Poznań nie będzie stał z boku !!!

Tutaj zapraszamy każdego po rejestracji - przedstawiamy się, poznajemy

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Re: Poznań nie będzie stał z boku !!!

Postprzez Modern_judge » piątek, 6 lipca 2018, 10:26

Tomasz Zawiślak napisał(a):
bladyswit napisał(a):I do tego Niespodziewany Gość!

A to mnie zaintrygowaleś :)

Pewnych rzeczy nie pisze się bardziej szczegółowo na Forum, bo jak pewnie zauważyłeś, są tu szumowiny, które wszystko wynoszą do mediów.
Ważne są tylko czyny odważne.
Modern_judge
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Modern_judge

Postprzez magdam » piątek, 6 lipca 2018, 10:29

Modern_judge napisał(a):(...)
Pewnych rzeczy nie pisze się bardziej szczegółowo na Forum, bo jak pewnie zauważyłeś, są tu szumowiny, które wszystko wynoszą do mediów.

A niektóre do prezesów "dobrej" zmiany.
magdam
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Magda Modrzyńska

Postprzez Modern_judge » piątek, 6 lipca 2018, 10:33

magdam napisał(a):
Modern_judge napisał(a):(...)

A niektóre do prezesów "dobrej" zmiany.

No sama widzisz.
Modern_judge
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez ropuch » piątek, 6 lipca 2018, 13:39

Modern_judge napisał(a):

Skoro już używasz tego typu bluzgów to miej choć odwagę skierować je pod konkretnym adresem ... :roll:
ropuch

Postprzez Modern_judge » piątek, 6 lipca 2018, 13:43

ropuch napisał(a):
Modern_judge napisał(a):

Skoro już używasz tego typu bluzgów to miej choć odwagę skierować je pod konkretnym adresem ... :roll:

Ten, kto wyniósł wpis jara o Polexicie, który po dwóch godzinach znalazł się na TT Iustitii, potem na Kodziarskim portalu, by w końcu trafić do Strokrotki. Nie wiem kto to uczynił, raczej jest to nie do ustalenia, ale wiem, że jest szumowiną, która jest (była) na Forum tamtego dnia. Szumowiną i donosicielem. Nazywam rzeczy po imieniu. Tak już mam.
Modern_judge
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez ropuch » piątek, 6 lipca 2018, 13:52

Modern_judge napisał(a):
ropuch napisał(a):
Modern_judge napisał(a):

Ten, kto wyniósł wpis jara o Polexicie, który po dwóch godzinach znalazł się na TT Iustitii, potem na Kodziarskim portalu, by w końcu trafić do Strokrotki. Nie wiem kto to uczynił, raczej jest to nie do ustalenia, ale wiem, że jest szumowiną, która jest (była) na Forum tamtego dnia. Szumowiną i donosicielem. Nazywam rzeczy po imieniu. Tak już mam.

No to śmiało Modernie nazwij owego użytkownika z nika choćby ...

Rzucasz tymi oskarżeniami już od dłuższego czasu na prawo i lewo i to pomimo pisania Ci, że niektóre działy forum są otwarte bez logowania, że na forum od lat zarejestrowani są nie tylko sędziowie ale też np. dziennikarze, którzy wykorzystują nasze wpisy ... ale nie lepiej uprzeć się przy swoim ...

Ten konkretny wpis Jara umieszczony został przez Niego pierwotnie w dziale "Pisą o nas w czerwcu", w więc dostępnym bez logowania. Przeniesiony został dopiero po tym jak znalazł się na tt Iustitii. Tak było o ile oczywiście pamięć mnie nie zawodzi. Więc dostęp do niego miał w zasadzie każdy użytkownik internetu.
Ale nie lepiej wyzywać na prawo i lewo bo tak prościej i pasuje do koncepcji ...
ropuch

Postprzez Geralt » piątek, 6 lipca 2018, 14:03

ropuch napisał(a):
Modern_judge napisał(a):Ten, kto wyniósł wpis jara o Polexicie, który po dwóch godzinach znalazł się na TT Iustitii, potem na Kodziarskim portalu, by w końcu trafić do Strokrotki. Nie wiem kto to uczynił, raczej jest to nie do ustalenia, ale wiem, że jest szumowiną, która jest (była) na Forum tamtego dnia. Szumowiną i donosicielem. Nazywam rzeczy po imieniu. Tak już mam.

No to śmiało Modernie nazwij owego użytkownika z nika choćby ...

Rzucasz tymi oskarżeniami już od dłuższego czasu na prawo i lewo i to pomimo pisania Ci, że niektóre działy forum są otwarte bez logowania, że na forum od lat zarejestrowani są nie tylko sędziowie ale też np. dziennikarze, którzy wykorzystują nasze wpisy ... ale nie lepiej uprzeć się przy swoim ...

Ten konkretny wpis Jara umieszczony został przez Niego pierwotnie w dziale "Pisą o nas w czerwcu", w więc dostępnym bez logowania. Przeniesiony został dopiero po tym jak znalazł się na tt Iustitii. Tak było o ile oczywiście pamięć mnie nie zawodzi. Więc dostęp do niego miał w zasadzie każdy użytkownik internetu.
Ale nie lepiej wyzywać na prawo i lewo bo tak prościej i pasuje do koncepcji ...

Nie wiemy, kto wyniósł, ale wiemy kto pierwszy opublikował na TT... i kto pierwszy przypisał na TT wpis do nazwiska... :/:

I wiadomo również, kto kopiuje tutejsze wpisy na FIS i FWS... dla ułatwienia - jest to ta sama osoba, która w roku 2013 kopiowała wpisy z Forum Zarządu. Stare szpiegowskie zwyczaje nie rdzewieją... :/:
Ostatnio edytowano piątek, 6 lipca 2018, 14:11 przez Geralt, łącznie edytowano 1 raz
IUDEX.PL - Portal informacyjny dla sędziów i o sędziach

Facebook: https://www.facebook.com/iudexpl-498591913823548/
Geralt
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Modern_judge » piątek, 6 lipca 2018, 14:07

Za dużo nerwów Ropuszku. Przedstawię Ci to logicznie, ponieważ może to Cię przekona:
1) celebryta jaro pisze posta o Polexicie,
2) po 2 godzinach post jest expressis verbis zacytowany na TT Iustitii, umieszczony przez użytkownika "SSP Iustitia" i powstaje dyskusja (właściwie dialog), w wyniku którego wskazywane jest wprost imię i nazwisko jara (również przez użytkownika - "SSP Iustitia")
3) następnego dnia znalazł się na parakodziarskim portalu
4) po kilku dniach został expressis verbis zacytowany przez red. Olejnik

Właściwie dwa ostatnie punkty są irrelewantne.

Prowadzi to do wniosku, że:
a) post został przekopiowany ze strony
b) post został umieszczony na TT
c) ktoś, kto go umieszczał na TT miał tekst przekopiowany
d) niekoniecznie "ktoś" z pkt c go przekopiował
e) na pewno ktoś, kto był na forum, czy to jako gość, czy to jako user, post wykopiował z forum
f) ten "ktoś" z pkt e jest szumowiną.

Nie doszukuj się proszę drugiego dna.

Jest jeszcze jedno rozwiązanie logiczne tej zagadki: post sędziego celebryty samoistnie przekopiował się na TT Iustitii.

Proszę ponadto Szanownego Moderatora o przeniesienie tej dyskusji do wątku "O donosach sędziowskich", czyli tam, gdzie jej miejsce.
Modern_judge
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez ropuch » piątek, 6 lipca 2018, 15:07

Wpis Jara na forum mógł przeczytać dosłownie każdy.

A domysły nie uzasadniają rzucania obelgami ... :roll:
ropuch

Postprzez Geralt » piątek, 6 lipca 2018, 15:40

ropuch napisał(a):Wpis Jara na forum mógł przeczytać dosłownie każdy.

A domysły nie uzasadniają rzucania obelgami ... :roll:

Ale nie każdy mógł go umieścić na TT IS :-P

Geralt
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Volver » piątek, 6 lipca 2018, 18:38

Cenne jest także, że idea FIFy jest uniwersalna i po prostu ujmuje ludzi co widać po zgłoszeniach na jej kolejną edycję.
Po raz kolejny zapytuję- kto ma fotkę z tortem FIFy 2018 :D :D :D
pilnie poszukiwana!Volver
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Postprzez Darkside » piątek, 6 lipca 2018, 19:03

Ropuch to że screeny z tego miejsca latają po różnych miejscach jest powszechnie wiadome. Nie ma sensu udawać, że jest inaczej. I nie pisz mi abym pisał gdzie i jak bo bez sensu wdawać sie w takie dyskusje i mimo wszystko trzeba chociaż w minimalnym stopniu się szanować.

Modi nie zapominaj się w krytyce, ok ?

Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka
No pain no gain!

Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego.
Darkside
Junior admin
Junior admin

Kim jestem ?: Jestem sobie

Postprzez Volver » piątek, 6 lipca 2018, 19:34

Darkside napisał(a):Ropuch to że screeny z tego miejsca latają po różnych miejscach jest powszechnie wiadome. Nie ma sensu udawać, że jest inaczej. I nie pisz mi abym pisał gdzie i jak bo bez sensu wdawać sie w takie dyskusje i mimo wszystko trzeba chociaż w minimalnym stopniu się szanować.

Jak zwykle (ostatnio ;) ) w punkt ;)
Vivat FIFa 2018 <rotfl> <rotfl> <rotfl> <rotfl>
"Jeżeli już coś postanowić,to z głębokiego po dobrym myśleniu przekonania"Daniel Kerias.
Volver
VIP
VIP

Postprzez abak » piątek, 6 lipca 2018, 21:17

ropuch przychylam Darkowi i powiem tylko tyle Modi napisał jasno osoba z pkt e czyli użytkownik albo gość
a to że ulubionym sportem niektórych jest nagminne i uważne czytanie i kopiowanie tego forum jest nawet dla mnie oczywiste
a dowody można znaleźć ............ wystarczy poszukać ........
Est modus in rebus, sunt certi denique fines
Horacy Satyry
abak
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: RACZEJ KIM NIE JESTEM? :(, sędzią :(

Postprzez Modern_judge » piątek, 6 lipca 2018, 23:36

Proszę raz jeszcze o przeniesienie tej dyskusji do innego wątku. Kopiści niech się wstydzą.
Modern_judge
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez ropuch » piątek, 6 lipca 2018, 23:45

Darkside napisał(a):Ropuch to że screeny z tego miejsca latają po różnych miejscach jest powszechnie wiadome. Nie ma sensu udawać, że jest inaczej. I nie pisz mi abym pisał gdzie i jak bo bez sensu wdawać sie w takie dyskusje i mimo wszystko trzeba chociaż w minimalnym stopniu się szanować.

No i co z tego, że latają ? Zawsze latały od lat tak było ... jakoś wcześniej nikogo od szumowin z tego powodu nie nazywał :roll:
ropuch

Postprzez Modern_judge » sobota, 7 lipca 2018, 00:15

ropuch napisał(a):

No i co z tego, że latają ? Zawsze latały od lat tak było ... jakoś wcześniej nikogo od szumowin z tego powodu nie nazywał :roll:

A ja nazywam. Powtarzam, są to szumowiny i donosiciele. Sorry Darkside. Ale rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Szkoda, że Ropuch tego nie dostrzega.
Modern_judge
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Darkside » sobota, 7 lipca 2018, 10:33

ropuch napisał(a):

Czyli nie jesteś już zdziwiony? To dobrze.

Modi nazwał to dość dosadnie, ale czy bardzo się myli?

To co jakiś czas temu było dla większości nie do pomyślenia /bo były jednostki które od kiedy pamiętam lubiły szpiegować itp/ teraz stało się normą.

Wyprzedzając kwestie kampanii bilbordowej, to co uchodzi politykom, w mojej ocenie sędziom nie przystoi.

A co do obecnego donosicielstwa, robienia screenów tu, na fb i cholera wie jeszcze gdzie, rozsyłania zdjęć z fb z idiotycznymi komentarzami, wyciągania starych brudów to metody godne !@#$%^&* takie widać czasy nastały.

No pain no gain!

Boże! Proszę, daj mi siłę, abym pogodził się z tym, czego zmienić nie mogę; odwagę, abym zmienił to, co zmienić mogę i mądrość, abym potrafił odróżnić jedno od drugiego.
Darkside
Junior admin
Junior admin

Kim jestem ?: Jestem sobie

Postprzez Włóczykij » sobota, 7 lipca 2018, 10:49

To zroóbmy tu wątek z takiej działalności, by w końcu z nazwisk było wiadomo kto tak działa i jakżeż godne funkcje mu powierzono, w tym działa kreowany jako przedstawiciel sędziów.
Ps. a swoją drogą Modern jak definiujesz "szumowina", bo to specyficzne określenie.
Każdemu zapewnia się wolność wyrażania swoich poglądów (art. 54 Konstytucji RP)
Każdy ma prawo do wolności wyrażania opinii. Prawo to obejmuje wolność posiadania
poglądów oraz otrzymywania i przekazywania informacji i idei (art. 10 EKPC)

? http://www.rp.pl/Opinie/304129969-Gwiaz ... w-KRS.html
? https://prawo.gazetaprawna.pl/artykuly/ ... eniem.html
Włóczykij
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: sobą

Postprzez abak » sobota, 7 lipca 2018, 11:26

Tak ropuchu jak kali ukraść krowę.... <brawo>
Est modus in rebus, sunt certi denique fines
Horacy Satyry
abak
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: RACZEJ KIM NIE JESTEM? :(, sędzią :(

Postprzez Geralt » sobota, 7 lipca 2018, 12:09

Darkside napisał(a):
ropuch napisał(a):

Czyli nie jesteś już zdziwiony? To dobrze.

Modi nazwał to dość dosadnie, ale czy bardzo się myli?

To co jakiś czas temu było dla większości nie do pomyślenia /bo były jednostki które od kiedy pamiętam lubiły szpiegować itp/ teraz stało się normą.

Wyprzedzając kwestie kampanii bilbordowej, to co uchodzi politykom, w mojej ocenie sędziom nie przystoi.

A co do obecnego donosicielstwa, robienia screenów tu, na fb i cholera wie jeszcze gdzie, rozsyłania zdjęć z fb z idiotycznymi komentarzami, wyciągania starych brudów to metody godne !@#$%^&* takie widać czasy nastały.

Modern napisał zbyt dosadnie, ale co do istoty się nie myli... :/:

Geralt
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez dan251 » sobota, 7 lipca 2018, 13:00

Nadszedł najwyższy czas na zmiany
dan251
praktykant
praktykant

Postprzez jaro123 » sobota, 7 lipca 2018, 15:57

dan251 napisał(a):Nadszedł najwyższy czas na zmiany

Od 2008 roku i tylko jeden wpis??? <szok> Naprawdę jestem w szoku i liczę na Twoje zaangażowanie. <luzik>
A poza tym uważam, że tylko spłaszczenie struktury sądów powszechnych i zrównanie w statusie wszystkich sędziów sądów powszechnych są w stanie zmienić na lepsze polskie sądownictwo.
jaro123
VIP
VIP

Postprzez ropuch » sobota, 7 lipca 2018, 16:13

Modern_judge napisał(a):
ropuch napisał(a):

A ja nazywam. Powtarzam, są to szumowiny i donosiciele. Sorry Darkside. Ale rzeczy trzeba nazywać po imieniu. Szkoda, że Ropuch tego nie dostrzega.

Hm ... <mysli>
ropuch

Postprzez ropuch » sobota, 7 lipca 2018, 16:16

Włóczykij napisał(a):To zroóbmy tu wątek z takiej działalności, by w końcu z nazwisk było wiadomo kto tak działa i jakżeż godne funkcje mu powierzono, w tym działa kreowany jako przedstawiciel sędziów.
Ps. a swoją drogą Modern jak definiujesz "szumowina", bo to specyficzne określenie.

Ja jestem za. Proszę bardzo jak ktoś coś ma to niech pisze konkretnie i po nazwisku a nie zgrywa gieroja przed klawiaturą <okok>
ropuch

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Poznajemy się