Biegły architekt

Tutaj możemy dyskutować bardzo szeroko na wszelkie tematy związane z opiniami biegłych sądowych

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Biegły architekt

Postprzez bull78 » niedziela, 28 października 2012, 20:41

Poszukuje biegłego architekta, który sensownie wypowie się w temacie plagiatu projektu architektonicznego.
Proszę Pana ja się wiążę z takim problemem...
Avatar użytkownika
bull78
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia
 
Posty: 262
Dołączył(a): piątek, 11 stycznia 2008, 00:14
Lokalizacja: Piotrków Tryb.

Re: Biegły architekt

Postprzez pioneer » czwartek, 8 listopada 2012, 20:58

A tak przy okazji to czy spotkaliście się z powództwem architekta tytułem naruszenia praw autorskich osobistych (naruszenie integralności utworu architektonicznego), budynek w mieście, lokatorzy sami (to znaczy za zgodą jedynie organu nadzoru budowlanego, który ostatnio o prawa autorskie nie pyta, a jedynie pyta o zgodę właściciela budynku w postaci spółdzielni czy wspólnoty mieszkaniowej i o projekt sporządzony przez osobę z uprawnieniami) zmieniali okna czy zabudowywali loggie/balkony?

-----
bull78 napisał(a):Poszukuje biegłego architekta, który sensownie wypowie się w temacie plagiatu projektu architektonicznego.
Avatar użytkownika
pioneer
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia
 
Posty: 320
Dołączył(a): piątek, 27 stycznia 2012, 19:49
Kim jestem ?: Rozdzial 7 ustawy z 17.VII.2001 r., art. 42 ustawy z 23.IV.1964 r., art. 26 ustawy z 20.VIII.1997 r.


Powrót do Biegli sądowi

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość