Strona 2 z 4

PostNapisane: środa, 10 grudnia 2008, 20:56
przez filip407
wysłałem. zobaczymy, jaki będzie efekt...

PostNapisane: środa, 10 grudnia 2008, 22:10
przez AQUA
filip407 napisał(a):a ja wczoraj wysłałem listę, dzisiaj zrobiłem to ponownie i cały czas oba pw mam w elementach "do wysłania", a nie w "wysłanych". od wczoraj nikt nie chce tego odebrać... :cry: :cry: :cry:



Ja bym się tym nie martwiła raczej, bo to świadczy wyłącznie o tym, że nasz Szanowny Admin stracił na chwilę przepustowość :mrgreen:

Filip,

nie przejmuj się, nie wysyłaj po raz kolejny i poczekaj jeszcze trochę- Dreed na 200% odbierze.

Moje pw też jeszcze kwitnie chwilowo w nieodebranych.


Pozdr. :wink:

PostNapisane: środa, 10 grudnia 2008, 22:48
przez Dreed
filip407 napisał(a):wysłałem. zobaczymy, jaki będzie efekt...


wszystkie PW mam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ponieważ nie chciałem wprowadzać sobie bałaganu :mrgreen: , nie zamykałem listy. Dlatego istnieje możliwośc, że któreś z PW nie zostało otworzone, ale na pewno doszło :wink:

Maila wysyłam jutro w godzinach południowych - dlatego spóźnialscy mają jeszcze chwileczkę czasu :mrgreen:

PostNapisane: czwartek, 11 grudnia 2008, 00:26
przez filip407
uff, doszło. kamień z serca... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PostNapisane: czwartek, 11 grudnia 2008, 01:56
przez kreska
Wysłałam, trochę późno ( ale chyba lepiej niż wcale?!) i nadal "wiszę" w wiadomościach " do wysłania"! Dreedzie, odbierz PW proszę :cry:

PostNapisane: czwartek, 11 grudnia 2008, 12:25
przez okapi
podesłałem jeszcze 10 na pw dreeda :mrgreen:

PostNapisane: czwartek, 11 grudnia 2008, 15:30
przez Dreed
Nasza bardzo, ale to bardzo krótka akcja została zakończona !!!!!

Muszę przyznać, że 640 osób, jak na zaledwie 3-dniowe zbieranie popierających to piękny wynik...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PostNapisane: czwartek, 11 grudnia 2008, 19:31
przez okapi
dobre i tyle :mrgreen:

PostNapisane: czwartek, 11 grudnia 2008, 19:33
przez K.Ierownik
Jak dla mnie to trochę mało, biorąc pod uwagę, że same tylko Suwałki i Piotrków zebrały 1/5 podpisów. Ciekawe ile dorzucą prokuratorzy :roll: . Zapytam M.Anagera. :wink:

PostNapisane: czwartek, 11 grudnia 2008, 20:49
przez okapi
Suwałki i Piotrków górą..miasta bliźniacze czy jakoś tak.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

PostNapisane: czwartek, 11 grudnia 2008, 20:52
przez K.Ierownik
No cóś w tyn syns. :mrgreen:

PostNapisane: piątek, 12 grudnia 2008, 00:16
przez art_60
Dreed napisał(a):Nasza bardzo, ale to bardzo krótka akcja została zakończona !!!!!

Muszę przyznać, że 640 osób, jak na zaledwie 3-dniowe zbieranie popierających to piękny wynik...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mamy więc przewagę - ich jest tylko 460 ! :mrgreen:

PostNapisane: piątek, 12 grudnia 2008, 12:37
przez efa
z samego Sądu Rejonowego w Wejherowie wpłynęła równo połowa tego, co okapi zebrał w całym swoim okręgu :) Mam więc nadzieję, że okręg gdański ma duży udział procentowy w ogólnym wyniku :)

PostNapisane: piątek, 12 grudnia 2008, 13:02
przez Dreed
Ponieważ maile zostały wysłane, a dostaję od Was dalsze PW - poniżej podaję adresy mailowe posłów...

Wszyscy chętni do udziału w apelu, a którzy nie zdążyli się zgłosić są proszeni o wysyłkę indywidualną !!!!!!! Adresy najlepiej podzielić na kilkanaście maili jak w załączeniu, ponieważ niektóre serwery nie dopuszczają możliwości wysyłki tak dużej ilości jednorazowo !!!!!!!

I do malkontentów - przypominam, że oprócz wsparcia całej rzeczy sędziów pod apelem - nie zapominajmy o 1350 sędziach, którzy z racji złożonych wniosków o awanse poziome popierają ją...... :wink:

PostNapisane: piątek, 12 grudnia 2008, 13:04
przez Dreed
Adam.Abramowicz@sejm.pl, Andrzej.Adamczyk@sejm.pl, Romuald.Ajchler@sejm.pl, Leszek.Aleksandrzak@sejm.pl, Waldemar.Andzel@sejm.pl, Iwona.Arent@sejm.pl, Tadeusz.Arkit@sejm.pl, Bartosz.Arlukowicz@sejm.pl, Pawel.Arndt@sejm.pl, Marek.Ast@sejm.pl, Urszula.Augustyn@sejm.pl, Tadeusz.Aziewicz@sejm.pl, Zbigniew.Babalski@sejm.pl, Piotr.Babinetz@sejm.pl, Marek.Balicki@sejm.pl,

Anna.Bankowska@sejm.pl, Barbara.Bartus@sejm.pl, Dariusz.Bak@sejm.pl, Andrzej.Betkowski@sejm.pl, Marek.Biernacki@sejm.pl, Andrzej.Biernat@sejm.pl, Mariusz.Blaszczak@sejm.pl, Antoni.Bladek@sejm.pl, Anita.Blochowiak@sejm.pl, Jacek.Bogucki@sejm.pl, Bogdan.Bojko@sejm.pl, Marek.Borowski@sejm.pl, Krzysztof.Brejza@sejm.pl, Roman.Brodniak@sejm.pl, Joachim.Brudzinski@sejm.pl,

Jacek.Brzezinka@sejm.pl, Beata.Bublewicz@sejm.pl, Jerzy.Budnik@sejm.pl, Bozenna.Bukiewicz@sejm.pl, Andrzej.Bula@sejm.pl, Jan.Bury@sejm.pl, Jan_Bury@sejm.pl, Renata.Butryn@sejm.pl, Marek.Cebula@sejm.pl, Andrzej.Celinski@sejm.pl, Zbigniew.Chlebowski@sejm.pl, Aleksander.Chlopek@sejm.pl, Stanislaw.Chmielewski@sejm.pl, Zbigniew.Chmielowiec@sejm.pl, Janusz.Chwierut@sejm.pl,

Janusz.Cichon@sejm.pl, Leszek.Cieslik@sejm.pl, Piotr.Cybulski@sejm.pl, Tadeusz.Cymanski@sejm.pl, Witold.Czarnecki@sejm.pl, Arkadiusz.Czartoryski@sejm.pl, Czeslaw.Czechyra@sejm.pl, Andrzej.Czerwinski@sejm.pl, Edward.Czesak@sejm.pl, Zdzislaw.Czucha@sejm.pl, Andrzej.Czuma@sejm.pl, Eugeniusz.Czykwin@sejm.pl, Andrzej.Cwierz@sejm.pl, Lena.Cichocka@sejm.pl, Alicja.Dabrowska@sejm.pl,

Leszek.Deptula@sejm.pl, Andrzej.Dera@sejm.pl, Zbigniew.Dolata@sejm.pl, Grzegorz.Dolniak@sejm.pl, Marzenna.Drab@sejm.pl, Ewa.Drozd@sejm.pl, Miroslaw.Drzewiecki@sejm.pl, Tomasz.Dudzinski@sejm.pl, Artur.Dunin@sejm.pl, Zenon.Durka@sejm.pl, Bronislaw.Dutka@sejm.pl, Jan.Dziedziczak@sejm.pl, Janusz.Dzieciol@sejm.pl, Waldy.Dzikowski@sejm.pl, Joanna.Fabisiak@sejm.pl,

Jacek.Falfus@sejm.pl, Jerzy.Fedorowicz@sejm.pl, Arkady.Fiedler@sejm.pl, Marian.Filar@sejm.pl, Krzysztof.Gadowski@sejm.pl, Ryszard.Galla@sejm.pl, Andrzej.Galazewski@sejm.pl, Tomasz.Garbowski@sejm.pl, Adam.Gaweda@sejm.pl, Stanislaw.Gawlowski@sejm.pl, Magdalena.Gasior-Marek@sejm.pl, Grazyna.Gesicka@sejm.pl, Lukasz.Gibala@sejm.pl, Artur.Gierada@sejm.pl,

Witold.Gintowt-Dziewaltowski@sejm.pl, Zbigniew.Girzynski@sejm.pl, Szymon.Gizynski@sejm.pl, Tomasz.Glogowski@sejm.pl, Mieczyslaw.Golba@sejm.pl, Marian.Golinski@sejm.pl, Henryk.Golebiewski@sejm.pl, Kazimierz.Golojuch@sejm.pl, Jerzy.Gosiewski@sejm.pl, Przemyslaw.Gosiewski@sejm.pl, Jaroslaw.Gowin@sejm.pl, Artur.Gorski@sejm.pl, Cezary.Grabarczyk@sejm.pl, Krystyna.Grabicka@sejm.pl, Aleksander.Grad@sejm.pl,

Mariusz.Grad@sejm.pl, Pawel.Gras@sejm.pl, Rafal.Grupinski@sejm.pl, Krzysztof.Grzegorek@sejm.pl, Eugeniusz.Grzeszczak@sejm.pl, Andrzej.Grzyb@sejm.pl, Andrzej.Gut-Mostowy@sejm.pl, Iwona.Guzowska@sejm.pl, Kazimierz.Gwiazdowski@sejm.pl, Andrzej.Halicki@sejm.pl, Agnieszka.Hanajczyk@sejm.pl, Jolanta.Hibner@sejm.pl, Czeslaw.Hoc@sejm.pl, Adam.Hofman@sejm.pl, Stanislaw.Huskowski@sejm.pl, Tadeusz.Iwinski@sejm.pl,

Dawid.Jackiewicz@sejm.pl, Jaroslaw.Jagiello@sejm.pl, Elzbieta.Jakubiak@sejm.pl, Elzbieta.Jakubiak@sejm.pl, Wieslaw.Janczyk@sejm.pl, Grzegorz.Janik@sejm.pl, Zdzislawa.Janowska@sejm.pl, Tadeusz.Jarmuziewicz@sejm.pl, Michal.Jaros@sejm.pl, Izabela.Jaruga-Nowacka@sejm.pl, Wojciech.Jasinski@sejm.pl, Danuta.Jazlowiecka@sejm.pl, Krzysztof.Jurgiel@sejm.pl, Dariusz.Kaczanowski@sejm.pl, Roman.Kaczor@sejm.pl,

Jaroslaw.Kaczynski@sejm.pl, Stanislaw.Kalemba@sejm.pl, Jaroslaw.Kalinowski@sejm.pl, Ryszard.Kalisz@sejm.pl, Jan.Kaminski@sejm.pl, Mariusz.Kaminski@sejm.pl, Tomasz.Kaminski@sejm.pl, Andrzej.Kania@sejm.pl, Lucjan.Karasiewicz@sejm.pl, Sebastian.Karpiniuk@sejm.pl, Grzegorz.Karpinski@sejm.pl, Wlodzimierz.Karpinski@sejm.pl, Karol.Karski@sejm.pl, Mieczyslaw.Kasprzak@sejm.pl, Jaroslaw.Katulski@sejm.pl,

Jan.Kazmierczak@sejm.pl, Beata.Kempa@sejm.pl, Malgorzata.Kidawa-Blonska@sejm.pl, Ewa.Kierzkowska@sejm.pl, Witold.Klepacz@sejm.pl, Jozef.Klim@sejm.pl, Izabela.Kloc@sejm.pl, Joanna.Kluzik-Rostkowska@sejm.pl, Eugeniusz.Klopotek@sejm.pl, Slawomir.Klosowski@sejm.pl, Magdalena.Kochan@sejm.pl, Witold.Kochan@sejm.pl, Jan.Kochanowski@sejm.pl, Lech.Kolakowski@sejm.pl, Robert.Kolakowski@sejm.pl,

Longin.Komolowski@sejm.pl, Bronislaw.Komorowski@sejm.pl, Zbigniew.Konwinski@sejm.pl, Ewa.Kopacz@sejm.pl, Domicela.Kopaczewska@sejm.pl, Tadeusz.Kopec@sejm.pl, Slawomir.Kopycinski@sejm.pl, Leszek.Korzeniowski@sejm.pl, Roman.Kosecki@sejm.pl, Bozena.Kotkowska@sejm.pl, Pawel.Kowal@sejm.pl, Henryk.Kowalczyk@sejm.pl, Boguslaw.Kowalski@sejm.pl, Jacek.Kozaczynski@sejm.pl, Zbigniew.Kozak@sejm.pl, Jerzy.Kozdron@sejm.pl,

Agnieszka.Kozlowska-Rajewicz@sejm.pl, Miroslaw.Kozlakiewicz@sejm.pl, Maks.Kraczkowski@sejm.pl, Janusz.Krason@sejm.pl, Leonard.Krasulski@sejm.pl, Elzbieta.Kruk@sejm.pl, Adam.Krupa@sejm.pl, Jacek.Krupa@sejm.pl, Marek.Krzakala@sejm.pl, Adam.Krzyskow@sejm.pl, Piotr.Krzywicki@sejm.pl, Wlodzimierz.Kula@sejm.pl, Jan.Kulas@sejm.pl, Tomasz.Kulesza@sejm.pl, Jan.Kuriata@sejm.pl,

Jacek.Kurski@sejm.pl, Kazimierz.Kutz@sejm.pl, Marek.Kwitek@sejm.pl, Stanislaw.Lamczyk@sejm.pl, Tomasz.Latos@sejm.pl, Tomasz.Lenz@sejm.pl, Izabela.Leszczyna@sejm.pl, Jan.Libicki@sejm.pl, Krzysztof.Lipiec@sejm.pl, Adam.Lipinski@sejm.pl, Dariusz.Lipinski@sejm.pl, Bogdan.Lis@sejm.pl, Krzysztof.Lisek@sejm.pl, Arkadiusz.Litwinski@sejm.pl, Marek.Latas@sejm.pl,
Jan.Lopata@sejm.pl, Mieczyslaw.Luczak@sejm.pl, Elzbieta.Lukacijewska@sejm.pl, Krystyna.Lybacka@sejm.pl, Marzena.Machalek@sejm.pl, Krzysztof.Maciejewski@sejm.pl, Antoni.Macierewicz@sejm.pl, Ewa.Malik@sejm.pl, Miroslaw.Maliszewski@sejm.pl, Beata.Malecka-Libera@sejm.pl, Michal.Marcinkiewicz@sejm.pl, Barbara.Marianowska@sejm.pl, Waclaw.Martyniuk@sejm.pl, Gabriela.Maslowska@sejm.pl, Miroslawa.Maslowska@sejm.pl,
Jerzy.Materna@sejm.pl, Katarzyna.Matusik-Lipiec@sejm.pl, Zbigniew.Matuszczak@sejm.pl, Marek.Matuszewski@sejm.pl, Kazimierz.Matuszny@sejm.pl, Jaroslaw.Matwiejuk@sejm.pl, Krzysztof.Matyjaszczyk@sejm.pl, Beata.Mazurek@sejm.pl, Antoni.Mezydlo@sejm.pl, Krzysztof.Michalkiewicz@sejm.pl, Janusz.Mikulicz@sejm.pl, Henryk.Milcarz@sejm.pl, Konstanty.Miodowicz@sejm.pl, Aldona.Mlynczak@sejm.pl,
Wojciech.Mojzesowicz@sejm.pl, Kazimierz.Moskal@sejm.pl, Tadeusz.Motowidlo@sejm.pl, Czeslaw.Mroczek@sejm.pl, Izabela.Mrzyglocka@sejm.pl, Joanna.Mucha@sejm.pl, Arkadiusz.Mularczyk@sejm.pl, Jan.Musial@sejm.pl, Tadeusz.Naguszewski@sejm.pl, Witold.Namyslak@sejm.pl, Grzegorz.Napieralski@sejm.pl, Aleksandra.Natalli-Swiat@sejm.pl, Slawomir.Neumann@sejm.pl, Stefan.Niesiolowski@sejm.pl,
Slawomir.Nitras@sejm.pl, Maria.Nowak@sejm.pl, Slawomir.Nowak@sejm.pl, Tomasz.Nowak@sejm.pl, Andrzej.Nowakowski@sejm.pl, Miroslawa.Nykiel@sejm.pl, Marzena.Okla-Drewnowicz@sejm.pl, Stanislaw.Olas@sejm.pl, Alicja.Olechowska@sejm.pl, Danuta.Olejniczak@sejm.pl, Wojciech.Olejniczak@sejm.pl, Pawel.Olszewski@sejm.pl, Jan.Oldakowski@sejm.pl, Marek.Opiola@sejm.pl,
Andrzej.Orzechowski@sejm.pl, Maciej.Orzechowski@sejm.pl, Artur.Ostrowski@sejm.pl, Jacek.Osuch@sejm.pl, Konstanty.Oswiecimski@sejm.pl, Stanislaw.Ozog@sejm.pl, Zbigniew.Pacelt@sejm.pl, Witold.Pahl@sejm.pl, Janusz.Palikot@sejm.pl, Anna.Paluch@sejm.pl, Andrzej.Palys@sejm.pl, Miroslaw.Pawlak@sejm.pl, Waldemar.Pawlak@sejm.pl, Boleslaw.Piecha@sejm.pl, Janusz.Piechocinski@sejm.pl,
Slawomir.Piechota@sejm.pl, Elzbieta.Pierzchala@sejm.pl, Danuta.Pietraszewska@sejm.pl, Jaroslaw.Pieta@sejm.pl, Stanislaw.Pieta@sejm.pl, Jacek.Pilch@sejm.pl, Teresa.Piotrowska@sejm.pl, Grzegorz.Pisalski@sejm.pl, Julia.Pitera@sejm.pl, Kazimierz.Plocke@sejm.pl, Marek.Plura@sejm.pl, Maciej.Plazynski@sejm.pl, Jerzy.Polaczek@sejm.pl, Marek.Polak@sejm.pl, Piotr.Polak@sejm.pl,
Wojciech.Pomajda@sejm.pl, Pawel.Poncyljusz@sejm.pl, Krzysztof.Popiolek@sejm.pl, Slawomir.Preiss@sejm.pl, Stanislawa.Przadka@sejm.pl, Krzysztof.Putra@sejm.pl, Norbert.Raba@sejm.pl, Jozef.Racki@sejm.pl, Damian.Raczkowski@sejm.pl, Elzbieta.Radziszewska@sejm.pl, Elzbieta.Rafalska@sejm.pl, Stanislaw.Rakoczy@sejm.pl, Grzegorz.Raniewicz@sejm.pl, Ireneusz.Ras@sejm.pl, Jan.Religa@sejm.pl,
Zbigniew.Religa@sejm.pl, Jerzy.Rebek@sejm.pl, Adam.Rogacki@sejm.pl, Jozef.Rojek@sejm.pl, Nelli.Rokita-Arnold@sejm.pl, Tadeusz.Ross@sejm.pl, Grzegorz.Roszak@sejm.pl, Halina.Rozpondek@sejm.pl, Jaroslaw.Rusiecki@sejm.pl, Jakub.Rutnicki@sejm.pl, Arkadiusz.Rybicki@sejm.pl, Slawomir.Rybicki@sejm.pl, Stanislaw.Rydzon@sejm.pl, Zbigniew.Rynasiewicz@sejm.pl,
Andrzej.Ryszka@sejm.pl, Jan.Rzymelka@sejm.pl, Malgorzata.Sadurska@sejm.pl, Wojciech.Saluga@sejm.pl, Marek.Sawicki@sejm.pl, Grzegorz.Schetyna@sejm.pl, Miroslaw.Sekula@sejm.pl, Dariusz.Seliga@sejm.pl, Jaroslaw.Sellin@sejm.pl, Joanna.Senyszyn@sejm.pl, Edward.Siarka@sejm.pl, Henryk.Siedlaczek@sejm.pl, Izabella.Sierakowska@sejm.pl, Anna.Sikora@sejm.pl, Radoslaw.Sikorski@sejm.pl,
Witold.Sitarz@sejm.pl, Aleksander.Skorupa@sejm.pl, Krystyna.Skowronska@sejm.pl, Joanna.Skrzydlewska@sejm.pl, Tadeusz.Slawecki@sejm.pl, Bozena.Slawiak@sejm.pl, Andrzej.Smirnow@sejm.pl, Tomasz.Smolarz@sejm.pl, Anna.Sobecka@sejm.pl, Krzysztof.Sonta@sejm.pl, Aleksander.Soplinski@sejm.pl, Andrzej.Sosnierz@sejm.pl, Lech.Sprawka@sejm.pl, Piotr.Stanke@sejm.pl, Lidia.Staron@sejm.pl,
Jaroslaw.Stawiarski@sejm.pl, Stanislaw.Stec@sejm.pl, Franciszek.Stefaniuk@sejm.pl, Elzbieta.Streker-Dembinska@sejm.pl, Michal.Stuligrosz@sejm.pl, Marek.Suski@sejm.pl, Pawel.Suski@sejm.pl, Miron.Sycz@sejm.pl, Wojciech.Szarama@sejm.pl, Wieslaw.Szczepanski@sejm.pl, Michal.Szczerba@sejm.pl, Aleksander.Szczyglo@sejm.pl, Jolanta.Szczypinska@sejm.pl, Adam.Szejnfeld@sejm.pl, Andrzej.Szlachta@sejm.pl,

Jerzy.Szmajdzinski@sejm.pl, Grzegorz.Sztolcman@sejm.pl, Jakub.Szulc@sejm.pl, Krystyna.Szumilas@sejm.pl, Stanislaw.Szwed@sejm.pl, Beata.Szydlo@sejm.pl, Bozena.Szydlowska@sejm.pl, Jolanta.Szymanek-Deresz@sejm.pl, Jan.Szyszko@sejm.pl, Iwona.Sledzinska-Katarasinska@sejm.pl, Adam.Sniezek@sejm.pl, Krzysztof.Tchorzewski@sejm.pl, Robert.Telus@sejm.pl, Ryszard.Terlecki@sejm.pl,

Grzegorz.Tobiszowski@sejm.pl, Jan.Tomaka@sejm.pl, Piotr.Tomanski@sejm.pl, Irena.Tomaszak-Zesiuk@sejm.pl, Tadeusz.Tomaszewski@sejm.pl, Jacek.Tomczak@sejm.pl, Cezary.Tomczyk@sejm.pl, Tomasz.Tomczykiewicz@sejm.pl, Lukasz.Tusk@sejm.pl, Krzysztof.Tyszkiewicz@sejm.pl, Robert.Tyszkiewicz@sejm.pl, Kazimierz.Ujazdowski@sejm.pl, Cezary.Urban@sejm.pl, Jaroslaw.Urbaniak@sejm.pl, Piotr.VanderCoghen@sejm.pl,

Andrzej.Walkowiak@sejm.pl, Jaroslaw.Walesa@sejm.pl, Teresa.Wargocka@sejm.pl, Piotr.Wasko@sejm.pl, Jerzy.Wenderlich@sejm.pl, Robert.Wegrzyn@sejm.pl, Waldemar.Wiazowski@sejm.pl, Jan.Widacki@sejm.pl, Monika.Wielichowska@sejm.pl, Marek.Wikinski@sejm.pl, Wojciech.Wilk@sejm.pl, Jadwiga.Wisniewska@sejm.pl, Stanislaw.Witaszczyk@sejm.pl, Elzbieta.Witek@sejm.pl, Radoslaw.Witkowski@sejm.pl,

Wieslaw.Woda@sejm.pl, Norbert.Wojnarowski@sejm.pl, Edward.Wojtas@sejm.pl, Michal.Wojtkiewicz@sejm.pl, Marek.Wojtkowski@sejm.pl, Ewa.Wolak@sejm.pl, Boguslaw.Wontor@sejm.pl, Tadeusz.Wozniak@sejm.pl, Marek.Wojcik@sejm.pl, Waldemar.Wrona@sejm.pl, Marzena.Wrobel@sejm.pl, Adam.Wykret@sejm.pl, Stanislaw.Wziatek@sejm.pl, Jacek.Zacharewicz@sejm.pl, Jadwiga.Zakrzewska@sejm.pl,

Anna.Zalewska@sejm.pl, Renata.Zaremba@sejm.pl, Ryszard.Zawadzki@sejm.pl, Marcin.Zawila@sejm.pl, Slawomir.Zawislak@sejm.pl, Lukasz.Zbonikowski@sejm.pl, Ryszard.Zbrzyzny@sejm.pl, Hanna.Zdanowska@sejm.pl, Bogdan.Zdrojewski@sejm.pl, Janusz.Zemke@sejm.pl, Anna.Zielinska-Glebocka@sejm.pl, Jaroslaw.Zielinski@sejm.pl, Marek.Zielinski@sejm.pl,

Wojciech.Ziemniak@sejm.pl, Jerzy.Zietek@sejm.pl, Zbigniew.Ziobro@sejm.pl, Maria.Zuba@sejm.pl, Jozef.Zych@sejm.pl, Jaroslaw.Zaczek@sejm.pl, Jacek.Zalek@sejm.pl, Stanislaw.Zelichowski@sejm.pl, Stanislaw.Zmijan@sejm.pl, Wojciech.Zukowski@sejm.pl, Adam.Zylinski@sejm.pl,




PostNapisane: piątek, 12 grudnia 2008, 14:28
przez okapi
efa napisał(a):z samego Sądu Rejonowego w Wejherowie wpłynęła równo połowa tego, co okapi zebrał w całym swoim okręgu :) Mam więc nadzieję, że okręg gdański ma duży udział procentowy w ogólnym wyniku :)


ale ja mam mniejsze sądy.. :lol: :lol: :lol: i nie mam skąd brac podpisów...nie ma sie co licytowac..ważne by w sumie była nas kupa..gizmo kupa? :lol: :cool:

PostNapisane: piątek, 12 grudnia 2008, 15:04
przez efa
okapi napisał(a):nie ma sie co licytowac..ważne

ależ absolutnie nie miałam zamiaru brac udziału w żadnej licytacji :) Chciałam tylko pochwalić się :oops: prawie 100 % poparciem mojego Sądu pod listem i pokazać, że akcja ma zasięg ogólnopolski :)
Moim zdaniem wynik 640 zebranych "podpisów" w ciągu zaledwie dwóch dni jest wynikiem rewelacyjnym :)

PostNapisane: poniedziałek, 15 grudnia 2008, 13:34
przez RAAK
czy na tym posiedzeniu Sejmu jest glosowanie nad prezydenckim wetem? w minutówce- porządku obrad nie ma.

PostNapisane: poniedziałek, 15 grudnia 2008, 14:22
przez Dreed
RAAK napisał(a):czy na tym posiedzeniu Sejmu jest glosowanie nad prezydenckim wetem? w minutówce- porządku obrad nie ma.


W dniu 16.12.2008r. na posiedzeniu Komisji Sejmowej Sprawiedliwości i Praw Człowieka będzie debata, a jak wynika z rozpiski prac Sejmu, jej porządek obrad może zostać i na pewno będzie, uzupełniona o sprawozdanie Komisji w Sejmie - sprawozdawca poseł Kozdroń :wink:

PostNapisane: wtorek, 16 grudnia 2008, 21:49
przez iga

PostNapisane: środa, 17 grudnia 2008, 01:46
przez Darkside
Sejmowa komisja za odrzuceniem weta ws. ustawy likwidującej tzw. poziomy awans sędziów

http://wyborcza.pl/1,91446,6072765,Sejm ... jacej.html

Kilkuset sędziów, prokuratorów i aplikantów apeluje do parlamentarzystów o poparcie prezydenckiego weta
Zostawcie awans poziomy

http://www.naszdziennik.pl/index.php?ty ... d=po31.txt

Nie znam sprawy, ale to chyba oczywiste, że będziemy głosować tak, jak chce rząd i koalicja - mówi "Naszemu Dziennikowi" wicemarszałek Jarosław Kalinowski (PSL).

PostNapisane: środa, 17 grudnia 2008, 12:00
przez magdam
Dostałam odpowiedź od posła R.Ajchlera (na apel mailowy dot. weta).
Wiem, że ryzykuję przeniesieniem tego postu do działu dowcipy :mrgreen:

"To jest potwierdzenie dostarczenia wiadomości.

Uwaga: To potwierdzenie dostarczenia wiadomości oznacza tylko, że wiadomość
została wyświetlona na komputerze adresata.
Nie ma żadnej gwarancji, że treść tej wiadomości została przeczytana lub
zrozumiana.


Pozdrawiam
Romuald Kazimierz Ajchler
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej"

Cudne.

PostNapisane: środa, 17 grudnia 2008, 12:49
przez rosan
no faktycznie miodzio...-a może by zainstalować taki komunikacik w tych "elektronicznych" sądach

PostNapisane: środa, 17 grudnia 2008, 16:54
przez Dreed
Dostałem kilka odpowiedzi od posłow, których niezależnie od opcji politycznej mozna nazwać przedstawicielami narodu, ponieważ potrafili maile odebrać, przeczytać i mieli szacunek do wysyłających odpowiadając.

Oczywiście jest to zaledwie promil, gdyż odpowiedzi otrzymałem aż..... sześć :wink:

Jednocześnie otrzymałem oficjalną odpowiedź z Klubu Poselskiego Lewica.... Nie gniewajcie się proszę, że jej nie upubliczniam, gdyż decyzja ostateczna ma zapaść w czwartek wieczorem...
Musicie uzbroić się w cierpliwość....

A odnośnie niektórych posłów, w tym ...(wypowiadających się publicznie) to lepiej zostawmy bez komentarza... Dobrze, że chociaż umieją odczytać z karteczki: "glosujemy za... głosujemy przeciw", gdyż wymagać od nich dyskusji merytorycznej to zbyt wiele. :evil:

PostNapisane: środa, 17 grudnia 2008, 17:03
przez efa
Dreed napisał(a):A odnośnie niektórych posłów, w tym ...(wypowiadających się publicznie) to lepiej zostawmy bez komentarza... Dobrze, że chociaż umieją odczytać z karteczki: "glosujemy za... głosujemy przeciw", gdyż wymagać od nich dyskusji merytorycznej to zbyt wiele. :evil:


a tutaj mam wątpliwości, bo tacy posłowie chyba nie czytają z karteczek, tylko naśladują ruchy posła lidera ;)