Dyskusja o nowym usp - 19 paździenrika 2010r. godz. 11.00

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Postprzez kropek » środa, 20 października 2010, 20:27

służę wyszukiwaniem, w razie potrzeby
kropek
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Włóczykij » środa, 20 października 2010, 21:58

Krzepiące (poniekąd ) na tę chwilę -
W czasie debaty Pan Moderator wymieniał Iustitię jako oczywisty i naturalny podmiot do rozmów i in. w przedmiocie wymiaru sprawiedliwości (odebrałabym to nawet, że niewyobrażalnym jest dyskusja bez tego podmiotu).
W jakiś sposób krzepiące było, że generalnie dyskutanci opowiadali się "za nami", bo róznymi słowy, ale popierali ideę przemyślanych reform, a nie naprędkich nowelizacji.
W jakimś sensie można jako do krzepiącego podejść do takiego wątku, że pan redaktor z Rp zaskoczył mnie w swej wypowiedzi, że tu (na debacie) mówi się tylko o marchewce. No zrobiłam oczy. Łukasz w swym wstępnm wystąpieniu nawiązał do tego powiedzenia mówiąc, iż właśnie marchewki brakuje. No ale potem tak mi przyszła myśl, że włąśnie te oceny sa marchewką. Wciąż bowiem próbuję zwalczać swój scpetycyzm w tej materii jako tendencyjny i taki mi przyszedł z tej walki argument (podinspirowany przez pana redaktora), że oceny są marchewką, no bo nie widzę, czemu mają służyć, a one mają służyc temu, że sędzia będzie miał satysfakcję, że dostał dobrą ocenę. No bo wynagrodzenie go nei satysfakcjonuje, warunki pracy i inne też, a tak przeczyta sobie ocenę i już (to tak zamiast medalu).
No i przy okazji ocen przyszedł mi jeszcze do głowy taki temat rozprawki :
"Założenia planu indywidualnej drogi rozwoju a postanowienia noworoczne". Jakby co to temat nie jest zarezerwowany na wyłączność .

Dodać jeszcze można, że J. Czaja powiedział, że już mają wyniki badań, na które był przetrag - odnośnie róznych pomiarów wymiaru sprawiedliwości (było o tym na forum) i "łaskawie" (no coż wchodzę w ton cytowanej wypowiedzi) powiedział, że jeśli Łukasz chce - to może mu to udostępnić (mam nadzieję, że Łukasz chciał i kuł żelazo póko gorace i poda nam też do wiadomości te wyniki).

Ciekawostką poniekąd było, iż Łukasz miał w klapie marynary jakiś znaczek - chyba iustitianski ?

Ps. Tak po cichu liczyłam na reaserch buschmena i proszę :) No ale pojawiła się konkurencja :) Dziękuję reasrcherom. Polecam się na przyszłość :)
Włóczykij
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: sobą

Postprzez buszmen » środa, 20 października 2010, 23:57

Włóczykij napisał(a):Tak po cichu liczyłam na reaserch buschmena

Możesz na nas liczyć. Ale sprawdzaj czy podajemy prawidłowe linki, bo nie zawsze jak widzisz to wychodzi. ;)
Ps. Przyjemnie, że jeszcze ktoś liczy na mnie :/:
buszmen
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez kropek » czwartek, 21 października 2010, 08:32

Włóczykij napisał(a):Ps. Tak po cichu liczyłam na reaserch buschmena i proszę :) No ale pojawiła się konkurencja :) Dziękuję reasrcherom. Polecam się na przyszłość :)

do usług
kropek
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Poprzednia strona

Powrót do AWANSE POZIOME - kolejne akcje !!!