Nominacje poziome 13.01., 20.01.09

Dział dostępny do czytania bez konieczności logowania się

Postprzez K.Ierownik » środa, 28 stycznia 2009, 19:42

:oops: Dzięki Pani AQUO.
K.Ierownik

Postprzez Pudlonka » środa, 28 stycznia 2009, 20:00

Równiez gratuluję wszystkim awansowanym poziomo :mrgreen:

A czy ktoś wie ile jeszcze pozostało wniosków o poziome awanse w Kancelarii Prezydenta i czy moze ktoś cos wie czy będą w najbliższym czasie jakiekolwiek nominacje z ASR na SSR :?:
Pudlonka
VIP
VIP

Postprzez M.A.E. » środa, 28 stycznia 2009, 20:04

kreska napisał(a):Z ostatniej chwili: jutro kolejne nominacje poziome! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kresko, czy dostałaś? bo widzę jest Wybrzeże..., czy wiesz może według jakiej kolejności to wychodzi?
pozdrawiam
M.A.E.

Postprzez romanoza » środa, 28 stycznia 2009, 20:15

Jak czytam listę szczęśliwców to muszę stwierdzić, że zawód się feminizuje :mrgreen:
δоκει δε μоι και Кαρχεδονα μη ειναι
romanoza
Global Moderator
Global Moderator

Postprzez suzana22 » środa, 28 stycznia 2009, 20:36

romanoza napisał(a):Jak czytam listę szczęśliwców to muszę stwierdzić, że zawód się feminizuje :mrgreen:

Taak, i z wszystkimi tego konsekwencjami :roll:
suzana22
VIP
VIP

Postprzez magda,n » środa, 28 stycznia 2009, 20:52

Już mamy 340 awansowanych poziomo Część dalsza nastąpi , miejmy nadzieję że w najbliższym czasie.
magda,n
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez K.Ierownik » środa, 28 stycznia 2009, 20:55

magda,n napisał(a):Już mamy 340 awansowanych poziomo Część dalsza nastąpi , miejmy nadzieję że w najbliższym czasie.

O to możemy już być spokojni.
K.Ierownik

Postprzez kreska » środa, 28 stycznia 2009, 21:00

M.A.E. napisał(a):
kreska napisał(a):Z ostatniej chwili: jutro kolejne nominacje poziome! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

kresko, czy dostałaś? bo widzę jest Wybrzeże..., czy wiesz może według jakiej kolejności to wychodzi?
pozdrawiam

Nie, ja jeszcze nie dostałam! Nie potrafię zrozumieć klucza o ile w poprzednich rozdaniach wydawało że klucz jest alfabetyczny, o tyle teraz już nie jest to takie jasne. Z mojego okręgu dostali wszyscy bodajże do "M" i jedna osoba na "S". A mnie pominięto! Mam nadzieję,że nie na zawsze.... A o nominacji moja koleżanka dowiedziała się wczoraj, po południu :cry: :cry: Nawet nie ma kiedy piórek nastroszyć, chyba,że przez najbliższe kilka tygodni codziennie będę latać do fryzjera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Gdy wieje wiatr historii, ludziom jak pięknym ptakom rosną skrzydła, natomiast
trzęsą się portki pętakom...(K.I.Gałczyński)
kreska
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez samsara » środa, 28 stycznia 2009, 21:39

Gratuluję wszystkim awansowanym. A ja wciąż i nadal czekam. Ciekawe, czy skutecznie.
samsara
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Postprzez M.A.E. » środa, 28 stycznia 2009, 21:44

kreska napisał(a):Nie, ja jeszcze nie dostałam! Nie potrafię zrozumieć klucza o ile w poprzednich rozdaniach wydawało że klucz jest alfabetyczny, o tyle teraz już nie jest to takie jasne. Z mojego okręgu dostali wszyscy bodajże do "M" i jedna osoba na "S". A mnie pominięto! Mam nadzieję,że nie na zawsze.... A o nominacji moja koleżanka dowiedziała się wczoraj, po południu :cry: :cry: Nawet nie ma kiedy piórek nastroszyć, chyba,że przez najbliższe kilka tygodni codziennie będę latać do fryzjera :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

dziękuję :grin: ja też czekam, z Wrocławia nikt na razie nie dostał; to mogą być miesiące nie tygodnie :wink: ale i tak dosyć szybko idzie :grin:
pozdrawiam
Ostatnio edytowano środa, 28 stycznia 2009, 23:42 przez M.A.E., łącznie edytowano 1 raz
M.A.E.

Postprzez kzawislak » środa, 28 stycznia 2009, 21:51

mam nadzieję, że mimo wszystko, nie zapomną do maja o asesorach :roll:
kzawislak

Postprzez Pudlonka » środa, 28 stycznia 2009, 21:54

ja mam nadzieję że będą pamietac o ASR wcześniej niż w maju
Pudlonka
VIP
VIP

Postprzez M.A.E. » środa, 28 stycznia 2009, 22:06

[ Dodano: Sro Sty 28, 2009 9:08 pm ]
katelra napisał(a):tiaa, to będzie spektakl.. uroczyste wręczenie przez głowę Państwa czegoś co nie istnieje:(( przykre, przykre, przykre..

katelra, masz rację dzisiaj nie istnieją, poczekamy na orzeczenie TK, chociaż po ostatnim o nadzorze adm. optymizmu mniej :sad:
mimo wszystko z przyjemnością pojadę, odbiorę, zrobię zdjęcia, będą kiedyś dla wnuków :grin: pozdr

[ Dodano: Sro Sty 28, 2009 9:10 pm ]
Pudlonka napisał(a):ja mam nadzieję że będą pamietac o ASR wcześniej niż w maju

do maja to na pewno wcześniej niż w maju :grin:
Ostatnio edytowano środa, 28 stycznia 2009, 22:11 przez M.A.E., łącznie edytowano 1 raz
M.A.E.

Postprzez AQUA » środa, 28 stycznia 2009, 22:18

K.Ierownik napisał(a)::oops: Dzięki Pani AQUO.

proszę bardzo :mrgreen:
AQUA
VIP
VIP

Postprzez magda,n » piątek, 13 lutego 2009, 18:40

Niektóre wnioski o awans poziomy utknęły w KRS.
magda,n
pełnoprawny sędzia
pełnoprawny sędzia

Poprzednia strona

Powrót do AWANSE POZIOME - kolejne akcje !!!