie był automatem o niskich wygranych.
giedrys
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia
 
Posty: 553
Dołączył(a): czwartek, 6 sierpnia 2009, 10:22
Lokalizacja: Białystok
Kim jestem ?: jestem prokuratorem :)

Postprzez Ama » czwartek, 12 lipca 2012, 10:43

moje obawy sie sprawdziły ... szukam takiego fachowca (poza tymi dwoma prywatnymi stron) ... pilnie!!!!!

póki co analizuję listy biegłych SO dostępne w necie ... na razie bez rezultatu :/:
Avatar użytkownika
Ama
Moderator
Moderator
 
Posty: 5775
Dołączył(a): piątek, 14 marca 2008, 20:36

Postprzez Dred » czwartek, 12 lipca 2012, 10:48

Jeśli dobrze pamiętam to Modiemu całkiem dobrze szło ;)
Dred
 


Powrót do Biegli sądowi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości