Strona 1 z 1

Zamiar obwieszczenia?

PostNapisane: czwartek, 31 sierpnia 2017, 14:19
przez Wernisan
Dzień dobry!
Chciałbym zapytać, o co chodzi w tego typu ogłoszeniach o "zamiarze obwieszczenia o wolnych stanowiskach sędziowskich":

https://ms.gov.pl/pl/ogloszenia/news,96 ... lnych.html

W Monitorze Polskim nie ma żadnego obwieszczenia, a już wcześniej było podobne ogłoszenie:

http://www.kancelaria.lex.pl/czytaj/-/a ... dziowskich

i tu też do dziś nie ma nic w Monitorze Polskim.

O co tu chodzi?

Re: Zamiar obwieszczenia?

PostNapisane: czwartek, 31 sierpnia 2017, 14:24
przez suzana22
O to, że w pierwszej kolejności na to stanowisko mogą się zgłaszać sędziowie, którzy ubiegają się o przeniesienie na inne miejsce służbowe. Dopiero jeśli stanowisko nie zostanie obsadzone takim sędzią przenoszonym na jego wniosek, to będzie ogłaszane w Monitorze.

Re: Zamiar obwieszczenia?

PostNapisane: czwartek, 31 sierpnia 2017, 14:30
przez Wernisan
Dziękuję za szybką i rzeczową odpowiedź.

Re: Zamiar obwieszczenia?

PostNapisane: czwartek, 31 sierpnia 2017, 14:32
przez wanam
Zostanie obwieszczone, jak się KRS zmieni ;)

Re: Zamiar obwieszczenia?

PostNapisane: środa, 20 września 2017, 10:19
przez Karsa
Art. 75b USP.