AWANSE POZIOME - APELUJEMY DO POSŁÓW !!!

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Postprzez filip407 » środa, 10 grudnia 2008, 20:56

wysłałem. zobaczymy, jaki będzie efekt...
filip407
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez AQUA » środa, 10 grudnia 2008, 22:10

filip407 napisał(a):a ja wczoraj wysłałem listę, dzisiaj zrobiłem to ponownie i cały czas oba pw mam w elementach "do wysłania", a nie w "wysłanych". od wczoraj nikt nie chce tego odebrać... :cry: :cry: :cry:

Ja bym się tym nie martwiła raczej, bo to świadczy wyłącznie o tym, że nasz Szanowny Admin stracił na chwilę przepustowość :mrgreen:

Filip,

nie przejmuj się, nie wysyłaj po raz kolejny i poczekaj jeszcze trochę- Dreed na 200% odbierze.

Moje pw też jeszcze kwitnie chwilowo w nieodebranych.

Pozdr. :wink:
AQUA
VIP
VIP

Postprzez Dreed » środa, 10 grudnia 2008, 22:48

filip407 napisał(a):wysłałem. zobaczymy, jaki będzie efekt...

wszystkie PW mam :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ponieważ nie chciałem wprowadzać sobie bałaganu :mrgreen: , nie zamykałem listy. Dlatego istnieje możliwośc, że któreś z PW nie zostało otworzone, ale na pewno doszło :wink:

Maila wysyłam jutro w godzinach południowych - dlatego spóźnialscy mają jeszcze chwileczkę czasu :mrgreen:
Dreed
Site Admin
Site Admin

Obrazy: 7
Kim jestem ?: Zły admin

Postprzez filip407 » czwartek, 11 grudnia 2008, 00:26

uff, doszło. kamień z serca... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
filip407
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez kreska » czwartek, 11 grudnia 2008, 01:56

Wysłałam, trochę późno ( ale chyba lepiej niż wcale?!) i nadal "wiszę" w wiadomościach " do wysłania"! Dreedzie, odbierz PW proszę :cry:
kreska
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez okapi » czwartek, 11 grudnia 2008, 12:25

podesłałem jeszcze 10 na pw dreeda :mrgreen:
okapi

Postprzez Dreed » czwartek, 11 grudnia 2008, 15:30

Nasza bardzo, ale to bardzo krótka akcja została zakończona !!!!!

Muszę przyznać, że 640 osób, jak na zaledwie 3-dniowe zbieranie popierających to piękny wynik...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Dreed
Site Admin
Site Admin

Postprzez okapi » czwartek, 11 grudnia 2008, 19:31

dobre i tyle :mrgreen:
okapi

Postprzez K.Ierownik » czwartek, 11 grudnia 2008, 19:33

Jak dla mnie to trochę mało, biorąc pod uwagę, że same tylko Suwałki i Piotrków zebrały 1/5 podpisów. Ciekawe ile dorzucą prokuratorzy :roll: . Zapytam M.Anagera. :wink:
K.Ierownik

Postprzez okapi » czwartek, 11 grudnia 2008, 20:49

Suwałki i Piotrków górą..miasta bliźniacze czy jakoś tak.. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
okapi

Postprzez K.Ierownik » czwartek, 11 grudnia 2008, 20:52

No cóś w tyn syns. :mrgreen:
K.Ierownik

Postprzez art_60 » piątek, 12 grudnia 2008, 00:16

Dreed napisał(a):Nasza bardzo, ale to bardzo krótka akcja została zakończona !!!!!

Muszę przyznać, że 640 osób, jak na zaledwie 3-dniowe zbieranie popierających to piękny wynik...... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Mamy więc przewagę - ich jest tylko 460 ! :mrgreen:
art_60
VIP
VIP

Postprzez efa » piątek, 12 grudnia 2008, 12:37

z samego Sądu Rejonowego w Wejherowie wpłynęła równo połowa tego, co okapi zebrał w całym swoim okręgu :) Mam więc nadzieję, że okręg gdański ma duży udział procentowy w ogólnym wyniku :)
efa
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Dreed » piątek, 12 grudnia 2008, 13:02

Ponieważ maile zostały wysłane, a dostaję od Was dalsze PW - poniżej podaję adresy mailowe posłów...

Wszyscy chętni do udziału w apelu, a którzy nie zdążyli się zgłosić są proszeni o wysyłkę indywidualną !!!!!!! Adresy najlepiej podzielić na kilkanaście maili jak w załączeniu, ponieważ niektóre serwery nie dopuszczają możliwości wysyłki tak dużej ilości jednorazowo !!!!!!!

I do malkontentów - przypominam, że oprócz wsparcia całej rzeczy sędziów pod apelem - nie zapominajmy o 1350 sędziach, którzy z racji złożonych wniosków o awanse poziome popierają ją...... :wink:
Dreed
Site Admin
Site Admin

Postprzez Dreed » piątek, 12 grudnia 2008, 13:04

Adam.Abramowicz@sejm.pl, Andrzej.Adamczyk@sejm.pl, Romuald.Ajchler@sejm.pl, Leszek.Aleksandrzak@sejm.pl, Waldemar.Andzel@sejm.pl, Iwona.Arent@sejm.pl, Tadeusz.Arkit@sejm.pl, Bartosz.Arlukowicz@sejm.pl, Pawel.Arndt@sejm.pl, Marek.Ast@sejm.pl, Urszula.Augustyn@sejm.pl, Tadeusz.Aziewicz@sejm.pl, Zbigniew.Babalski@sejm.pl, Piotr.Babinetz@sejm.pl, Marek.Balicki@sejm.pl,

Anna.Bankowska@sejm.pl, Barbara.Bartus@sejm.pl, Dariusz.Bak@sejm.pl, Andrzej.Betkowski@sejm.pl, Marek.Biernacki@sejm.pl, Andrzej.Biernat@sejm.pl, Mariusz.Blaszczak@sejm.pl, Antoni.Bladek@sejm.pl, Anita.Blochowiak@sejm.pl, Jacek.Bogucki@sejm.pl, Bogdan.Bojko@sejm.pl, Marek.Borowski@sejm.pl, Krzysztof.Brejza@sejm.pl, Roman.Brodniak@sejm.pl, Joachim.Brudzinski@sejm.pl,

Jacek.Brzezinka@sejm.pl, Beata.Bublewicz@sejm.pl, Jerzy.Budnik@sejm.pl, Bozenna.Bukiewicz@sejm.pl, Andrzej.Bula@sejm.pl, Jan.Bury@sejm.pl, Jan_Bury@sejm.pl, Renata.Butryn@sejm.pl, Marek.Cebula@sejm.pl, Andrzej.Celinski@sejm.pl, Zbigniew.Chlebowski@sejm.pl, Aleksander.Chlopek@sejm.pl, Stanislaw.Chmielewski@sejm.pl, Zbigniew.Chmielowiec@sejm.pl, Janusz.Chwierut@sejm.pl,

Janusz.Cichon@sejm.pl, Leszek.Cieslik@sejm.pl, Piotr.Cybulski@sejm.pl, Tadeusz.Cymanski@sejm.pl, Witold.Czarnecki@sejm.pl, Arkadiusz.Czartoryski@sejm.pl, Czeslaw.Czechyra@sejm.pl, Andrzej.Czerwinski@sejm.pl, Edward.Czesak@sejm.pl, Zdzislaw.Czucha@sejm.pl, Andrzej.Czuma@sejm.pl, Eugeniusz.Czykwin@sejm.pl, Andrzej.Cwierz@sejm.pl, Lena.Cichocka@sejm.pl, Alicja.Dabrowska@sejm.pl,

Leszek.Deptula@sejm.pl, Andrzej.Dera@sejm.pl, Zbigniew.Dolata@sejm.pl, Grzegorz.Dolniak@sejm.pl, Marzenna.Drab@sejm.pl, Ewa.Drozd@sejm.pl, Miroslaw.Drzewiecki@sejm.pl, Tomasz.Dudzinski@sejm.pl, Artur.Dunin@sejm.pl, Zenon.Durka@sejm.pl, Bronislaw.Dutka@sejm.pl, Jan.Dziedziczak@sejm.pl, Janusz.Dzieciol@sejm.pl, Waldy.Dzikowski@sejm.pl, Joanna.Fabisiak@sejm.pl,

Jacek.Falfus@sejm.pl, Jerzy.Fedorowicz@sejm.pl, Arkady.Fiedler@sejm.pl, Marian.Filar@sejm.pl, Krzysztof.Gadowski@sejm.pl, Ryszard.Galla@sejm.pl, Andrzej.Galazewski@sejm.pl, Tomasz.Garbowski@sejm.pl, Adam.Gaweda@sejm.pl, Stanislaw.Gawlowski@sejm.pl, Magdalena.Gasior-Marek@sejm.pl, Grazyna.Gesicka@sejm.pl, Lukasz.Gibala@sejm.pl, Artur.Gierada@sejm.pl,

Witold.Gintowt-Dziewaltowski@sejm.pl, Zbigniew.Girzynski@sejm.pl, Szymon.Gizynski@sejm.pl, Tomasz.Glogowski@sejm.pl, Mieczyslaw.Golba@sejm.pl, Marian.Golinski@sejm.pl, Henryk.Golebiewski@sejm.pl, Kazimierz.Golojuch@sejm.pl, Jerzy.Gosiewski@sejm.pl, Przemyslaw.Gosiewski@sejm.pl, Jaroslaw.Gowin@sejm.pl, Artur.Gorski@sejm.pl, Cezary.Grabarczyk@sejm.pl, Krystyna.Grabicka@sejm.pl, Aleksander.Grad@sejm.pl,

Mariusz.Grad@sejm.pl, Pawel.Gras@sejm.pl, Rafal.Grupinski@sejm.pl, Krzysztof.Grzegorek@sejm.pl, Eugeniusz.Grzeszczak@sejm.pl, Andrzej.Grzyb@sejm.pl, Andrzej.Gut-Mostowy@sejm.pl, Iwona.Guzowska@sejm.pl, Kazimierz.Gwiazdowski@sejm.pl, Andrzej.Halicki@sejm.pl, Agnieszka.Hanajczyk@sejm.pl, Jolanta.Hibner@sejm.pl, Czeslaw.Hoc@sejm.pl, Adam.Hofman@sejm.pl, Stanislaw.Huskowski@sejm.pl, Tadeusz.Iwinski@sejm.pl,

Dawid.Jackiewicz@sejm.pl, Jaroslaw.Jagiello@sejm.pl, Elzbieta.Jakubiak@sejm.pl, Elzbieta.Jakubiak@sejm.pl, Wieslaw.Janczyk@sejm.pl, Grzegorz.Janik@sejm.pl, Zdzislawa.Janowska@sejm.pl, Tadeusz.Jarmuziewicz@sejm.pl, Michal.Jaros@sejm.pl, Izabela.Jaruga-Nowacka@sejm.pl, Wojciech.Jasinski@sejm.pl, Danuta.Jazlowiecka@sejm.pl, Krzysztof.Jurgiel@sejm.pl, Dariusz.Kaczanowski@sejm.pl, Roman.Kaczor@sejm.pl,

Jaroslaw.Kaczynski@sejm.pl, Stanislaw.Kalemba@sejm.pl, Jaroslaw.Kalinowski@sejm.pl, Ryszard.Kalisz@sejm.pl, Jan.Kaminski@sejm.pl, Mariusz.Kaminski@sejm.pl, Tomasz.Kaminski@sejm.pl, Andrzej.Kania@sejm.pl, Lucjan.Karasiewicz@sejm.pl, Sebastian.Karpiniuk@sejm.pl, Grzegorz.Karpinski@sejm.pl, Wlodzimierz.Karpinski@sejm.pl, Karol.Karski@sejm.pl, Mieczyslaw.Kasprzak@sejm.pl, Jaroslaw.Katulski@sejm.pl,

Jan.Kazmierczak@sejm.pl, Beata.Kempa@sejm.pl, Malgorzata.Kidawa-Blonska@sejm.pl, Ewa.Kierzkowska@sejm.pl, Witold.Klepacz@sejm.pl, Jozef.Klim@sejm.pl, Izabela.Kloc@sejm.pl, Joanna.Kluzik-Rostkowska@sejm.pl, Eugeniusz.Klopotek@sejm.pl, Slawomir.Klosowski@sejm.pl, Magdalena.Kochan@sejm.pl, Witold.Kochan@sejm.pl, Jan.Kochanowski@sejm.pl, Lech.Kolakowski@sejm.pl, Robert.Kolakowski@sejm.pl,

Longin.Komolowski@sejm.pl, Bronislaw.Komorowski@sejm.pl, Zbigniew.Konwinski@sejm.pl, Ewa.Kopacz@sejm.pl, Domicela.Kopaczewska@sejm.pl, Tadeusz.Kopec@sejm.pl, Slawomir.Kopycinski@sejm.pl, Leszek.Korzeniowski@sejm.pl, Roman.Kosecki@sejm.pl, Bozena.Kotkowska@sejm.pl, Pawel.Kowal@sejm.pl, Henryk.Kowalczyk@sejm.pl, Boguslaw.Kowalski@sejm.pl, Jacek.Kozaczynski@sejm.pl, Zbigniew.Kozak@sejm.pl, Jerzy.Kozdron@sejm.pl,

Agnieszka.Kozlowska-Rajewicz@sejm.pl, Miroslaw.Kozlakiewicz@sejm.pl, Maks.Kraczkowski@sejm.pl, Janusz.Krason@sejm.pl, Leonard.Krasulski@sejm.pl, Elzbieta.Kruk@sejm.pl, Adam.Krupa@sejm.pl, Jacek.Krupa@sejm.pl, Marek.Krzakala@sejm.pl, Adam.Krzyskow@sejm.pl, Piotr.Krzywicki@sejm.pl, Wlodzimierz.Kula@sejm.pl, Jan.Kulas@sejm.pl, Tomasz.Kulesza@sejm.pl, Jan.Kuriata@sejm.pl,

Jacek.Kurski@sejm.pl, Kazimierz.Kutz@sejm.pl, Marek.Kwitek@sejm.pl, Stanislaw.Lamczyk@sejm.pl, Tomasz.Latos@sejm.pl, Tomasz.Lenz@sejm.pl, Izabela.Leszczyna@sejm.pl, Jan.Libicki@sejm.pl, Krzysztof.Lipiec@sejm.pl, Adam.Lipinski@sejm.pl, Dariusz.Lipinski@sejm.pl, Bogdan.Lis@sejm.pl, Krzysztof.Lisek@sejm.pl, Arkadiusz.Litwinski@sejm.pl, Marek.Latas@sejm.pl,
Jan.Lopata@sejm.pl, Mieczyslaw.Luczak@sejm.pl, Elzbieta.Lukacijewska@sejm.pl, Krystyna.Lybacka@sejm.pl, Marzena.Machalek@sejm.pl, Krzysztof.Maciejewski@sejm.pl, Antoni.Macierewicz@sejm.pl, Ewa.Malik@sejm.pl, Miroslaw.Maliszewski@sejm.pl, Beata.Malecka-Libera@sejm.pl, Michal.Marcinkiewicz@sejm.pl, Barbara.Marianowska@sejm.pl, Waclaw.Martyniuk@sejm.pl, Gabriela.Maslowska@sejm.pl, Miroslawa.Maslowska@sejm.pl,
Jerzy.Materna@sejm.pl, Katarzyna.Matusik-Lipiec@sejm.pl, Zbigniew.Matuszczak@sejm.pl, Marek.Matuszewski@sejm.pl, Kazimierz.Matuszny@sejm.pl, Jaroslaw.Matwiejuk@sejm.pl, Krzysztof.Matyjaszczyk@sejm.pl, Beata.Mazurek@sejm.pl, Antoni.Mezydlo@sejm.pl, Krzysztof.Michalkiewicz@sejm.pl, Janusz.Mikulicz@sejm.pl, Henryk.Milcarz@sejm.pl, Konstanty.Miodowicz@sejm.pl, Aldona.Mlynczak@sejm.pl,
Wojciech.Mojzesowicz@sejm.pl, Kazimierz.Moskal@sejm.pl, Tadeusz.Motowidlo@sejm.pl, Czeslaw.Mroczek@sejm.pl, Izabela.Mrzyglocka@sejm.pl, Joanna.Mucha@sejm.pl, Arkadiusz.Mularczyk@sejm.pl, Jan.Musial@sejm.pl, Tadeusz.Naguszewski@sejm.pl, Witold.Namyslak@sejm.pl, Grzegorz.Napieralski@sejm.pl, Aleksandra.Natalli-Swiat@sejm.pl, Slawomir.Neumann@sejm.pl, Stefan.Niesiolowski@sejm.pl,
Slawomir.Nitras@sejm.pl, Maria.Nowak@sejm.pl, Slawomir.Nowak@sejm.pl, Tomasz.Nowak@sejm.pl, Andrzej.Nowakowski@sejm.pl, Miroslawa.Nykiel@sejm.pl, Marzena.Okla-Drewnowicz@sejm.pl, Stanislaw.Olas@sejm.pl, Alicja.Olechowska@sejm.pl, Danuta.Olejniczak@sejm.pl, Wojciech.Olejniczak@sejm.pl, Pawel.Olszewski@sejm.pl, Jan.Oldakowski@sejm.pl, Marek.Opiola@sejm.pl,
Andrzej.Orzechowski@sejm.pl, Maciej.Orzechowski@sejm.pl, Artur.Ostrowski@sejm.pl, Jacek.Osuch@sejm.pl, Konstanty.Oswiecimski@sejm.pl, Stanislaw.Ozog@sejm.pl, Zbigniew.Pacelt@sejm.pl, Witold.Pahl@sejm.pl, Janusz.Palikot@sejm.pl, Anna.Paluch@sejm.pl, Andrzej.Palys@sejm.pl, Miroslaw.Pawlak@sejm.pl, Waldemar.Pawlak@sejm.pl, Boleslaw.Piecha@sejm.pl, Janusz.Piechocinski@sejm.pl,
Slawomir.Piechota@sejm.pl, Elzbieta.Pierzchala@sejm.pl, Danuta.Pietraszewska@sejm.pl, Jaroslaw.Pieta@sejm.pl, Stanislaw.Pieta@sejm.pl, Jacek.Pilch@sejm.pl, Teresa.Piotrowska@sejm.pl, Grzegorz.Pisalski@sejm.pl, Julia.Pitera@sejm.pl, Kazimierz.Plocke@sejm.pl, Marek.Plura@sejm.pl, Maciej.Plazynski@sejm.pl, Jerzy.Polaczek@sejm.pl, Marek.Polak@sejm.pl, Piotr.Polak@sejm.pl,
Wojciech.Pomajda@sejm.pl, Pawel.Poncyljusz@sejm.pl, Krzysztof.Popiolek@sejm.pl, Slawomir.Preiss@sejm.pl, Stanislawa.Przadka@sejm.pl, Krzysztof.Putra@sejm.pl, Norbert.Raba@sejm.pl, Jozef.Racki@sejm.pl, Damian.Raczkowski@sejm.pl, Elzbieta.Radziszewska@sejm.pl, Elzbieta.Rafalska@sejm.pl, Stanislaw.Rakoczy@sejm.pl, Grzegorz.Raniewicz@sejm.pl, Ireneusz.Ras@sejm.pl, Jan.Religa@sejm.pl,
Zbigniew.Religa@sejm.pl, Jerzy.Rebek@sejm.pl, Adam.Rogacki@sejm.pl, Jozef.Rojek@sejm.pl, Nelli.Rokita-Arnold@sejm.pl, Tadeusz.Ross@sejm.pl, Grzegorz.Roszak@sejm.pl, Halina.Rozpondek@sejm.pl, Jaroslaw.Rusiecki@sejm.pl, Jakub.Rutnicki@sejm.pl, Arkadiusz.Rybicki@sejm.pl, Slawomir.Rybicki@sejm.pl, Stanislaw.Rydzon@sejm.pl, Zbigniew.Rynasiewicz@sejm.pl,
Andrzej.Ryszka@sejm.pl, Jan.Rzymelka@sejm.pl, Malgorzata.Sadurska@sejm.pl, Wojciech.Saluga@sejm.pl, Marek.Sawicki@sejm.pl, Grzegorz.Schetyna@sejm.pl, Miroslaw.Sekula@sejm.pl, Dariusz.Seliga@sejm.pl, Jaroslaw.Sellin@sejm.pl, Joanna.Senyszyn@sejm.pl, Edward.Siarka@sejm.pl, Henryk.Siedlaczek@sejm.pl, Izabella.Sierakowska@sejm.pl, Anna.Sikora@sejm.pl, Radoslaw.Sikorski@sejm.pl,
Witold.Sitarz@sejm.pl, Aleksander.Skorupa@sejm.pl, Krystyna.Skowronska@sejm.pl, Joanna.Skrzydlewska@sejm.pl, Tadeusz.Slawecki@sejm.pl, Bozena.Slawiak@sejm.pl, Andrzej.Smirnow@sejm.pl, Tomasz.Smolarz@sejm.pl, Anna.Sobecka@sejm.pl, Krzysztof.Sonta@sejm.pl, Aleksander.Soplinski@sejm.pl, Andrzej.Sosnierz@sejm.pl, Lech.Sprawka@sejm.pl, Piotr.Stanke@sejm.pl, Lidia.Staron@sejm.pl,
Jaroslaw.Stawiarski@sejm.pl, Stanislaw.Stec@sejm.pl, Franciszek.Stefaniuk@sejm.pl, Elzbieta.Streker-Dembinska@sejm.pl, Michal.Stuligrosz@sejm.pl, Marek.Suski@sejm.pl, Pawel.Suski@sejm.pl, Miron.Sycz@sejm.pl, Wojciech.Szarama@sejm.pl, Wieslaw.Szczepanski@sejm.pl, Michal.Szczerba@sejm.pl, Aleksander.Szczyglo@sejm.pl, Jolanta.Szczypinska@sejm.pl, Adam.Szejnfeld@sejm.pl, Andrzej.Szlachta@sejm.pl,

Jerzy.Szmajdzinski@sejm.pl, Grzegorz.Sztolcman@sejm.pl, Jakub.Szulc@sejm.pl, Krystyna.Szumilas@sejm.pl, Stanislaw.Szwed@sejm.pl, Beata.Szydlo@sejm.pl, Bozena.Szydlowska@sejm.pl, Jolanta.Szymanek-Deresz@sejm.pl, Jan.Szyszko@sejm.pl, Iwona.Sledzinska-Katarasinska@sejm.pl, Adam.Sniezek@sejm.pl, Krzysztof.Tchorzewski@sejm.pl, Robert.Telus@sejm.pl, Ryszard.Terlecki@sejm.pl,

Grzegorz.Tobiszowski@sejm.pl, Jan.Tomaka@sejm.pl, Piotr.Tomanski@sejm.pl, Irena.Tomaszak-Zesiuk@sejm.pl, Tadeusz.Tomaszewski@sejm.pl, Jacek.Tomczak@sejm.pl, Cezary.Tomczyk@sejm.pl, Tomasz.Tomczykiewicz@sejm.pl, Lukasz.Tusk@sejm.pl, Krzysztof.Tyszkiewicz@sejm.pl, Robert.Tyszkiewicz@sejm.pl, Kazimierz.Ujazdowski@sejm.pl, Cezary.Urban@sejm.pl, Jaroslaw.Urbaniak@sejm.pl, Piotr.VanderCoghen@sejm.pl,

Andrzej.Walkowiak@sejm.pl, Jaroslaw.Walesa@sejm.pl, Teresa.Wargocka@sejm.pl, Piotr.Wasko@sejm.pl, Jerzy.Wenderlich@sejm.pl, Robert.Wegrzyn@sejm.pl, Waldemar.Wiazowski@sejm.pl, Jan.Widacki@sejm.pl, Monika.Wielichowska@sejm.pl, Marek.Wikinski@sejm.pl, Wojciech.Wilk@sejm.pl, Jadwiga.Wisniewska@sejm.pl, Stanislaw.Witaszczyk@sejm.pl, Elzbieta.Witek@sejm.pl, Radoslaw.Witkowski@sejm.pl,

Wieslaw.Woda@sejm.pl, Norbert.Wojnarowski@sejm.pl, Edward.Wojtas@sejm.pl, Michal.Wojtkiewicz@sejm.pl, Marek.Wojtkowski@sejm.pl, Ewa.Wolak@sejm.pl, Boguslaw.Wontor@sejm.pl, Tadeusz.Wozniak@sejm.pl, Marek.Wojcik@sejm.pl, Waldemar.Wrona@sejm.pl, Marzena.Wrobel@sejm.pl, Adam.Wykret@sejm.pl, Stanislaw.Wziatek@sejm.pl, Jacek.Zacharewicz@sejm.pl, Jadwiga.Zakrzewska@sejm.pl,

Anna.Zalewska@sejm.pl, Renata.Zaremba@sejm.pl, Ryszard.Zawadzki@sejm.pl, Marcin.Zawila@sejm.pl, Slawomir.Zawislak@sejm.pl, Lukasz.Zbonikowski@sejm.pl, Ryszard.Zbrzyzny@sejm.pl, Hanna.Zdanowska@sejm.pl, Bogdan.Zdrojewski@sejm.pl, Janusz.Zemke@sejm.pl, Anna.Zielinska-Glebocka@sejm.pl, Jaroslaw.Zielinski@sejm.pl, Marek.Zielinski@sejm.pl,

Wojciech.Ziemniak@sejm.pl, Jerzy.Zietek@sejm.pl, Zbigniew.Ziobro@sejm.pl, Maria.Zuba@sejm.pl, Jozef.Zych@sejm.pl, Jaroslaw.Zaczek@sejm.pl, Jacek.Zalek@sejm.pl, Stanislaw.Zelichowski@sejm.pl, Stanislaw.Zmijan@sejm.pl, Wojciech.Zukowski@sejm.pl, Adam.Zylinski@sejm.pl,

Dreed
Site Admin
Site Admin

Postprzez okapi » piątek, 12 grudnia 2008, 14:28

efa napisał(a):z samego Sądu Rejonowego w Wejherowie wpłynęła równo połowa tego, co okapi zebrał w całym swoim okręgu :) Mam więc nadzieję, że okręg gdański ma duży udział procentowy w ogólnym wyniku :)

ale ja mam mniejsze sądy.. :lol: :lol: :lol: i nie mam skąd brac podpisów...nie ma sie co licytowac..ważne by w sumie była nas kupa..gizmo kupa? :lol: :cool:
okapi

Postprzez efa » piątek, 12 grudnia 2008, 15:04

okapi napisał(a):nie ma sie co licytowac..ważne

ależ absolutnie nie miałam zamiaru brac udziału w żadnej licytacji :) Chciałam tylko pochwalić się :oops: prawie 100 % poparciem mojego Sądu pod listem i pokazać, że akcja ma zasięg ogólnopolski :)
Moim zdaniem wynik 640 zebranych "podpisów" w ciągu zaledwie dwóch dni jest wynikiem rewelacyjnym :)
efa
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez RAAK » poniedziałek, 15 grudnia 2008, 13:34

czy na tym posiedzeniu Sejmu jest glosowanie nad prezydenckim wetem? w minutówce- porządku obrad nie ma.
RAAK

Postprzez Dreed » poniedziałek, 15 grudnia 2008, 14:22

RAAK napisał(a):czy na tym posiedzeniu Sejmu jest glosowanie nad prezydenckim wetem? w minutówce- porządku obrad nie ma.

W dniu 16.12.2008r. na posiedzeniu Komisji Sejmowej Sprawiedliwości i Praw Człowieka będzie debata, a jak wynika z rozpiski prac Sejmu, jej porządek obrad może zostać i na pewno będzie, uzupełniona o sprawozdanie Komisji w Sejmie - sprawozdawca poseł Kozdroń :wink:
Dreed
Site Admin
Site Admin

Postprzez iga » wtorek, 16 grudnia 2008, 21:49

iga
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez Darkside » środa, 17 grudnia 2008, 01:46

Sejmowa komisja za odrzuceniem weta ws. ustawy likwidującej tzw. poziomy awans sędziów

http://wyborcza.pl/1,91446,6072765,Sejm ... jacej.html

Kilkuset sędziów, prokuratorów i aplikantów apeluje do parlamentarzystów o poparcie prezydenckiego weta
Zostawcie awans poziomy

http://www.naszdziennik.pl/index.php?ty ... d=po31.txt

Nie znam sprawy, ale to chyba oczywiste, że będziemy głosować tak, jak chce rząd i koalicja - mówi "Naszemu Dziennikowi" wicemarszałek Jarosław Kalinowski (PSL).
Darkside

Postprzez magdam » środa, 17 grudnia 2008, 12:00

Dostałam odpowiedź od posła R.Ajchlera (na apel mailowy dot. weta).
Wiem, że ryzykuję przeniesieniem tego postu do działu dowcipy :mrgreen:

"To jest potwierdzenie dostarczenia wiadomości.

Uwaga: To potwierdzenie dostarczenia wiadomości oznacza tylko, że wiadomość
została wyświetlona na komputerze adresata.
Nie ma żadnej gwarancji, że treść tej wiadomości została przeczytana lub
zrozumiana.

Pozdrawiam
Romuald Kazimierz Ajchler
Poseł na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej"

Cudne.
magdam
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Kim jestem ?: Magda Modrzyńska

Postprzez rosan » środa, 17 grudnia 2008, 12:49

no faktycznie miodzio...-a może by zainstalować taki komunikacik w tych "elektronicznych" sądach
...I ta myśl niech pocieszy, że w istocie eiπ + 1 = 0.
rosan
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez Dreed » środa, 17 grudnia 2008, 16:54

Dostałem kilka odpowiedzi od posłow, których niezależnie od opcji politycznej mozna nazwać przedstawicielami narodu, ponieważ potrafili maile odebrać, przeczytać i mieli szacunek do wysyłających odpowiadając.

Oczywiście jest to zaledwie promil, gdyż odpowiedzi otrzymałem aż..... sześć :wink:

Jednocześnie otrzymałem oficjalną odpowiedź z Klubu Poselskiego Lewica.... Nie gniewajcie się proszę, że jej nie upubliczniam, gdyż decyzja ostateczna ma zapaść w czwartek wieczorem...
Musicie uzbroić się w cierpliwość....

A odnośnie niektórych posłów, w tym ...(wypowiadających się publicznie) to lepiej zostawmy bez komentarza... Dobrze, że chociaż umieją odczytać z karteczki: "glosujemy za... głosujemy przeciw", gdyż wymagać od nich dyskusji merytorycznej to zbyt wiele. :evil:
Dreed
Site Admin
Site Admin

Postprzez efa » środa, 17 grudnia 2008, 17:03

Dreed napisał(a):A odnośnie niektórych posłów, w tym ...(wypowiadających się publicznie) to lepiej zostawmy bez komentarza... Dobrze, że chociaż umieją odczytać z karteczki: "glosujemy za... głosujemy przeciw", gdyż wymagać od nich dyskusji merytorycznej to zbyt wiele. :evil:

a tutaj mam wątpliwości, bo tacy posłowie chyba nie czytają z karteczek, tylko naśladują ruchy posła lidera ;)
efa
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do AWANSE POZIOME - kolejne akcje !!!