Udział w akcji, potwierdzenia i dyskusje

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Postprzez Nata » piątek, 6 czerwca 2008, 13:27

Do Grzegorza:
Nie liczyłabym na to, że u prof. M. Filara występuje jakakolwiek wrażliwośc na nasze problemy :mad:
Nata
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez ossa » piątek, 6 czerwca 2008, 13:37

Nata napisał(a):Do Grzegorza:
Nie liczyłabym na to, że u prof. M. Filara występuje jakakolwiek wrażliwośc na nasze problemy :mad:

Niestety osobiscie mam takie samo zdanie :sad:
ossa
VIP
VIP

Postprzez Maltazar » piątek, 6 czerwca 2008, 13:52

Mam pytanie. Czy mogę wysłać za zgodą kolegów maila ze swojego kompa ale z ich nazwiskami pod petycją ? Technicznie będzie mi łatwiej bo każdy chce wysłać tylko tłumaczą, że są komputerowymi cieniasami. Wydaje mi się , że ta forma jest dopuszczalna bo liczy sie autor petycji a nie skrzynka nadawcza.

P.S.
Oczywiście Alicja wysłała sama. :mrgreen:
Maltazar
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez sebus » piątek, 6 czerwca 2008, 13:54

Coś mi się porąbało i mój post z 12.27 wylądował tutaj a nie w awanse poziome-nasz sprzeciw
:roll:
sebus
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Jarosiński » piątek, 6 czerwca 2008, 14:13

Do Zarządcyprosze mnie policzyć gdyż nie wstawiłem DW :razz:

[ Dodano: Pią Cze 06, 2008 2:14 pm ]
sebus napisał(a):Coś mi się porąbało i mój post z 12.27 wylądował tutaj a nie w awanse poziome-nasz sprzeciw
:roll:

A jak pogoda w Sulęcinie? może to przez to :grin:
Jarosiński

Postprzez Alicja » piątek, 6 czerwca 2008, 14:17

Maltazar napisał(a):Mam pytanie. Czy mogę wysłać za zgodą kolegów maila ze swojego kompa ale z ich nazwiskami pod petycją ? Technicznie będzie mi łatwiej bo każdy chce wysłać tylko tłumaczą, że są komputerowymi cieniasami. Wydaje mi się , że ta forma jest dopuszczalna bo liczy sie autor petycji a nie skrzynka nadawcza.

P.S.

To m. in. dzięki forum zgłębiam swoją wiedzę i umiejętności w zakresie obsługi kompa i nie tylko ale nigdy Ci tego nie zapomnę :mrgreen: , że to Ty Maltazarze mnie tu zalogowałeś. Idź i czyń tak dalej.......
Pozdrawiam.
Alicja

Postprzez Marred » piątek, 6 czerwca 2008, 14:17

Wysłałem oraz pomogłem w wysłaniu 8 sędziom z mojego Sądu. W poniedziałek pomogę 6 pozostałym i będę mógł zameldować , iż zadanie wykonało 100% obsady.

P.S.
Pamiętajcie o koleżankach i kolegach , którzy petycje chcieliby wysłać ale jeszcze technicznie nie mogą sobie z tym w większym czy mniejszym zakresie poradzić. Moim zdaniem stanowią oni znaczącą większość całego naszego korpusu.
Marred
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Jarosiński » piątek, 6 czerwca 2008, 14:19

Nie mogę odczytać teraz poczty.
Twój list 'sędziowie' odczytam po powrocie.

--
Poczta Sejmu RP
Pan poseł Mularczyk jeszcze nie wrócił :sad:
Jarosiński

Postprzez michal » piątek, 6 czerwca 2008, 14:33

poszło i ode mnie
michal
asesor
asesor

Postprzez ossa » piątek, 6 czerwca 2008, 14:33

Jarosiński napisał(a):Nie mogę odczytać teraz poczty.

--
Poczta Sejmu RP

U mnie też jeszcze nie wrócił.... :wink:
ossa
VIP
VIP

Postprzez filip407 » piątek, 6 czerwca 2008, 14:41

u mnie także poszło (mimo drobnej :mrgreen: niechęci do niektórych nazwisk). pozdrawiam
filip407
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez procontra » piątek, 6 czerwca 2008, 14:46

Maltazar napisał(a):Mam pytanie. Czy mogę wysłać za zgodą kolegów maila ze swojego kompa ale z ich nazwiskami pod petycją ? Technicznie będzie mi łatwiej bo każdy chce wysłać tylko tłumaczą, że są komputerowymi cieniasami. Wydaje mi się , że ta forma jest dopuszczalna bo liczy sie autor petycji a nie skrzynka nadawcza.

P.S.

Nie łudź się; Ministerstwo w oficjalnym komunikacie zapewne zliczy ilość adresów z jakich wysyłano maile :mrgreen:
procontra
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Jac » piątek, 6 czerwca 2008, 15:09

Ja również wysłałem.
Jac
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez mati » piątek, 6 czerwca 2008, 15:49

wysłałem na wszystkie adresy ,nawet te podane w dziale awanse poziome-kolejne protesty
mati
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez wodniczka » piątek, 6 czerwca 2008, 16:22

ossa napisał(a):
Jarosiński napisał(a):Nie mogę odczytać teraz poczty.

--
Poczta Sejmu RP

U mnie też jeszcze nie wrócił.... :wink:

o 16.00 nadal Pana Posła nie ma :)
wodniczka

Postprzez AQUA » piątek, 6 czerwca 2008, 16:23

Tego typu akcji protestacyjnej akurat nie popieram, gdyż:

1. nasze petycje wylądują w sejmowych koszach bez czytania;
2. ustawa o zmianie ustawy o zmianie ustawy... bez względu na treść naszych maili zostanie przez sejm uchwalona,

ergo:

nasze wysiłki zostaną docenione TYLKO przez nas. :sad:

Pozdrawiam :smile:
AQUA
VIP
VIP

Postprzez iga » piątek, 6 czerwca 2008, 16:30

ludzka napisał(a): Doszłam jednak do wniosku, że akcja ta, w założeniu prosta i krótka, ma zwrócić uwagę na bardzo poważną kwestię, jaką jest naruszenie przez władzę wykonawczą art. 123 ust. 1 Konstytucji RP. Naruszenie Konstytucji przez rząd, który wielu z nas obdarzyło zaufaniem wyrażonym w głosowaniu w poprzenich wyborach.

Jak tak dalej pójdzie - nie będzie przepisu w konstytucji, którego się przestrzega :mrgreen:
iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez jankal » piątek, 6 czerwca 2008, 16:31

czy nie powinniśmy pomyśleć już o przygotowaniu pisma do Prezydenta o zawetowaniu ustawy lub skierowaniu jej do Trybunału Konstytucyjnego !!!
W końcu Prezydent podpisał ustawę wprowadzającą zmiany i kilkakrotnie deklarował poparcie dla naszych postulatów płacowych. Może nadszedł czas by powiedzieć sprawdzam ?
jankal
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Dreed » piątek, 6 czerwca 2008, 16:31

jankal napisał(a):czy nie powinniśmy pomyśleć już o przygotowaniu pisma do Prezydenta o zawetowaniu ustawy lub skierowaniu jej do Trybunału Konstytucyjnego !!!
W końcu Prezydent podpisał ustawę wprowadzającą zmiany i kilkakrotnie deklarował poparcie dla naszych postulatów płacowych. Może nadszedł czas by powiedzieć sprawdzam ?

Pismo już jest od dawna..... :wink:
Dreed
Site Admin
Site Admin

Obrazy: 7
Obrazy: 7
Kim jestem ?: Zły admin

Postprzez Zdenek » piątek, 6 czerwca 2008, 17:29

Dreed napisał(a):
jankal napisał(a):czy nie powinniśmy pomyśleć już o przygotowaniu pisma do Prezydenta o zawetowaniu ustawy lub skierowaniu jej do Trybunału Konstytucyjnego !!!

Pismo już jest od dawna..... :wink:

Dzięki Dreed Ty jak zwykle dużo wiesz i krzepisz Nas tą organizacyjną wiedzą i działaniami.
A co do wątpliwości AQY odnośnie tej formy protestu to ja ich nie mam. Każda forma każdy przejaw Naszego Protestu zbliża nas do upragnionego celu zmian których żądamy. Nie sądzę, żeby wszyscy adresaci nie czytali poczty lub od razu ją kasowali. Pewnie wykasują następne listy o tej samej treści ale jeden choćby z ciekawości "a czego chcą znów ci sędziowie"przeczytają.

Każdy protest się liczy Aqa przekonaj się, że warto. I tak Cię podziwiam za zaangażowanie Zdenek.

Oj :oops: Aqua zapomniałem poprawnie pisać Aqua. Przepraszam. :mrgreen:
Zdenek
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez K.Ierownik » piątek, 6 czerwca 2008, 18:13

Ja jak już pisałem wcześniej, też miałem opory przy wysyłaniu maila do niektórych posłów, których nie szczególnie cenię za ich poglądy i działalnośc. Potem pomyslałem sobie, że przecież tym razem to ja ich próbuję wykorzystac i to w słusznej na dodatek sprawie. Z tą myślą od razu zrobiło mi się lepiej.
K.Ierownik

Postprzez grabka » piątek, 6 czerwca 2008, 18:17

K.Ierownik napisał(a):Ja jak już pisałem wcześniej, też miałem opory przy wysyłaniu maila do niektórych posłów, których nie szczególnie cenię za ich poglądy i działalnośc. Potem pomyslałem sobie, że przecież tym razem to ja ich próbuję wykorzystac i to w słusznej na dodatek sprawie. Z tą myślą od razu zrobiło mi się lepiej.

Miałam podobne dylematy, ale wysłałam, także do wszystkich posłów z naszego okregu, jeden to nawet mój dobry znajomy :mrgreen:
grabka
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez vanilka » piątek, 6 czerwca 2008, 19:01

Wysłałam, bo przecież "w jedności siła".
Ostatnio edytowano piątek, 6 czerwca 2008, 20:17 przez vanilka, łącznie edytowano 1 raz
vanilka
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez K.Ierownik » piątek, 6 czerwca 2008, 19:10

grabka napisał(a):
K.Ierownik napisał(a):Ja jak już pisałem wcześniej, też miałem opory przy wysyłaniu maila do niektórych posłów, których nie szczególnie cenię za ich poglądy i działalnośc. Potem pomyslałem sobie, że przecież tym razem to ja ich próbuję wykorzystac i to w słusznej na dodatek sprawie. Z tą myślą od razu zrobiło mi się lepiej.

Miałam podobne dylematy, ale wysłałam, także do wszystkich posłów z naszego okregu, jeden to nawet mój dobry znajomy :mrgreen:

A ja jednak jednego ominąłem. Pewnie wiesz którego.
K.Ierownik

Postprzez praefectus » piątek, 6 czerwca 2008, 19:13

Poszło.

grabka napisał(a):Miałam podobne dylematy, ale wysłałam, także do wszystkich posłów z naszego okregu, jeden to nawet mój dobry znajomy :mrgreen:

Grabka, czemu tak słabo lobbujesz u znajomego? Oglądałem ostatnio pasek wynagrodzenia i bez zmian! :mrgreen:
Ostatnio edytowano piątek, 6 czerwca 2008, 20:18 przez praefectus, łącznie edytowano 1 raz
praefectus
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AWANSE POZIOME - kolejne akcje !!!