www.tv.iustitia.pl

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Postprzez jarocin » środa, 21 września 2011, 14:07

A tu o tym jak się sądzi ważnych ludzi we Francji.
Czy ma to związek z ocenami dla niepoprawnych politycznie, o czym mowa w naszym nagraniu?

http://fakty.interia.pl/swiat/news/dziw ... wy,1697850
jarocin

Postprzez censor » środa, 21 września 2011, 14:35

jarocin napisał(a):Czy ma to związek z ocenami dla niepoprawnych politycznie
Tak
Przy takiej pozycji organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości, jak np. we Włoszech, taki "lajtowy" proces nie byłby możliwy. A może nawet na Ukrainie (casus ostatnich dni).
Ocen okresowych sędziów nie wymyśliły nawet władze PRL. To zamach na niezawisłość sądów. Za wszelką cenę i wszelkimi sposobami nie można dopuścić do ich wprowadzenia. Ostatnie odkrycie kart potwierdziło: to rezygnacja z zasady nieusuwalności sędziów.
censor
VIP
VIP

Postprzez monikissima » środa, 21 września 2011, 15:36

Nie widziałam jeszcze tych filmów, ale widziałam kicię w Wydarzeniach i uważam, że jej prezencja, dykcja, głos predysponują ją do wypowiedzi w audiowizualnych mediach z ramienia IS.
monikissima

Postprzez jarocin » środa, 21 września 2011, 16:11

monikissima napisał(a):Nie widziałam jeszcze tych filmów, ale widziałam kicię w Wydarzeniach i uważam, że jej prezencja, dykcja, głos predysponują ją do wypowiedzi w audiowizualnych mediach z ramienia IS.

Nie bez powodu jest w Zespole Medialnym :mrgreen:
Szkoda tylko, że wśród warszawiaków tak mało chętnych do zaangażowania się w działalność dla IS - czy to w tym czy innym zespole. Ja mam w zanadrzu jeszcze kilka pomysłów, tylko ludzi brak...
jarocin

Postprzez IURISTA » środa, 21 września 2011, 16:27

mam nadzieję że oddający krew zabierając samochód .... pracy w sądzie już nie wykonywał (byłby to sprzeczne z zaleceniami lekarskimi )

oddający krew spożył należny mu posiłek regeneracyjny (6 szt. czekolad,batonik i napój w kartoniku) i oddalił się w nieznanym kierunku..... <lol>
IURISTA
IURISTA
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez rudy kot » środa, 21 września 2011, 16:40

monikissima napisał(a):Nie widziałam jeszcze tych filmów, ale widziałam kicię w Wydarzeniach i uważam, że jej prezencja, dykcja, głos predysponują ją do wypowiedzi w audiowizualnych mediach z ramienia IS.

Moniiii jak mogłaś... <foch>
rudy kot
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez adela » środa, 21 września 2011, 18:08

IURISTA napisał(a):
mam nadzieję że oddający krew zabierając samochód .... pracy w sądzie już nie wykonywał (byłby to sprzeczne z zaleceniami lekarskimi )

oddający krew spożył należny mu posiłek regeneracyjny (6 szt. czekolad,batonik i napój w kartoniku) i oddalił się w nieznanym kierunku..... <lol>

I wzbudził największą sympatię u tzw. społeczeństwa :-D Nie bez powodu ;)

[ Dodano: Sro Wrz 21, 2011 6:09 pm ]
jarocin napisał(a):Szkoda tylko, że wśród warszawiaków tak mało chętnych do zaangażowania się w działalność dla IS - czy to w tym czy innym zespole. Ja mam w zanadrzu jeszcze kilka pomysłów, tylko ludzi brak...

No właśnie. Agni? Ktoś jeszcze? Czekamy.
adela
Moderator
Moderator

Obrazy: 0

Postprzez Volver » środa, 21 września 2011, 20:02

adela napisał(a):No właśnie. Agni? Ktoś jeszcze? Czekamy.

;) ;)
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Postprzez Agni » środa, 21 września 2011, 21:00

Zgłaszam się ku chwale służby! ;) ale, Jarocin, liczę na posiłki regeneracyjne.. :twisted:
Agni
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez adela » środa, 21 września 2011, 21:07

Agni napisał(a):Zgłaszam się ku chwale służby! ;) ale, Jarocin, liczę na posiłki regeneracyjne.. :twisted:

:-D <brawo> No to pora na przeszkolenie.
adela
Moderator
Moderator

Postprzez monikissima » środa, 21 września 2011, 21:48

Gratuluję obu filmów!

Film z 19.09. ślamazarnie mi się buforuje. Obejrzę z jakiegoś szybszego kompa. Wojtek bardzo dobrze się przygotował do wystąpienia i bardzo dobrze wypadł. Łukasz pod koniec zaczepnie, zaczepnie było tam, gdzie powinno być. Dobrze, dobrze.

Jedno sformułowanie uraziło ucho, ale nie dotyczy to wymienionych panów.
monikissima

Postprzez Pudlonka » środa, 21 września 2011, 22:40

IURISTA napisał(a):

ulżyło mi :mrgreen: ;)

tak poza tym to pełen podziw za poświęcony czas i nakład pracy dla całego zespołu <brawo>
Ostatnio edytowano środa, 21 września 2011, 23:17 przez Pudlonka, łącznie edytowano 1 raz
Pudlonka
VIP
VIP

Postprzez anpod » czwartek, 22 września 2011, 04:10

Kicia, świetny wywiad z sędziami z Europy :) chociaż konkluzja z niego mi się nasuwa jedna, że wszędzie jest podobna bryndza ;)

Mam tylko jedną sugestię co do pracy operatora, albo ustawienia - przeprowadzający wywiad/dziennikarz. Trochę za bardzo przycięta jesteś, albo powinna kamera przesuwać się w toku wypowiedzi, albo byc tak ustawiona, zeby było obie postaci widać jednocześnie :)

ale, skoro takie uwagi mi się pojawiają, zahaczające już pewnie o bardziej profesjonalne dziennikarstwo, to znaczy, że jest naprawdę dobrze :)
aby pomóc, wystarczy kliknąć - dzieciom :) psiakom :) chorym :)
anpod
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez rudy kot » wtorek, 11 października 2011, 18:22

W imieniu Zespołu Informacyjnego mam zaszczyt przedstawić nową stronę internetową naszej telewizji ;)

proszę szukać pod adresem www.tviustitia.pl lub www.tv.iustitia.pl

Na stronie jest także kolejny film z serii wywiadów z sędziami zagranicznymi, tym razem na temat relacji między sądami a politykami.

Zachęcam do jego obejrzenia i do zastanowienia się nad swobodą i szczerością wypowiedzi zagranicznych rozmówców na temat ich polityków ;)

PS bardzo dziekuję za wszystkie uwagi jakie zgłosiliście na temat naszych filmów. Cały czas staramy się doskonalić nasz warsztat i weźmiemy je pod uwagę przy kręceniu i montowaniu kolejnych.
rudy kot
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez iga » wtorek, 11 października 2011, 18:45

pięknie :-D
iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez Pudlonka » wtorek, 11 października 2011, 18:54

II cześć raczej winna być niedostępna dla naszych polityków ;)

a tak poza tym świetny materiał <brawo>
Pudlonka
VIP
VIP

Postprzez okapi » wtorek, 11 października 2011, 19:56

nieżle ,tak TRZYMAĆ ,tylko dlaczego ;) :
w
Debata na temat zamrożenia wynagrodzeń sędziów
„Może mamy zatrzymać sądy, Panie Ministrze” – o wynagrodzeniach sędziów mówi m.in. sędzia Waldemar Żurek

a zdjecie jest moje ? <rotfl> <luzik>
okapi

Postprzez jarocin » wtorek, 11 października 2011, 20:00

okapi napisał(a):nieżle ,tak TRZYMAĆ ,tylko dlaczego ;) :
w
„Może mamy zatrzymać sądy, Panie Ministrze” – o wynagrodzeniach sędziów mówi m.in. sędzia Waldemar Żurek

widocznie masz większe parcie na szkło <rotfl>
jarocin

Postprzez Lilith » wtorek, 11 października 2011, 20:05

okapi napisał(a):nieżle ,tak TRZYMAĆ ,tylko dlaczego ;) :
w

Niestety nie mamy na to wpływu (tymczasem). Program sam wybiera zdjęcie. Widocznie twoje spodobało mu się najbardziej :-D
Lilith

Postprzez okapi » wtorek, 11 października 2011, 20:09

:oops: :oops: :oops:
rany..dziś wysłałem adelce nasze materiały z lekcji w ramach akcji edukacyjnej.. :oops: znów sie wylansuję <luzik>

a na poważnie TV sędziów to super pomysł <radocha> :!: na miarę kwartalnika..duży + dla jarocina i całej redakcji a zwłaszcza rudego kota który(a) wypada w wywiadach wręcz zniewalająco ;)
Ostatnio edytowano wtorek, 11 października 2011, 20:10 przez okapi, łącznie edytowano 1 raz
okapi

Postprzez Ama » wtorek, 11 października 2011, 21:24

dzięki kocie :D jak zwykle świetnie <brawo>
Ama
Moderator
Moderator

Postprzez Alicja » wtorek, 11 października 2011, 21:41

Doprawdy brak mi słów, żeby wyrazić mój podziw dla Pani reporterki, dla jej kunsztu, elokwencji, a i prezencji :cool:
Wyrazy uznania dla całego zespołu medialnego za ciężką pracę <brawo> , oby starczyło Wam chęci i siły do dalszej pracy :))
Szczerze polecam, bo warto zobaczyć <okok>
Alicja

Postprzez kazanna » wtorek, 11 października 2011, 22:09

moja propozycja na czołówkę osobnego działu pt " wieści z Sejmu i Rządu "
Obrazek

a na serio - z taką drużyna ruszamy na podbój netu :
Obrazek
"Nie narzucaj światu swojego formatu."
Sztaudynger
kazanna
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Jestem fanem tego forum :)

Postprzez TEZ » środa, 12 października 2011, 11:15

A może zmienić nazwę na TV IUSTITIA?
Wydaje mi się, że brzmi zgrabniej...
Wyobraźmy sobie relację na żywo... Nasza Reporterka na zakończenie mówi: Rudy Kot - TV Iustitia :mrgreen: Prawda że brzmi lepiej niż: Rudy Kot - Telewizja Iustitia :cool:

A ta w ogóle i w szczególe to WIELKIE GRATULACJE!!! Jest czytelnie, elegancko, nowocześnie, z gustem. Od razu widac, że stoją za tym sędziowie :mrgreen: <brawo>
TEZ

Postprzez Michał 007 » środa, 12 października 2011, 15:35

Bardzo mi się podoba! :-D
... i nie damy nikomu zawłaszczyć [shadow=red]naszej[/shadow] TV! :twisted:
Michał 007
VIP
VIP

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do INFORMACJA !!!!!!!!!!! WAŻNE !!!!!!!!